mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 21:12:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771095 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #225 : nedelja, 17.04.2011 : 22:05:16 »

Ravnokar mi je razdrl cel vogla že do konca sestavljene sestavljanke iz 1500 kosov, potem si je šel pa kremplje brusit na moje čevlje!
To samo pomeni, da se z njim (pre)malo ukvarjaš Roll Eyes Tongue  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #226 : ponedeljek, 18.04.2011 : 21:42:51 »

Saj sem vedel! Saj sem vedel!!!  Angry Danes dopoldne je odšla v  Celovec in je rekla, da naj bova pridna in da naj čuvava stanovanje in da bo prinesla moje plezalo, ko se vrne.  Cheesy In zdaj je spet doma in sem vse vrečke preštafnal in nikjer ni mojega plezala!!  Shocked Nikjer!!!  jezen Psu je pa eno plišasto žogo privlekla in zdej Pes maha z repom in ji vsako minuto prinese žogo, da se igra z njim!  jezen Kaj pa ubogi jaz?  jezen Kje je moje obljubljeno plezalo!  trmoglavka Sej ne bom več puzzlov razdiral, obljubim, samo plezalo naj mi da! 

Ubogi Samo brez plezala  Kiss

P.S.: Nate še sliko, da boste vidli kako se Pes, kljub moji nesreči, brez vsakršne slabe vesti igra!  Angry



[slika je izbrisana]
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #227 : torek, 19.04.2011 : 08:30:28 »

Boli Psa patka za trpečega mačka, ane Tongue Tongue jezen
Pa je kaj pojasnila tale Tvoja, zakaj ni pribremzala domov s plezalom? Ča ga v Celovcu niso imeli, bi morala pač do Beljaka ali pa do Graza potegnit, da ga najde, ne? Kera šlamparija jezen jezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #228 : torek, 19.04.2011 : 08:53:03 »

 Grin Grin Grin
Šlamparija...
Ubogi Samo in Najbolj navdušen Pes!  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #229 : sreda, 20.04.2011 : 14:13:10 »

No, ok, saj ni tako zelo bedna tale Samooklicana Šefica. Je dejansko pripeljala praskalo iz Celovca, samo gor ga ni mogla sama besti, ker je tako veeeeliiikooo!  Cheesy Ga je pa potem včeraj zvečer čisto sama sestavila.  Smiley Ni pa enih visečih tunelov gor prišraufala.  jezen Pravi, da so šraufi prekratki, ampak jaz mislim, da je samo kronično nesposobna!  butnglavc Lahko si pa ogledate kako sem že včeraj zvečer in danes raziskoval novo pridobitev.  Cheesy

Veseli Samo  Kiss

Kaj slikaš?  Roll Eyes


Lej, stopničke!   Cool


Jaz sem na vrhu sveta! No, ja, plezala.  Smiley


Kdo bi se igral z mano?  Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #230 : sreda, 20.04.2011 : 14:13:27 »

Grem eno nižje.


A se da od tuki na omaro skočit?


Mah, brezveze, ker bo praskalo itak prestavla v dnevno sobo, ko jo prenovi.


Ampak škatla v kateri je bilo praskalo je pa zakon!  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #231 : sreda, 20.04.2011 : 14:33:19 »

OOOo, Samo, zdaj si pa lahko važen Cheesy (in hvaležen Tvoji Wink

PS: Glede na vzorec na plezalu in glede na število poličk, ležišč in stopničk pa je moje skromno mnenje take: Prav lepo bi gor pasala še vsaj ena črna sestrica ali ČB bratec in/ali še kak tigrast prijateljček Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #232 : sreda, 20.04.2011 : 15:28:42 »

Haha, jst sem isto videla, da je tu POTREBEN še vsaj 1 maček oz. najboljše bi biloa mačka.... Evil Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #233 : sreda, 20.04.2011 : 15:34:02 »

Tolk veliko, da se bo revež še izgubil. Undecided
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #234 : četrtek, 21.04.2011 : 08:38:13 »

iiiiiii
no končno je to ubogo trpeče bitje dobilo mačje drevo  Cheesy
kar nateri tole svojo, da ti še tunelčke čimprej prišraufa, ker so res fajn.
pa tudi družabnico naj ti pripelje čimprej.
je skrajni čas, da dobiš enega normalnega sogovornika pri hiši, ker se s temi dvonožci in psi ne da čisto nič pametnega pomenit.
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #235 : petek, 22.04.2011 : 10:37:48 »

Samo, me veseli, da si zadovoljen Smiley.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #236 : petek, 22.04.2011 : 11:26:41 »

Ojoj revež, Tvoja pa res nima dobrega augenmasa - popolnoma neprimerno plezalo za enega samega mačka je kupila Shocked Angry
Pa to ti je čist mim, nujno rabiš še vsaj eno protiutež na drugi strani. Najraje črne ali ČB barve, kot so že zgoraj pametno ugotovili Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #237 : petek, 22.04.2011 : 11:46:43 »

Vi ji kar povejte, ja!  bravo Sem ji tudi sam to že večkrat povedal, pa nekj bluzi o tem, da kaj pa, če pride do kakšne (kdorkoližepač ne daj) bolezni pri več štirinožcih sočasno, potem pa finančno ne bo šlo skozi.  Shocked Take bedne izgovore ima!  Angry Ko sem jo pa vprašal, kako mi je lahko potem tako veliko plezalo kupila, mi je pa povedala, da to je bil pa predvidljiv strošek.  Lips Sealed Saj ne, da sem nehvaležen za plezalo, super je,   ljubezen ampak res bi lahko še enega prijatelja dobil, da bi skupaj po njem plezala.  Smiley Pa mi je pravzaprav vseeno če magari kodrlajsast, samo, da bi bil res dober prijatelj in bi se dobro razumela!  Cheesy Ampak imam pa vsaj občutek, da bi mi res privoščila enega takega prijateljčka, če bi lahko, to pa tudi nekaj šteje, a ne?  Undecided

Je pa rekla, naj vas vprašam, kako tiste tunelčke namontira?  Huh Ker če sem čisto iskren, je res malo čudno, da celo plezalo sama sestavi, enih bednih tunelčkov pa ne zna gor prišraufat.  Shocked Je probala od zgoraj in od spodaj dati vijak, pa ne prime. Prime v vsako luknjo posebaj, če hoče pa obe skupaj sešraufat, pa ne.  Angry

Nad plezalom še vedno navdušeni Samo  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #238 : četrtek, 28.04.2011 : 20:46:26 »

Danes vam želim predstavit svojo veliko ljubezen  ljubezen - kilsko vrečko za živila z velikim vozlom na sredini. A vi sploh veste, da ni boljše igrače pod soncem!  Cheesy

[slika je izbrisana]
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #239 : sreda, 11.05.2011 : 18:28:55 »

Moj lubček beli -tole bomo sprobal pa tud mi  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines