mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 16:59:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 770916 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #465 : sreda, 31.08.2011 : 20:27:44 »

Samo, tvoja šefica je že mogoče bla živčna, ampak ti si zgledal pa prav pogumen na sprehodu. Kiss Super fotke! Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #466 : četrtek, 01.09.2011 : 01:55:32 »

Luštne fotke, ampak tiste scrkljane od Samota in Psa so pa čisti kič. Kiss
Tiste fotke so pa res tanajlepše ljubezen Ampak strokovno umjetničko gledano je mal preveč kontrasta in je ful hudo težko fotkat skupaj eno čist Belo in eno čist Črno zadevo. Zato morajo Umetniki in Fotografi naštudirat "sivi klin". No, da ne bomo dolgovezni, vam na kratko opišem to zadevo kot "zaporedje sivin med (skrajno) belino in (skrajno) črnino". Ker vem, da tale Tvoja bolj počasi šteka, bom probu povedat to bolj po domače. Torej: vidva s Psom sta super kul Kiss, samo vmes, med Vama, nekaj manjka. In to je glih nekaj sivega. Če rečem, da bi glih prav pasalo uno Omelce od Cats, me bo spet kdo obtožil, da preveč namigujem Tongue, ma ... glej Samo, če češ, da tale Tvoja nardi še več še boljših fotk, jo prosim prepričaj, da res rabite Sivi Klin pri vas doma. Ker svetlomer v fotoaparatu nujno rabi eno sivino, da zna glih prav zmerit svetlobo, a ne. In če je svetloba dobr zmerjena, je pol tudi fotka D-Best.
To pravi Moja, zato pa je ful ponosna name, ker sem en tak Sivi Klin u živo

No, v glavnem ... sem hotu povedat, da se ti splača it h Cats uno Sivo Omelce iskat, ker boš imel poleg dobrih fotk še fajn partnerja za Kursink. Ker verjetno je Tamali Pes že mal prevelik ratal za trening, a ne?
Dej reči Tvoji, naj pošlje še eno fotko od Malega Psa, je rekla Moja, da bi bla vesela Cheesy

Zgledaš pa prav en Ekšnmen na povodcu, se mi dopade Tvoja oprava Smiley Pozdravi Psa, ziher je bogi, ker ga Tvoja tolk okoli vlači, reveža. Ziher bi rajši lepo notri na hladnem kavč peglal, namesto da mora gobe nabirat a ne? No, saj tudi moj Črni Pes mora ful trpet, revež ...

Drži se Samo, te lepo pozdravlja Mali Miško Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #467 : četrtek, 01.09.2011 : 08:25:20 »

Joooj, kakšen kiiič.  Kiss Pa kakšen Samo in ekšn!  Cool Mačke bi padale v nezavest, ko bi te videle...  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #468 : četrtek, 01.09.2011 : 12:37:16 »

Sem Svoji razložil, da naj gre takoj do tete Cats in mi prinese darilo  Cheesy , pa je rekla, da tako sivo omelo že imamo in da dokler bo to omelo živo, ne bom dobil prijateljčka.  Angry Sem ji poskusil dopovedat, da Gverila ne šteje, ker se nikol ne smem igrat z njim in tudi na fotkah nismo nikoli vsi trije skupaj, pa je rekla, da me sicer razume, ampak da ni denar sploh še za eno žival in poleg tega, kdo bi ji pa čuval dva mačja gavnarja (jaz res ne vem o kakšnih mačjih gavnarjih ona to?  Shocked ), ko je ne bo doma.  Lips Sealed Potem sem ji seveda rekel, da če je pa denar problem, potem se pa jaz odpovem eni palčki na leto  , Psu naj pa neha razne žvake kupovat  Evil, pa bo, ne? Jaz in moje darilo, ki me čaka pri teti Cats sva pa itak tolk zlo kul in angelska mucka, da bi se vsi grebli za to, da naju lahko čuvajo!  Ampak se je spet izkazala s svojo trdosrčnostjo in je vztrajala na svojem narobe!  jezen Je pa rekla, da vam lahko Gverilo pokažem, samo da so stare slike in jaz mislim, da niso nikakršen dokaz, da je Gverila sploh še pri nas.  A veste, ker tista dva ptiča je oddala enim, ki imajo veeeliiiko zunanje notranjo voljero in sta zdaj tam in imata enega mladička.  Cool
Mali Miško, povej Tvoji, da ji Moja sporoča, da bo ob prvem srečanju naredila frišne fotke Malega Psa in jih pripopala sem.  Kiss







Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #469 : četrtek, 01.09.2011 : 12:43:05 »

Joooj, jst pa gruntam, kakšen zajc je tole....  sram Shocked Huh In se dela, da je ptič....
Ej, Samo, ti ji povej, da bo potem veliki praskalnik boljše ohranjen, saj ne boš imel toliko o njem razmišljat, ker boš imel zanimacijo...  Evil Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #470 : četrtek, 01.09.2011 : 22:40:42 »

Bogsigavedi kaj bi ta maček rad ...  Roll Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=NCqje71Nlr8
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #471 : četrtek, 01.09.2011 : 22:43:02 »

Kako kaj  Roll Eyes Pir, kaj druzga Angry Angry Angry
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #472 : četrtek, 01.09.2011 : 22:52:56 »

Brihten maček Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #473 : sobota, 03.09.2011 : 22:19:04 »

Samo, tvoja peče njaminjami pecivo Cheesy

Ps - kdaj dobimo recept za najboljše pecivo na mojpespikanet pikniku vegi vegi ljubezen
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #474 : sobota, 03.09.2011 : 22:23:24 »

Gospod Pes, enega  Kiss zate, k si tolk fejst.

Aja, PECIVO je pa res zakon, tko da res ne pozabit na recept!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #475 : nedelja, 04.09.2011 : 11:08:13 »

A ne bi rajš enega belega mačka namesto recepta? Nama s psom že od včeraj zelo jasno dopoveduje, da ni kul sploh, da naju cel dan ni bilo doma! Angry

Hmmmm ... Kako se pa pripne word-ov file?  Huh
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #476 : nedelja, 04.09.2011 : 11:11:09 »

Hmmmm ... Kako se pa pripne word-ov file?  Huh

  označiš tekst v wordovem dokumentu, na tipkovnici pritisneš tipki Ctrl in C, tule na forumu pa tipki Ctrl in V in pošlješ sporočilo  Evil (drugače jaz ne znam, blont)
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #477 : nedelja, 04.09.2011 : 11:22:00 »

označiš tekst v wordovem dokumentu, na tipkovnici pritisneš tipki Ctrl in C, tule na forumu pa tipki Ctrl in V in pošlješ sporočilo  Evil (drugače jaz ne znam, blont)
Ha, ha, ha!¨ Angry

TUROŠ LEPINJ

Zamesiš: 16 dag orehov
             16 dag sladkorja
              32 dag masla
              32 dag moke

ter daš za eno uro v hladilnik. Po eni uri daš to testo v pekač in nanj položiš zmes iz:

              0'5 kg skute
              4 rumenjakov
              12 vanilin sladkorjev
              10 dag masla

Pečeš 20 minut na 180°C. Po tem času na vrh priliješ zmes iz:

              snega 4 beljakov
              24 dag sladkorja v prahu

Vse skupaj daš nazaj v pečico, da vrhnja plast porumeni. Razrežeš mrzlo.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #478 : nedelja, 04.09.2011 : 11:34:45 »

Hvaaaalaaaa, kolk s'ti fejst  ljubezen
(aja, narobe si naslov napisala, to je Ensijeva pita  pevka )
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #479 : nedelja, 04.09.2011 : 11:50:24 »

Gospod pes in šefica, lepo vaju je bilo spoznati  Smiley   
O mačkih mi nič ne vemo, ampak G.Pes je pa za objet in domov ga odpeljat, mazica črna  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines