mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:40:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Skrite solze za Ašo
Strani: 1 2 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Skrite solze za Ašo  (Prebrano 11699 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
chory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


WWW
« : torek, 03.08.2010 : 17:24:17 »

Moje Aše ni več.Aša je bila moja, ko se je skotila,ljubljena kot vsi ,hranjena,kopana,česana,božana,crkljana, in oddana pri treh mesecih in pol.
A ljubezen se ne prekine ,ko oddaš psička v lastništvo drugam.Moja ljubezen do Aše je bila enaka in prosila sem da ji naredijo ograjo,da jo pazijo,da jo zaščitijo, ko so grozili da bodo postrelili vse spuščene "cucke"
Aša ni bila "cucek" meni je bila nepredstavljivo bogatstvo A živela je kot cucek,imela je polno skledo,pozornost ko je bilo par minut časa in vse moje prošnje po varnosti psa, niso obrodile sadov ,razen obljub.
Sedaj je ni več .Moje srce pa joče ,joče čeprav so mi rekli, da naj ne govorim nič o tem.......Žalostna sem neizmerno,ker niso cenili kar je bila psička,...v videli tistega,kar sem videla jaz.Psička bi morala biti vsak dan vsaj dvakrat sprehojena,imeti polno pozornost lastnika,v njej niso vzdrževati kondicijo,in uživati.....zanjo bi moralo biti poskrbljeno vrhunsko in jo ščitit pred tem da se izgubi,a uide ali jo kdo vzame
".Lena je saj samo leži." so ji očitali..Ko se je izgubila in je ni bilo tri dni, jo je iskala moja družina in tudi našla.
Ker smo jo imeli radi,ker nam je bila neprecenljiva....Prosila sem naj naredijo ograjo,,,,obljube..In sedaj ....kdo mi lahko reče da moram molčati,ne govoriti ,koliko časa??Moram za psičko jokati naskrivaj???Kdo lahko joče za psom...ali vprašam drugače....če bi solze obujale od smrti ,,čigave solze bi obudile mojo Ašo?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1 : torek, 03.08.2010 : 17:31:27 »

 Cry Cry
Moje sožalje.

Kaj pa pravijo ljudje, ki so posvojili Ašo? Upam, da si nikoli več ne bodo nabavili psa.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2 : torek, 03.08.2010 : 17:33:38 »

sožalje  Cry
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #3 : torek, 03.08.2010 : 17:36:27 »

Sožalje Cry Cry
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #4 : torek, 03.08.2010 : 20:34:45 »

 Cry Cry Cry
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #5 : torek, 03.08.2010 : 20:44:37 »

 Cry Cry Cry
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #6 : torek, 03.08.2010 : 20:53:56 »

sožalje  Sad
Logiran
tincica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 05.08.2010 : 16:21:46 »

Sožalje tudi z moje strani!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #8 : četrtek, 05.08.2010 : 18:32:39 »

Ko se je izgubila in je ni bilo tri dni, jo je iskala moja družina in tudi našla.
Ker smo jo imeli radi,ker nam je bila neprecenljiva....

Žal mi je zanjo.... ampak zakaj ste jo sploh vrnili, glede na to, da očitno ni imela takega doma, kot je treba. Verjetno ste jo oddali pod nekimi pogoji, ki pa očitno niso bili upoštevani?

Da se razumemo - žal mi je za v bistvu vašo izgubo ampak zanjo bi se morali bolj potegniti, oz. doseči, da jo vrnejo. Ali pa ne poznam celotne v zgodbe.

Katarina
Logiran
chory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


WWW
« Odgovor #9 : petek, 06.08.2010 : 16:49:55 »

Težko je razložiti vse ....Ne morem reči ,da je niso imeli radi in zelo relativno je kako kdo pomuje skrb in ljubezen.Dejstvo pa je ,da ni bilo poskrbljeno ,da bi bila na varnem.Ni bilo pesjaka ,lahko je bila na dvorišču in pa v garaži,Tako da je bila brez nadzora...in vedno ko sem na to opozorila mi je bilo zatrdno obljubljeno da bo ograja ,,zdaj pa res,je že vse pripravljeno....in sedaj kaj bi če bi....jaz pa doma tri   saj ne moreš pol kar rečt zdaj pa jo odpeljen....čeprav sedaj bi jo ...pa je prepozno Undecided
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #10 : petek, 06.08.2010 : 17:29:28 »

Ti kar joči. Zdaj je prepozno. Ena duša je šla... Vedela si, da je ta dom zanjo nevaren. Ne vem, zakaj si verjela, da bo vse v redu... ahhhhhh...
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #11 : petek, 06.08.2010 : 19:18:28 »

missysb, bolj papežka od papeža.  Lips Sealed
Želim ti, da se nikoli v življenju nebi zmotila ali bog ne daj nekomu zaupala.

Teli ekrani so zanimiv pojav ja...
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #12 : sobota, 07.08.2010 : 10:10:04 »

AngSeter, kaj je pa tukaj papežkega!? Si ti prebrala kakšnim pogojem je bila priča in ob tem razmišljala, da se mu bo nekoč nekaj zagotovo zgodilo a nič storila v zvezi s tem? In ti imaš doma psa? Meni se je snelo, saj vsakič pomislim, kako bi bilo, če bi se to zgodilo mojemu Rockyju, s tem da je 'Rocky' pač vsak pes, s svojim značajem, predanostjo, navihanimi trenutki...

Net pa res vse prenese, prav imaš...
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #13 : sobota, 07.08.2010 : 10:21:44 »

Ne moreš kar vzet živali, če tega nimaš tako zapisano v pogodbi... recimo...
Pa tudi sicer se poskušaš verjetno najprej zmenit. Plus, da komentiraš zadeve o katerih pojma nimaš, oz veš toliko kolikor je zapisano tukaj v temi "v spomin" in SODIŠ.

Lepo je biti vsevednež ali celo kaj več in žolč zlivat na nekoga, ki mu je že tako izjemno hudo in je eden redkih, ki se tako trudi in to na več področjih o katerih prav tako nič ne veš. Sej pravim, ekran vse prenese in vsi vejo vse o vseh, ne. Edino kar lahko še rečem je, sram te bodi.
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #14 : sobota, 07.08.2010 : 10:42:11 »

In ti meni zameriš, kljub temu, da trdiš, da ne vem vsega? Če od mene pričakuješ razumevanje mar ga ne bi morala premoči sama? Pa vendar, nič hudega, saj smo samo ljudje (nismo živali).

Nisem rekla, da vse vem, komentiram samo tisto, kar piše. Je bilo kdaj kaj drugače?

Vprašanje: je torej obstajala pogodba, kjer pa niso bili zapisani pogoji za kuža, ki bi vključevali vse osnovno, česar ni bilo (česar ni bilo že na začetku, ko so kuža dali k hiši, kjer (bi morali) vedeti kakšne pogoje naj izpolnjuje)? In, če so bili zapisani pogoji, ni bilo napisanega ukrepa, če se le-ti kršijo oz. ne izpolnjujejo?

AngSeter, vedno izhajam nekako iz svojega čustva do živali, ne da bi bila papeška. Svojega 'cucka' imam tako rada, da mi na kraj pameti ne bi padlo odlašati eno sekundo, če bi mi kdo od sosedov zagrozil, da mi ga bo postrelil, če bo ta sam vandral (pa, ki itak ne bi, ker je to nedopustno). Bi šla takoj na net gledat, do kdaj dela Bau*** ali Bau**** za mrežo. In imam občutek, v čem se kaže ljubezen in skrb do psa in kje tega ni. In, če se to v parih dneh ne bi zgodilo (mreža, pesjak, ...), bi vedela kam 'pes taco moli'. Takoj bi šel z mano, pa če bi se drugi na trepalnice metali. Pa je moj 'cucek' z mano komaj tri mesece...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #15 : sobota, 07.08.2010 : 10:48:29 »

Moje sožalje.  Cry
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #16 : sobota, 07.08.2010 : 13:25:09 »

Moje sožalje.. Cry Cry
Logiran
chory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


WWW
« Odgovor #17 : sobota, 07.08.2010 : 17:15:20 »

Ang Seter nima smisla pojasnjevat ,ker je kar je.Res večina pozna vso zgodbo,nekateri pa samo to kar je napisano.In verjemite ,da ni bilo tako preprosto začrtano.Ne ni bilo pogodbe,žal.Sedaj bi bila.In vedno ko sem prišla ,pogledat Ašo je bilo rečeno,da gre lahko v kuhinjo in ,da spi pri lastniku v spalnici in ,ko sem enkrat prišlča nenapovdano je bila res zaprta v garaži.Tako da ni bilo jasno začrtano kaj jim lahko očitam.In ko se pogleda v oči in zagotovi da nameravajo res narediti pesjak ali pa jo zapreti na veliko teraso,pač verjameš.Boli najbolj mene in tudi žal mi je da nisem zanorela in odpeljala psa domov ,a laže je reči kot narediti.
Vse svoje napake bom predelala in "požrla "sama in drugič ravnala drugače a žal je morala moja psička umreti.....
Logiran
PaAnja
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #18 : sobota, 07.08.2010 : 18:10:19 »

No, chory, vsi tu vidimo, da ti ni vseeno za "svoje" pse. Na raznorazne komentarje se pa ni treba ozirat in so v tej situaciji popolnoma neprimerni. Z Ašo pač je, kar je, več kot toliko v dani situaciji ne moreš.   
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #19 : sobota, 07.08.2010 : 20:33:55 »

Pregroba sem bila. Oprosti.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #20 : sobota, 07.08.2010 : 22:11:51 »

Žal mi je.  Cry
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #21 : nedelja, 08.08.2010 : 09:58:44 »

Moje sožalje.
Logiran
chory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


WWW
« Odgovor #22 : nedelja, 08.08.2010 : 20:22:40 »

Saj ne zamerim Missisb ,ker je to tukaj moje žalovanje in pogovor z vami vsemi mi pomaga ker nekomu povem.....Tisti pa ki veste kako je vse šlo pa tako razumete...hvala za podporo...
Logiran
Strani: 1 2 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Skrite solze za Ašo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines