mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 17:44:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 770945 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #345 : ponedeljek, 30.05.2011 : 14:19:29 »

...zraven pa še dobiš komentar, da pa mački se pa res ne morejo imet samo v stanovanju, saj morajo it ven...  butnglavc
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #346 : ponedeljek, 30.05.2011 : 20:24:28 »

S tem komentarjem mi celo ni postregel.  Shocked Mi je pa povedal, ko sem mu rekla, da zgornjim sosedom že je maček čez okno padel, da tisti je bil pa očitno neroden ...  Lips Sealed

Danes smo pa na sprehodu po divjini srečali mladička kanje. Pes je bil nadpriden in je takoj prišel, ko sem ga odpoklicala (saj česa drugega niti nisem pričakovala),  ljubezen mala kanja pa je prhutajoč s krili in čivkajoč odskakala v visoko travo. O mami pa ne duha ne sluha.  Undecided In zdaj se bojim, da je kaj poškodovana, jaz ji pa nisem pomagala. Mislim sicer, da ji ni bilo nič, ampak kaj pa jaz vem o kanjah?  sram
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #347 : torek, 31.05.2011 : 00:43:13 »

Uuuuu kakšno modo imaste v tej temi  Roll Eyes  Bi bilo za razmislit, če ne bi prešaltali na črne mačke  pevka  ali pa mogoče na bele plašče  pevka
   
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #348 : torek, 31.05.2011 : 08:21:52 »

Hehehe, Samotova v belem plaščku Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #349 : sreda, 01.06.2011 : 14:59:35 »

Hehehe, Samotova v belem plaščku Smiley

Ti se kar norca delaj, ja!  Angry Prav pristajal bi mi čudovit beli plašček!  Tongue Taka fina gospodična mična bi bila! 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #350 : sreda, 01.06.2011 : 15:18:10 »

Dragi vsi!

Jaz sem bi danes okoli štirih ponoči ponovno nadpriden muc!  Samo Samooklicana šefica tega seveda ni dojela (IQ sobne temperature, pa to).  trmoglavka Sem jo zbudil iz sanj s praskanjem po kovinski škatli s palčkami, pa seveda ne samo zato, ker sem na vsak način ravno takrat hotel palčko ampak tudi zato, ker se je ravno takrat v nočnih morah premetavala po postelji.  Ona seveda pravi, da ta drugi del ne drži, ampak kaj pa ona ve, saj je spala, ne?  Tongue In sem bil kar vztrajen s tem, da hočem palčko, a veste, ker me trenutno ven iz spalnice itak ne more vržt! In, a mislite, da sem, ubogi muc, kaj dosegel? N-č! Čist n-č!  jezen Pol mi je pa zjutraj končno privoščila eno palčko.  Smiley Ampak, za tem, ko mi je dala palčko mi je šla še kremplje strič.  Angry In vsak spodoben maček ve, da se po striženju krempljev dobi palčko!  Roll Eyes A mislite, da mi jo je dala? Sem čisto pridno, po Pavlovem refleksu, začel spet praskat po škatli s palčkami, da spomnim tole Samooklicano Šefico, naj mi da palčko. Če zdaj mislite, da sem dobil palčko se motite - ni mi je dala! Krivicaaaa!  jezen

Zdaj je pa rihtala papir za živali in jaz sem seveda takoj vedel, da je tista nova škatla za papir, ki jo je naštimala samo zame (če že palčke ne dobim)! Cheesy  Evo fotodokaz, kako mi tale škatla pristaja.  Wink

Nad škatlo navdušeni Samo  Kiss

[slika je izbrisana]
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #351 : sreda, 01.06.2011 : 20:06:59 »

Joj, Jinx, jaz te bom resno enkrat prijavla, poslala neko inšpekcijo k tebi, ker kar pa v tej temi slišim  Angry Evil Tongue Tongue ...
Samo, saj bo, srček ljubezen !
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #352 : sreda, 01.06.2011 : 20:07:40 »

Aja, P.S.:
Nelča tudi nič ne dobi po striženju krpemljev, če ti bo to kaj v tolažbo Smiley Tongue !
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #353 : četrtek, 02.06.2011 : 20:48:12 »

Aja, P.S.:
Nelča tudi nič ne dobi po striženju krpemljev, če ti bo to kaj v tolažbo Smiley Tongue !

No, vsaj sam nisem v svojih mukah!  Lips Sealed Le prijavi jo Itlam, samo če pri vas tudi ni palčk po striženju krempljev, potem ne vem, če bo prijava uspešna.   Undecided Sicer se pa tukaj veliko ljudi  hvali, da jo bo prijavilo. Pa še kr ni n-č od tega!  Angry Zdaj je pa še papir začela nalagat v mojo škatlo!  jezen Pravi, da bo za živalce.  Roll Eyes Brigajo mene živalce, kar naj papir za nijh v svoji in ne moji škatli zbira! jezen

Obškatleni Samo  Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #354 : četrtek, 02.06.2011 : 21:40:35 »

Hm, mogoče pa še ni noben prijavil, ker je tako stanje tudi pri njemu doma Cheesy ,.,.. Saj je res veliko ubogih Psov in Mucev Wink ali bolje  Cry .
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #355 : četrtek, 02.06.2011 : 21:47:36 »

Imaš prav, ja, je kar pri vseh ena velika mizerija in verjetno itak prijave ne bi bile veljavne ...  Angry

Pasje življenje živeči Samo  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #356 : ponedeljek, 06.06.2011 : 18:13:33 »

Samo se je končno naužil miru, ker je za nama s Psom en prav fajn pasji vikend!  Smiley


V petek smo s pomola skakali v reko, plavali s prijateljico in prinašali palice ...














... nabirali bezeg in opazovali mogočne hraste.






V soboto pa smo z Malim Psom trenirali za Kursink ...









... zobali češnje ...




... in se na poti domov peljali pod mavrico.




V nedeljo smo se pa vsi trije stiskali in spali in nič fotkali.  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #357 : ponedeljek, 06.06.2011 : 18:17:48 »

Super vikend  Cheesy  Čist po reglcih, vključno z nedeljo v stiskalnici  Tongue
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #358 : ponedeljek, 06.06.2011 : 18:19:40 »

Uuu kakšna uživancija. Mali Pes je pa že kar velik. Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #359 : ponedeljek, 06.06.2011 : 20:35:17 »

 Cheesy skakanje v vodo s pomola! Jej, mi bi tudi!
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines