mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 22:52:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: strel z zračno puško
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: strel z zračno puško  (Prebrano 27476 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #60 : sreda, 04.08.2010 : 13:32:43 »

Peljite jo k enem drugem veterinarju ne k temu, ki je tako zelo telefonsko navdahnjen
Logiran
annie3rika
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #61 : sreda, 04.08.2010 : 13:47:06 »

Mah sej mogoče je to rekel, ker smo mu samo napad opisali. To o tačkah mu še nismo.
Sam vseeno bi lahko rekel, da jo pripeljemo -.- Vam sporočim če bo kaj bolje Cheesy za zdaj še ni imela napada.
Logiran
annie3rika
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #62 : sreda, 04.08.2010 : 13:53:48 »

No, imate pa enega "čudnega" veterinarja ... tablete piše kar tako od oka ..., govori o več vzrokih za tole  Shocked Roll Eyes
Rana je, tukaj je in treba jo je sanirati. Kaj vam je pa dal veterinar za tole rano?
A vi ste z njo hodili po svežem, še neposušenem asfaltu?
Tudi mi smo iz Celja in me res zanima kam hodite k veterinarju. Mi lahko pišeš na ****?

Sem napisala :Dupam, da ste prejeli,ker sem prek msn-ja poslala,ker nimam emaila.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #63 : sreda, 04.08.2010 : 14:42:06 »

Hja, je vcasih tudi tko, da hocejo lastniki vse po telefonu izvedeti, ker je ceneje, pa kaj bi se vozili tja, ce res ni treba (po njihovo) in potem pac vet pove svoje, glede na to, kar laik pove (v vecini primerov malo po svoje, pa se kaj izpusti ali doda) in ti uturi pomirjevalne tablete ali pa kaksne dorwest zadeve, ki jih po vsej verjetnosti lahko kupis v prosti prodaji. Ce je s psom kaj narobe pa nimas kaj telefonarit, ampak ga peljes tja. Upam, da boste nasli vzrok in se tega lotili cimprej.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #64 : sreda, 04.08.2010 : 15:26:58 »

Po moje pa veterinar nima kaj po telefonu diagnoz za postavljat, še manj pa terapije predpisovati. Tale je en "pogumen" veterinar... Bi rekla, da lahko po telefonu odgovarja samo na kakšna konkretna vprašanja - npr. kdaj cepiti psa, s čim razglistiti ipd. Mislim... Pa kako boš postavil (diferencialno) diagnozo, če niti osnovnega kliničnega pregleda ne narediš???
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #65 : sreda, 04.08.2010 : 15:59:54 »

Oh, ves kaj vse veterinarji delajo ... Nekateri celo po posti, brez klinicnega pregleda, zdravijo (pa ni to nikomru nic cudnega) ...  Lips Sealed
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #66 : sreda, 04.08.2010 : 16:01:46 »

Druga skrajnost pa je, da sprintajo nasvet veterinarja s kaksne spletne strani, nesejo print k svojemu vetu in zahtevajo tak tretma, kot je v net odgovoru. butnglavc
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #67 : sreda, 04.08.2010 : 16:04:31 »

 predaja
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #68 : sreda, 04.08.2010 : 17:04:38 »

Oh, ves kaj vse veterinarji delajo ... Nekateri celo po posti, brez klinicnega pregleda, zdravijo (pa ni to nikomru nic cudnega) ... Lips Sealed

Če se še trudim razumet veterinarje (razumet, ne opravičevat!) , pa ne razumem ljudi, ki na tako "zdravljenje" pristanejo. Shocked
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #69 : sreda, 04.08.2010 : 19:47:23 »

Ma ja, če je folk čuden oni pač lahko tako delajo.
Jaz vedno rečem, da ni neumen tisti, ki izumi bedarijo, neumen je tisti, ki je zanjo pripravljen plačat in jo kupit  Lips Sealed
Logiran
annie3rika
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #70 : sreda, 04.08.2010 : 20:30:14 »

joj kako sem vesela Cheesy Danes Rika ni dobila ''napada'' Cheesy
Tačke ji mažemo in mislim da jebolje, saj nima ranic.
Drugače mi je pa prijateljica rekla, da je bilo pri njenemu psu enako na tačkah in ga je bolelo in da je to zato ko se pes poti xD Zanimivo x)
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #71 : sreda, 04.08.2010 : 20:43:31 »

annie3rika, peljite psa vseeno k vetu na pregled, kaj pa vas stane, prosim. Da bi rane nastajale zaradi potenja pa, brez zamere...tvoja prijateljica ne more vedeti več, kot naj bi vedel povprečni veterinar in glede na to, da sami nimate izkušnje s psi, je bolje da tačke pregleda strokovnjak. Jutri zjutraj pokličite, naročite se in pejte.
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #72 : sreda, 04.08.2010 : 20:50:16 »

Pes se poti?
Prosim pojdite k veterinarju ...
Logiran
annie3rika
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #73 : sreda, 04.08.2010 : 21:26:04 »

haha xD Ja ampak mislim, da je sedaj vredu. Napada niimela, tačke so že zaceljene.
Bom prosla prijateljico, ko ima prijateljico zelo dobro veterinarko in se res zelo spozna na živali.
In še poznava se malo z njo in sibo vzela čas in mi svetovala. Cheesy
Logiran
bol.ha
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #74 : sreda, 04.08.2010 : 21:45:02 »

Pa kaj je res tak problem psa pobasat v avto in it k vetu? Spraševati prijateljice od prijateljice od nevemkoga in čakat.. Ne vem no, meni je to smotano.  Roll Eyes
Psa očitno nekaj boli, zakaj bi čakali?
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: strel z zračno puško
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines