mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 22:56:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771150 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #450 : ponedeljek, 18.07.2011 : 01:29:38 »

No tako, G. Pes je na dopustu na Krasu,
Kaaaaaj? Kje to? Ziher blizu mene Smiley Hitro povej, da ga grem ugrabit Tongue
G.Pes ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #451 : ponedeljek, 18.07.2011 : 08:08:45 »

V Dutovljah.  Smiley Pa, če ga ugrabisš, si zapomni od kod, da ga boš znala nazaj pripeljat, ko boš imela mojega gavnarja dovolj.  Tongue

Zdaj pa odhod in trije tedni abstinence od mojpes.net! Huh!   Lips Sealed
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #452 : sobota, 30.07.2011 : 17:29:47 »

včeraj sem nekaj po štacunah hodila in videla enak praskalnik, kot ga ima Samči.
bemtiš je nobl v živo!!!!
zdi se ful fajn za krempeljčke not zapikovat in za odriv pri tahitrih štartih.
Samči, tale tvoja pa res lepo skrbi zate  Afro


Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #453 : torek, 09.08.2011 : 23:27:21 »

Pa sem končno nazaj z morja.  Undecided Za začetek eno kratko javljanje, kako je počitnice preživel Samo. Takoj, ko sem ga prinesla domov, se je Samo razkomotil in je vso noč spal tesno stisnjen k meni.  ljubezen Samo to ga je malo iritiralo, da Psa ni bilo nikjer ...   Shocked G. Psa namreč zopet prevzamem v četrtek, potem pa bomo nekaj časa vsi trije skupaj uživali na vikendu.  Cheesy

Samo je v varstvu zelo užival. (Na tej točki hvala Varuški za slike in seveda varstvo!  Kiss )

Skakal je po omarah.


Spal na kjer mu je najbolj pasalo.




In velikokrat pokazal svojo žleht plat
















Jaz sem pa medtem uživale v takihle stvareh:












@rava - Samo ti sporoča, da če ga že kar nekje pustim za tri tedne, potem mu pa res lahko vsaj tak fajn praskalnik zrihtam.  Wink

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #454 : sreda, 10.08.2011 : 08:52:55 »

Ja, ni kaj rečt, oba sta imela fajn počitnice  super
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #455 : sreda, 10.08.2011 : 09:30:14 »

Uau, kakšne leteče počitnice.  Shocked Cheesy Grin Samo, ti znaš uživat! Služabniki ti pa tudi dobro služijo, vidim!   Evil Azn
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #456 : sreda, 10.08.2011 : 09:32:29 »

Zadnja fotka je pa  Kiss Kiss
Kot da bi bila roža voščena Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #457 : četrtek, 11.08.2011 : 13:01:10 »

Vidim, da ste se meli super. Slikice belinkota so pa ljubezen Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #458 : sreda, 31.08.2011 : 13:31:45 »

Samooklicana šefica je končno sprevidela, da je povsod lepo, ampak doma najlepše in smo se vrnili domov!  Cheesy Jaz sem bil tudi na vikendu nadpriden muc,  čeprav sem zelo trpel, ker sta bila Ona in Pes stalno visela zunaj, mene pa je imela zaprtega notri!  Angry No, en dan me je dala na oprtnico in smo šli malo pred hišo, ampak je bila tako živčna, da se mi bo kaj zgodilo, da moja kvazi svoboda ni trajala dolgo.  Roll Eyes Pa še Pes me niti za hip ni spustil izpred oči, čuval me je kot punčico svojega očesa. Kot, da ne bi znal sam poskrbeti zase!  butnglavc  Dovolj besedi!  Lips Sealed S pomočjo Samooklicane šefice sem vam pripravil doooolgooo fotoreportažo:

Takole sem bil vesel, ko je prišla knjiga How To Entertain Your Indoor Cat. Pa da ne boste mislili, da je že kaj sprobala z mano!  Angry


S Psom se je skoraj vsak dan potikala po gozdu in kljub suši domov prinesla kar nekaj gob. (Mačjih palčk pa nobenih! Pravi, da ne rastejo v gozdu, ampak jaz vem, da nima pojma!)






Pes je dobil celo obiske in sta skupaj uživala v vodi, valjanju po travi, ... Jaz pa še takrat, ko sem zunaj odkril enega možnega prijateljčka nisem smel do njega!  Angry




Takole je pa zgledala moja kratka kvazi svoboda.  Lips Sealed














Po tem izletu sem bil od razočaranja, da je bil čisto prekratek, tako zmatran, da sem kar zaspal.




Amapk neglede na to, da me je Pes zunak stalno čuval, ga imam zelo rad!  ljubezen






Za tele slike vam pa ne vem povedat zakaj so zraven, Samooklicana Šefica je rekla, da jih želi deliti z vami ...








Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #459 : sreda, 31.08.2011 : 13:38:02 »

Dragi Samo,

ne vem, zakaj se Tvoja izogiba Moje, odkar je slišala, da te pri Nas čaka nekaj Zelo Fajn. N-Č več ne povem, kr Svojo zbrci, naj pride iskat.

Tvoja prjatelca (veš da), M.  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #460 : sreda, 31.08.2011 : 13:39:25 »

Samo, kako se pa tebi godi Cheesy
Pa lep si tudi, da veš Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #461 : sreda, 31.08.2011 : 13:42:05 »

Samo, da ti mal prišepnem....
M. ima na zalogi eno fejst barvno neobčutljivo omelo, za katerega se Tvoji ne bo treba nonstop bat, da se bo umazalo. Pri tebi je seveda drugače, ker imaš tako oblačkasto bel kožušček. Torej je nabava onega prvega NUJNA Cool
Tvoja e-frendica Missy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #462 : sreda, 31.08.2011 : 13:48:24 »

ajoj, Samči, kako si ti en lepi lepi mucek  Cheesy ljubezen ljubezen

ps: posluši Missiko in čimprej nabavi tisto omelo, da si ne umažeš kožuščka.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #463 : sreda, 31.08.2011 : 14:06:40 »

Luštne fotke, ampak tiste scrkljane od Samota in Psa so pa čisti kič. Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #464 : sreda, 31.08.2011 : 15:13:17 »

Ja, sej mi je jasno, zakaj se zunaj tako boji zate. Najbrž cvika, da bi se na travi ali pa na soncu lahko obarval Roll Eyes
Kičurine Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines