mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 21:32:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771100 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #195 : sreda, 06.04.2011 : 22:22:40 »

Dej spust, no!   Undecided


Zmagu, zmagu!  veselje


Pasji boji z mačjim sodnikom  Wink
http://www.youtube.com/watch?v=UbVptR0goYs

Mali brencelj  Angry
http://www.youtube.com/watch?v=alYWG8JcZFI



Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #196 : sreda, 06.04.2011 : 22:33:16 »

Mali Pes je še Mali, ne pa glupkan, sirotek. Kakšno zlobno natolcevanje... Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #197 : sreda, 06.04.2011 : 22:38:42 »

Joj, kako lahko gledaš tako nadlegovanje in ne posreduješ?!  Angry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #198 : sreda, 06.04.2011 : 22:46:34 »

Mali Pes je še Mali, ne pa glupkan, sirotek. Kakšno zlobno natolcevanje... Cool
A si ziher? Ker, če ga pokličem Batko reagira.  Tongue

Joj, kako lahko gledaš tako nadlegovanje in ne posreduješ?!  Angry
Ker snemam.  Tongue Sicer je pa zadeva enostavno rešljiva. Pes je dovolj velik, da zna in zmore sam na kavč, Mali Pes pa še ne!  Evil In potem sedi na tleh in laja v Psa, ker noče dol!  Je pa res, da če bi bila jaz moj Pes, potem bi Malemu Psu ziher že par lukenj naredila v njegova dumbo ušesa!  Roll Eyes
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #199 : sreda, 06.04.2011 : 23:05:06 »

A si ziher? Ker, če ga pokličem Batko reagira.  Tongue

 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #200 : sreda, 06.04.2011 : 23:11:57 »

Ja bogi Batko, no. Zdej se je pa še meni zasmilil 
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #201 : četrtek, 07.04.2011 : 00:08:57 »

IIIIIIIIIiiii, Mali Pes in Veliki Pes sta nadKjut skupaj Kiss Kiss Hvala No Jinx Kiss

Zdaj pa lahko pomirjena grem spat Wink Samo, ti pa tudi (po mojem mal pretiravaš, kar se grozildice Male tiče) - tale Mali Pes ti bo še presneto prav prišel, boš videl Grin Kar mojega Malega Miška vprašaj ... v skledi Malega Psa se bo kdaj pa kdaj ziher znaše kuhan rižek, pa piščanček,pa korenček - skratka, se ti splača mal potrpet, ko bo prišel na počitnice Grin
Pa kadar se Velikemu Psu ne bo dalo igrat, boš lahko poklical malega, pa bo žur v hiši ... če ti bo pa vseeno preveč dojadil, boš imel pa še vedno svoj krasni praskalnik, kdo ti pa tam gor kaj more Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #202 : četrtek, 07.04.2011 : 01:05:55 »

Kolk časa še? Cel teden Huh? In ti misliš, da bo do konca tedna še kaj Velikega Psa ostalo Shocked??
Sicer pa NoJinx, ti se nimaš NČ za pritoževat. Nedolžni oblaček ti mirno na oknu sedi in opazuje, namesto da bi se metal ob okno in rolete, ker ne more ven, Mali pes je pa samo občasna nadloga. Takale metanja okrog vratu doživalja naš Pes skoz, le da ima to srečo, da to počenja mačka, ki ob tem ne zna ugriznit in ščipat. Pol pa poslušam mojga, kako pravi 'jaz bi jo že stokrat na pol pregriznu, če bi bil ET'. Potrpežljivi Veliki Psi.
Batko, kje si ga našla, hahaha ...
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #203 : četrtek, 07.04.2011 : 08:28:13 »

 predajaVeliki pes je pa res potrpezljiva dusica. Malemu privoscim enga taroidnega. Iz principa.  Kiss
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #204 : četrtek, 07.04.2011 : 10:23:59 »

Kero nadležno bitje je tale Mali Pes. Me malo na Nekoga spominja... Roll Eyes Ljubček cartkani... Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #205 : četrtek, 07.04.2011 : 20:51:52 »

Revež veliki Pes. Se je prišel kar k mamici v naročje stisnit Cheesy Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #206 : petek, 08.04.2011 : 00:27:49 »

Takele monade zna početi tudi moj Mali Črni Pes Roko, pa ni več tako grooozno majhen, 9 mesecev je že star. Čisto na enak način kot Mali se je spravljal na Nadprijaznega zlatkota Dinka, ki pri svojih osmih letih noče niti slišati več za Male Nadležne Pse. Seveda Roku zlobna mati ne dovoli takega nadlegovanja in je privezan na kratko oz. mora sedeti ali ležati na prostoru, kadar pride zlatko na obisk ali pa midva mimo njih. In je seveda zelooo pohvaljen, če mu uspe ostati lepo pri miru brez teženja zlatkotu. Ubogi Dink se mali črni nadlogi skorajda niti umakniti ne upa (pa čeprav ima možnost, ker je naš pod mojo komando in na štriku), včasih je malo porenčal, pa očitno ne dovolj jasno in glasno, na obrazu pa ima vedno tak obupan izraz, kot bi hotel reči :"Daaaaj, prooooosim, a lahko to nadlogo spraviš stran Sad "
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #207 : petek, 08.04.2011 : 16:48:49 »

Pri nas, kar se psov tiče, prav lepo napredujemo.  Smiley Mali Pes se lahko z velikim Psom lahko igra toliko časa, dokler je igra nežna. Ko postane pri igri pregrob, ju ločim. Vsakič zdrži par sekund več in se par sekund dlje lahko igra. Priden Mali Pes!  Cheesy

Samo pa še kar vztraja pri svojem prepričanju, da je Mali Pes vsiljivec, ki ga je treba prekloftati.  Angry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #208 : sreda, 13.04.2011 : 16:07:37 »

Pa smo spet doma. Velik Pes je cel, zadovoljen, živ in zdrav, Samo je nadsrečen, da je doma, Mali Pes pa se je na enotedenskem čuvanju pri nas naučil sledeče:

Da je pri pasji igri včasih on zgoraj …



… včasih on spodaj  …

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #209 : sreda, 13.04.2011 : 16:07:53 »

… da včasih stojimo …


… včasih pa ležimo eden ob drugem in ne eden na drugem …



… in da je treba biti do Samota spoštljiv in nežen.
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines