mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:08:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: strel z zračno puško
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: strel z zračno puško  (Prebrano 27433 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
annie3rika
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« : ponedeljek, 02.08.2010 : 21:39:09 »

Helou! js mam pa velik problem. In ga bom na hitro opisala, ker nimam pojma kaj naj naredim!
Kot sem že povedala v prejšnem sporočilu mam 3,5-4 mesečno psičko Riko.
Mam jo slab mesec in je pridna, razen tistih malenkosti kot pri vsakem ne-naučenem psu...
No včeraj sta jo staršapeljala za savinjo(Celje) na sprehod. In..kar naenkrat je začela cvilit fuuul naglas(to ni tk ko ji ponesreči na nogo stopiš al neki..in se pokakala) 5-10 minut. Ko sta se vrnala domov sta pregledala tačke, če je kam stopla in mojemu atiju je prišlo na idejo češ da bi jo lahko kdo ustelil z zračno puško! (v bližini mislim da imajo neki lovci vaje al nekaj podobnega..ampak je to zelo oddaljeno..to bi moralo biti namerno)
Okej jo prešlatamo če se kakša brazgotina čuti in nič. Greta starša sama nazaj preverit če bi kaj našla na tleh (metek alpa nevem kaj) No uglavnem nevemo kaj je. To se je zgodilo na večernem sprehodu.Danes isto! Peljema jo z bratom ven in znori! Skoraj mi je pobegnala, pokakala me je, noge mam čiist podrgnjene, ker sma jo komi držala. Celo sosedi so prišli pogledat kaj je narobe.
Zunaj sma sedela vsaj pol ure da se pomiri in odšli smo damov(malo je še izgledala prestrašeno.)
Mi lahka prosim povete če ste kej podobnega doživel?? Mogoče je to kakšna bolezen ali kaj?!
Čim prej jo bomo odpeljali k veterinarju.
Prosim za nasvete in ne zamerite mi za pisavo ampak sm čisto živčna saj kaj takega še nisem doživela. :O Undecided
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1 : ponedeljek, 02.08.2010 : 21:44:06 »

Vedno na istem mestu znori, ali vsakič drugje?
Logiran
annie3rika
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 02.08.2010 : 22:14:00 »

Pri eni osnovni šoli jo ponavadi peljemo in je obakrat tam znorela.

(p.s.prej sm se zmotla. ni pri savinji znorela)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3 : ponedeljek, 02.08.2010 : 22:19:04 »

Hm, potem pa je možno, da se ji je tam kaj čudnega zgodilo in je panika povezana s tistim mestom? Še pred tem preden je prvič vidno znorela? Ali mogoče kdo s kakšnim Dazerjem (saj se tako napiše, ne?) tam okoli straši in tako odganja pse?
A sicer normalno kaka, brez panike? Da bi jo kdo dvakrat ustrelil (in obakrat zadel), pa ne bi nihče od vas porajtal bi bilo po moje že kar čudno Huh
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 02.08.2010 : 22:19:24 »

A je pa ne bi peljali kam drugam? Okrog osnovnih sol in vrtcev namrec niso primerni placi za vozit psa na potrebo.
Kar tako je tezko rect, zakaj znori. Sploh, ker nimam pojma, kaj se vmes dogaja.

Zivci niso ravno razlog, da se ne prebere teksta pred objavo in popravi napake. Za naprej bi prosila, da so besedila bolj berljiva.
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5 : ponedeljek, 02.08.2010 : 22:21:10 »

A vedno tam znori, ko jo peljete tam mimo, ali samo včasih - poglejte malo po okoliških vrtovih, balkonih ipd., če vas kdo med sprehodom opazuje... lahko je kakšen alergičen na pse in tako nagaja...
Logiran
annie3rika
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 02.08.2010 : 22:30:35 »

Ni blo točno na istem mestu ampak okolica te šole.
Ja vem da se tam ne pelje na potrebo, poterbo je opravila že prej pa tudi če jo kje tam blizu počistimo.
Mislim tudi, da ni edini pes, ki se tam sprehaja.
Bomo vidli jutri,ko jo bomo peljali drugam. Sej drugač jo peljemo na dolg sprehod, ko se vračamo pa smo pač šli mimo šole. Ja -kocka- res je čudno ampak zračna puška se ne sliši in pozno zvečer se lahko res kdo skrije in psa ustreli.
Čeprav se mi to zdi totalno noro ampak nevem kaj bi lahko bilo drugega :S
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #7 : ponedeljek, 02.08.2010 : 22:48:33 »

Hmmm, tisto strelišče je kr precej od Savinje oddaljeno, pa še v gozdu. Mogoče je kam nerodno stopila. Če misliš tisto šolo pri Plavi laguni, hodiva s psom tam mimo in nisem še naletela na karkoli čudnega. Res pa je, da greva ob železnici in ne direkt ob šoli in potem naprej za Savinjo. 
Logiran
annie3rika
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 02.08.2010 : 22:53:03 »

Aaa vidim da si tudi iz Celja Cheesy No ja sej sem pol napisala, da sem se zmotila in da prvič ni znorela za savinjo ampak obakrat v okolici šole. Ja sej js jo tud ponavadi tam peljem, ampak moj brat jo je nekajkrat pred šolo pa mu je hišnik ''zatežil''. Eh nebom krivla koga brez dokaza, ampak če jutri zvečer ko jo peljemo drugam, nič ne bo sem lahka kar 1oo% da je kdo iz šole.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #9 : ponedeljek, 02.08.2010 : 23:02:29 »

Tam se ni fajn sprehajati, ker je šola, pa še vrtec. Tam potem otroci skačejo po igrišču in travi, zato si lahko mislim, zakaj ne marajo psov tam, sploh če ne pobirajo. Jaz se držim železnice, če grem mimo in potem direkt za Savinjo. Pelji jo kam drugam, pa boš videla, kako se bo obnašala.
Logiran
annie3rika
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 02.08.2010 : 23:07:51 »

Okej hvala za nasvet. Cheesy upam, da bo pomagalo.
Samo vseeno ne bi smel psa ustreliti, ker ga lastnik tja pelje. -.-


hvala vsem za hitre odgovore Cheesy
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #11 : ponedeljek, 02.08.2010 : 23:10:57 »

Pa od kje ti ideja o streljanju, če pes nima nikjer nobene rane?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #12 : ponedeljek, 02.08.2010 : 23:14:28 »

Hmmm, a imaš dokaz, da je kdo streljal na psa?  
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #13 : torek, 03.08.2010 : 06:52:49 »

Ja, to tudi meni ni jasno - zakaj tako vztrajaš na streljanju?
Vse sorte je možno... jaz bi jo pa zanalašč nekja dni vozila drugam, potem pa spet tam mimo. In če bi bilo drugje ok, tam pa ne, potem si ziher, da je nekaj povezanega z lokacijo (pa pomoje ne streljanje).
Če pa si prepričana, da so jo ustrelili, potem ima metek verjetno še v sebi in se na RTG vidi, pa jo pelji k vetu, da pogleda.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #14 : torek, 03.08.2010 : 06:57:53 »

Lahko jo je kakšna žuželka pičila.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: strel z zračno puško
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines