mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:58:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Mlečni in stalni zobje pri muci
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mlečni in stalni zobje pri muci  (Prebrano 4689 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« : sobota, 07.08.2010 : 11:16:49 »

Moja muca je stara devet mesecev in ima vsaj zadaj dvojne zobe, mlečne in stalne, tako da jih ima kar nametane v dveh vrstah. Ali je to običajno in ali jo lahko to moti?
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1 : sobota, 07.08.2010 : 11:21:39 »

Pojdita se malo pokazat k veterinarju. Morda bo treba pulit. Mlečni zobje, ki predolgo ostanejo v ustni votlini, začnejo propadat in posledično ogrozijo še stalne zobe.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #2 : sobota, 07.08.2010 : 16:44:54 »

dEana, moja prejšnja sicer psička je dosmrtno imela dva "dvojna" sekalca, pa ni nikoli imela nobenih težav zaradi tega. Sicer pa, kot pravi Yo - povprašaj veterinarja za mnenje, ziher je ziher Wink
Logiran
flower power
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #3 : petek, 10.09.2010 : 11:19:36 »

Ali mačko ravno tako moti rast stalnih zob kot otroke, da radi grizejo in si drgnejo dlesni?Sprašujem , ker naša Liska, ki ima še mlečne zobke zeloooo rada grize še posebej moje prste.Zanima me ali obstaja kakšna zadeva, recimo nekaj podobnega kot duda, tudi za muce, da si moji prsti malo odpočijejo?  Cheesy
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Mlečni in stalni zobje pri muci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines