mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 08:15:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 203 204 205 206 207 [208] 209 210 211 212 213 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769279 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3105 : petek, 22.02.2013 : 23:19:21 »

čist skulirana mačja pupa je

Iiiiii, kok lepo, ko MUCO pohvališ Smiley!
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3106 : sobota, 23.02.2013 : 01:23:39 »

Vem, da ste že ene tri teme zamenjale, ampak jaz bolj počasi berem  Tongue
Fotoreportaža: G. Pes, ki dela angelčke v snegu  ljubezen ljubezen ljubezen
Mačje sanje: tele kao mišji priboljški mi ne gredo v glavo  Huh – a maček naj bi prepoznal obliko? Recimo, da pred mačka postaviš en priboljšek v obliki miške in enega v obliki ptička – a se on potem zamisli … "Hmmm, kaj bi danes lovil, miško ali ptička?"  Grin Grin Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3107 : sobota, 23.02.2013 : 15:57:45 »

P.s.: Moji mački bi okoli padli, če bi videli takšno škatlo
priboljškov Shocked Ne vem, kaj si naj sedaj mislim o sebi,
ker je nimajo
  Roll Eyes
Da nisi tolk utrgana kot jaz?  Wink

Mačje sanje: tele kao mišji priboljški mi ne gredo v glavo  Huh – a maček naj bi prepoznal obliko? Recimo, da pred mačka postaviš en priboljšek v obliki miške in enega v obliki ptička – a se on potem zamisli … "Hmmm, kaj bi danes lovil, miško ali ptička?"  Grin Grin Grin
V bistvu na embalaži piše "The special three-dimensional mouse shape activates your cat’s play and prey instinct, as cats have the rare gift of 3D vision." Kolk je pa to res pa nimam pojma. Mojadva pač požreta, ne glede na to kera oblika je.  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3108 : sobota, 23.02.2013 : 16:58:31 »

BTW, ko sem jaz videla prvič tele "3D mouse shapes", so me še najbolj na modele zob spominjali Grin Potem sem opazila, da so dvobarvni, pa mi spet ni bilo nič jasno.
Je pa res, da imam bolj razvit občutek za dve dimenziji kot za tri. Zihr je to krivo
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3109 : sobota, 23.02.2013 : 23:07:55 »

Dober večer,

za nami je prvi dan prebivanja na vikendu, ki bo še trajalo ...  Smiley

Zbudili smo se v tole  Angry Angry Angry


Psa sta bila navdušena, vendar je g. Pes kaj hitro ugotovil, da tako visok sneg pa ni več za njega in se je umaknil na skidano gaz.  Afro






"Ej, kam je šel moj prijatelj?"  Undecided


Samo je navdušeno opazil dejstvo, da se mu je svet očitno prilagodil in tudi on ratal bel.  Cool Cool


Ščurk pa si je privoščila zezanje NVMP-ja.

"He, he, lej kaj mam!"


"Pa sama si znam vežt!"


"No, a ti tud to znaš?"


NVMP si je samo "skupiral" ušesa, da je zgledal bolj nevarno, in je šel stran, ker ena smrklja ga pa že ne bo zezala!  jezen


Ščurk se je medtem samovšečno spravila na vogal kavča, da se umije.  Roll Eyes


Ni pa predvidela, da je tam luknja.  Grin Grin


"A ti to fotkaš?!?"  Angry


Potem pa se je spravila nadlegovat Samota. (Baj d pot - a je možno, da jo hoče Samo naskočit ali se mački tako igrajo?)


Trenutno so živali v spečem stanju, Ščurk in g. Pes počivata takole.


Lahko noč od ščuRknjene dude!
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3110 : sobota, 23.02.2013 : 23:16:37 »

Kk je pa Ščurka lepa  Kiss
Svet se je pa res dobro prilagodil Samotu  Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3111 : sobota, 23.02.2013 : 23:17:34 »

Meni se zdi zelo krivično, da si uno luknjo tam naštimala samo zato, da bi se ubogi pupi režala  Angry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3112 : sobota, 23.02.2013 : 23:20:13 »

Kk je pa Ščurka lepa  Kiss
Svet se je pa res dobro prilagodil Samotu  Cool
Končno mam mačko, ki jo ma tud fotoaparat rad!  Afro

Svet pa obvlada, ni kej!  Cool

Meni se zdi zelo krivično, da si uno luknjo tam naštimala samo zato, da bi se ubogi pupi režala  Angry
Pa veš kako sem se ji režala! 
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3113 : sobota, 23.02.2013 : 23:29:47 »

Tole naskakovanje (je) tudi Švejk izvajal nad Zofko - nekje sem prebrala, da gre za podrejanje Huhsi tudi sicer mislim, da pri tako zgodaj kastriranem mačku pač ne more ven usekat nek "spomin"?. Sicer sem ga vedno po hitrem postopku z go.Pršilko odšpricala stran Evil Zdej že dolgo ni tega počel (no, vsaj videla ga nisem Roll Eyes)
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3114 : sobota, 23.02.2013 : 23:30:56 »

Ooo, kar počakaj, kako znajo (dojenčkasto) kastrirani mački težit in naskakovat mačke, zrolalo se ti bo . Moj izključno notranji Jaco bi lahko bil izvrsten meteorolog, ker nikoli ne zgreši napovedi pomladi in jeseni - ko se začne gonit po tamali kot nori majmun, vem, da kmalu konec zime ali poletja. Vmes je blažen mir, kakšne štiri mesece na leto pa norišnica. Ne gre za podrejanje, vsaj pri nas ne.
Ko ti psi norijo, je grozno, ampak ko ti mački Evil Evil, je pa za popi...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3115 : sobota, 23.02.2013 : 23:38:53 »

Sej Samo glih dojenčkasto kastriran ni bil, je mel ene devet, deset mesecev, ko so šla jajčka preč. V bistvu je tko, da jo od zadi "napade", kot, da bi jo hotel naskočit, ampak pol dejansko nikol na njej ne ostane, kot da bi se parla, ampak se čist normalno igrata. Saj sem ga samo ene dvakrat do zdaj vidla jo takole od zadej napasti, ampak se mi je zdelo hudo podobno poskusu naskoka ... Je pa res, da je 90% Ščurk na hrbtu in Samo zgoraj. Renči pa ta mala.  Grin Bom mal opazovala, če je to obnašanje samo "napad s hrbta" ali je "spolno nadlegovanje mladoletnice".  Wink


@sanco1a - Samo je ocitno letne case zmešal, če jo res naskakuje, ker glede na količine snega zunaj jaz nekako še ne pričakujem pomladi. Kaj češ, trapasti mački, pač.  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3116 : sobota, 23.02.2013 : 23:41:53 »

ŠčuRknjena duda Kiss ljubezen

Pa elegantna Samotova silhueta, wauuuu (kolk je pa ta maček lep) Kiss

Pa batkasta NVMP faca s tretje fotke Grin

Pa zlati G. Pes! Super fotke so, tele grozovitne količine snega ti pa niti malo ne zavidam, brrrrrrrrrrr sram
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3117 : sobota, 23.02.2013 : 23:42:29 »

 Grin Joj, kakšen dober fris ima Ščurk na "A ti to fotkaš?"  Grin Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3118 : sobota, 23.02.2013 : 23:45:57 »

Ooo, prihaja pomlad, prihaja Wink, našega Jacota  že en teden fajn daje.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3119 : sobota, 23.02.2013 : 23:46:59 »

Tako na Nike tudi Mucko skoči, ampak to je bolj podrejanje, čeprav se Nike ne pusti. Zdaj se sicer ne dere več tako kot na začetku, se pa obrne in mu opali šamar. Igrata se bolj tako, da se lovita in skrivata drug drugemu.
Nike se ne bo v wrestling objemu valjala okrog, je Dama!

Sicer pa Samo mora pokazat kdo jebilprviprihiši Kiss!
Logiran
Strani: 1 ... 203 204 205 206 207 [208] 209 210 211 212 213 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines