mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 06:02:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 241 242 243 244 245 [246] 247 248 249 250 251 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769261 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3675 : nedelja, 21.04.2013 : 11:42:29 »

Vsem trem babnicam, čestitke! Mala Ščurkla, pa take mišice!  Grin Grin  Tongue Tongue  Kiss Kiss

Ps. S kotlička sem že odstranila potencialno nevarnost. Sicer pa zdaj vem, kje se nahaja majster pardon mojstrica za take zadeve.  Smiley objem objem
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3676 : nedelja, 21.04.2013 : 11:46:07 »

Bravo obe mojstrici!  Afro
Ščurka, ti si pa res utrgana
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3677 : nedelja, 21.04.2013 : 12:40:30 »

Hvala, hvala!  Kiss Prav res se počutim(va) kot Superwoma(e)n.  plesalec Deska mi je pa takoj v uč padla in ni bilo druge, kot da gre z mano, ta stara je bila itak počena.

Praprot je dobila nov (plastičen) lonček in je bila pomaknjena na varnejše mesto, Ščurk je pa itak prepričana, da je ona čisto in povsem nedolžna, ravnokar mi leži v naročju in nastavlja trebušček.  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3678 : nedelja, 21.04.2013 : 12:47:19 »

Prav res se počutim(va) kot Superwoma(e)n.  plesalec
popolnoma upravičeno!!! jst bi bila tud uibr važna.
respect & standing ovation. z menjavo sekreta se pač ne more pohvalit kar vsak.
 bravo bravo bravo

Ščurk je pa itak prepričana, da je ona čisto in povsem nedolžna, ravnokar mi leži v naročju in nastavlja trebušček.  Smiley
sej je nedolžkana, to se vendar razume samo po sebi. angelček mali zlatkani    ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3679 : nedelja, 21.04.2013 : 13:15:09 »

Đinksova, lepo sem te opozorila, kaj se zgodi, ko kličeš servis Č, da ti kak stroj porihta - le impresionirana sem, kako se je izpopolnil, pri meni je do poplave v kopalnici trajalo kakšen mesec pa pol
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3680 : nedelja, 21.04.2013 : 13:27:36 »

Cats, pri tebi je servis trajal namensko tako dolgo ... mislim, a ne bi bilo sumljivo, da bi te že po taprvi zatesnjeni pipi kar za roko zaprosil Tongue  Grin

Hvala, hvala!  Kiss Prav res se počutim(va) kot Superwoma(e)n.  plesalec


Saj SI Superwoman Afro

Ščurk je pa itak prepričana, da je ona čisto in povsem nedolžna, ravnokar mi leži v naročju in nastavlja trebušček.  Smiley
Saj tudi JE nedolžna ljubezen

Praprot je kriva, kaj je pa tako nerodna, da je padla Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3681 : nedelja, 21.04.2013 : 15:35:46 »

Jst sem telebajsek, če je to naredila taka pupika, kot je Ščurka Kiss Shocked Shocked Shocked
To so sigurno bli eni hudo nevarni teroristi.   
Ampak s tem so ti samo odstrli doslej neodkrite talente.  Cheesy
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3682 : nedelja, 21.04.2013 : 16:08:46 »

Iskrene čestitke, NoJinx in dobrodošla v klub menjalcev pip, bojlerjev, štelanja termostatskih ventilov, raz- in sešraufanja sifonov in kar je še takega. Drugič lahko pokličeš, pridem z orodjem  Evil
In, roko na srce, a ne, da ni bilo težko???

Edino, za kar me ne kliči, je beljenje. To je edino opravilo, ki ga res ne maram. Odkar sem morala en vogal popravit, se zezala z gipsom in jebenti ravnalno maso, sem takoj cela "uživčnena", samo, da pomislim na to. Nisem belila že enih pet let in ko bom, bom plačala kakemu stricu, da to naredi.

PS.
Upam, da si se zahvalila zlati mucici in jo primerno nagradila, da imaš zdaj ganc noj sekret in novo pridobljeno znanje!  Kiss
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3683 : nedelja, 21.04.2013 : 22:35:08 »

http://www.buzzfeed.com/erinlarosa/27-reasons-why-you-should-not-get-a-cat

Ob 17. sem se spomnila na Ščurko  pevka
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3684 : nedelja, 21.04.2013 : 22:43:10 »

Oho, poklon za tale WC projekt  bravo
Supermačka & Superwoman je očitno zmagovalna kombinacija  Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3685 : nedelja, 21.04.2013 : 23:54:02 »

He, he, le zakaj?  Evil

Danse sva se z g. Psom odpravila po čemaž. Nekaj ga je že pojedenega, nekaj ga je pristalo v pestu (ga bom dala na licitacije), nekaj pa ga svežega dajem na izredno licitacijo, ki bo štartala vsak hip (grebite se).

Nastalo pa je tudi nekaj fotograij. Bilo je res čudovito, mirno, nikjer žive duše, blažen mir. Nakoncu pa še zatišje pred nevihto. Sanjsko!  Cheesy

A me slikaš?


Pogled na drugo stran.


Vodni užitki.


Če mi ne boš nič vrgla, si bom pa kaj stauhal.


Kamorkoli pogledaš - čemaž.








A res moram ležat? Sej ne bom vsega čemaža potacal, obljubim!


Lej, bom poziral.


Tudi tokrat smo našli lepe rožice in spet ste na vrsti biolog, da nam poveste kako se imenujejo. Jaz vem samo, da tista na drugi in tretji sliki kasneje pridela strupene rdeče jagode.






Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3686 : ponedeljek, 22.04.2013 : 01:58:04 »

P.S.: A vam še neki povem?  Azn Glihkr sem iz sušilnega stroja vzela ven mokro in vroče perilo. Pa filter seveda NI zamašen.  butnglavc butnglavc butnglavc wtf Počas bom začela verjet, da je moje stanovanje zakleto, ker dvomim, da je za vse to kriv Č od Cats, čeprav me je opozorila. Tongue Mačja, a znaš pralno sušilni stroj od- in namontirat?  Lips Sealed
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3687 : ponedeljek, 22.04.2013 : 02:32:36 »

Na tazadnjih dveh fotkah je navadni volčin.
Na tatretji od spodaj je ena od kukavic. Vem, da imajo rade vlago in da so spomladi "aktivne" Smiley

Na vseh prejšnjih slikah je razen čemaža se moj drugi najljubši črni pes ljubezen ljubezen

Kar pa se pralnega stroja tiče - ne klicat (še) serviserjev. Najprej preveri cev odtoka. Odšravfaj jo in počekiraj, če ni notri kakšne svinjarije zabasane Wink Včasih se ravno tam, kjer cev pride v steno, naberejo kakšne nitke ali koščki papirnatega robčka ali kaj podobnega, kar gre uspešno mimo filtra, pa se tam ustavi. In povzroči to, da se voda ne izčrpa - smo že imeli enak problem in sem ga rešila tudi pri Bajkinih (kljub trem dedcem v hiši Tongue

radi te imamo Domobranec in Kraljica in dva idealna mačka Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3688 : ponedeljek, 22.04.2013 : 02:37:57 »

Aja, če je perilo še vroče in namočeno, je lahko kriv tudi programator ... ni prišlo do izpiranja spljoh, do ožemanja pa spljoh ne.
Mogoče pokliči še Mačjo za kak nasvet Wink
Ali pa je vmes preprosto - zmanjkalo elektrike. In tvoj pralni stroj še ni tolk napreden, da bi po "vrnitvi" elektrike začel z delom, kjer je prej končal. Pralni stroj je moškega spola, zato se ne čudit, če je butast Evil
Probaj še enkrat nastavit na začetek, pa opazuj barabo. Če ne bo delal, mu pokaži plašilko. Pa zatezno ovratnico, pa po nemško mu povej, da naj začne mrdat Evil Sicer pa mu zagrozi z izvržbo. Ali pa z besnimi babnicami, ki ga bomo prišle brcat Evil

A vidiš, kolk sem ratala pametna zdaj, ko imam eno leto več Tongue Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3689 : ponedeljek, 22.04.2013 : 07:26:44 »

MamaF, se vidi, da sredi noči bereš..... JInxova je mokro perilo potegnila iz SUŠILNEGA stroja. Grin
Logiran
Strani: 1 ... 241 242 243 244 245 [246] 247 248 249 250 251 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines