mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 07:49:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 764989 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #15 : ponedeljek, 06.09.2010 : 18:25:27 »

king-roy hvala, ker si šla in tole malo barabo pripeljala Poloni! Samo res rad išče težave, a mene to prej kot jezi zabava. Odkar ga imam se veliko več smejim, saj vsak dan užene kakšno "mačkarijo". Včasih pomislim, da me ima Samo za slepo, tolikokrat za povrstjo na primer poskuša splezati na omaro na katero ve, da ne sme. In potem znova in znova čisto prihuljeno poskuša priti do poti na omaro, čes saj me ne bo opazila. Ko mu rečem "Samo, baraba!" pa ogorčen mjavk, ušesa nazaj in v dir. In čez par minut novi poskus. In če mu uspe potem takole "nedolžno" gleda z vrha omare, češ "saj sem priden, ne?" in potem spleza dol, ker tam pravzaprav niti ni tako fajn.


[slika je izbrisana]
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #16 : sreda, 08.09.2010 : 13:12:44 »

Ker sem v eni od tem na forumu prebrala, da je ta pravo ribje olje iz lekarne odlično za dlako kosmatincev in da bo po moje stanovanje baje ne bo več popolnoma črno belo od odpadlih dlak belega mačka in črnega psa sem jima ga včeraj začela dajati. Tole si mislita o ribjem olju:



[slika je izbrisana]
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #17 : sreda, 08.09.2010 : 13:26:55 »

  čudaka. Pri nas je ribje olje njam njam.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #18 : sreda, 08.09.2010 : 14:02:19 »

Grin  Grin  Grin Tako je tudi pri nas  - pri mačkah!
Samo meni ne rata takih SUPER fotk naredit!  Wink
Pes ga pa mara... vsaj nekaj!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #19 : petek, 10.09.2010 : 11:41:48 »

Tole z ribjim oljem nam ne gre. Pravzaprav nama. Psu ga pač polijem čez brikete in stvar je zaključena. Mačku pa ga moram z brizgo dat direkt v usta in me je stalno malce strah, da mu ga bom brizgnila v sapnik. Samo bi mi  pa po mojem najrajši povedal: "Pa kaj se ti greš! Kar ti pij ribje olje, če ga hočeš, meni daj pa rajši lososa - si ga zaslužim, ker ti nič ne naredim, ko me takole matraš!"
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #20 : torek, 14.09.2010 : 14:26:53 »

A mislite, da mi hoče Samo kaj povedat?



[slika je izbrisana]
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #21 : torek, 14.09.2010 : 16:04:51 »

"Jamadonasanta, fujinfej, dej prosim, prooooosim, namesto zobne paste začni žvečit sardine!!!!!!"
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #22 : sreda, 15.09.2010 : 07:01:04 »

 Cheesy predaja
Cats..... tale je pa dobra!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #23 : petek, 17.09.2010 : 13:39:54 »

"Jamadonasanta, fujinfej, dej prosim, prooooosim, namesto zobne paste začni žvečit sardine!!!!!!"

  Saj bi poskusila, pa se bojim, da bi potem vsi ostali okoli mene zavzemali take poze, ne samo maček ...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #24 : torek, 21.09.2010 : 12:12:15 »

Veste kako otroke učimo, da kužka ne smejo vleči za rep in ušesa? Še dobro, da Samo ni otrok, ker tega preprosto ne želi razumeti. Roll Eyes Rep vendar miga in stvari, ki migajo, so plen In plen je treba ujeti, ne? Torej tri, štiri zdaj - naj se lov rep začne!  Evil

Danes zjutraj sem mislila, da bo pes ostal brez repa. Samo se je skrival v kadi in vsakič, ko je rep primahal v kad hop in ne več spustit. Še dobrom, da je pes ekstremno potrpežljiv in toleranten, samo čukavo ga je pogledal in poskusil dobiti nazaj svoj rep s še močnejšim mahanjem z njim.  Grin Morda mu sicer manjka kakšna dlaka na repu, privaten šov za dobro in nasmejano jutro sem pa le imela!  Wink In Samo seveda ni baraba!  Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #25 : torek, 21.09.2010 : 12:21:03 »

Lepo vas je brat  Smiley in seveda Samo ni baraba, ampak nedolžni beli oblaček  , ki se včasih spremeni v ---->  Evil

 Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #26 : sobota, 25.09.2010 : 12:40:19 »

Nehaj sestavljat, pa se z mano ukvarjaj! Božaj! Čohaj! Igraj se! Nehaj sestavljat!  stop  Angry

[slika je izbrisana]
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #27 : sobota, 25.09.2010 : 18:34:07 »

O, ti revček zapostavljeni Lips Sealed Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #28 : sobota, 25.09.2010 : 19:21:03 »

Ja, s sestavljanjem je štala. Tudi moja občasno kaj sestavlja in takrat smo cela bajta na sendvičih in piškotih, ker ni časa kuhat Roll Eyes.
Saj ne, da se priožujemo, v bistvu bi morala sestavljat še večkrat Evil
No, čohanja pa takrat res manjka Angry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #29 : ponedeljek, 27.09.2010 : 13:00:17 »

Saj jaz se včasih prav vprašam, kako lahko tako zapostavljam ubogega oblačka!  Shocked Prav smili se mi, ko takole nesrečno leži in z žalostnimi učkami gleda, ker sem ga po pol ure nehala čohat. Revež je tale moj mačkon, ni kaj!  Grin  Wink
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines