mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 04:27:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771306 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #540 : sreda, 12.10.2011 : 09:19:51 »

Joj, a bi to ime že lahko zaupali?    Grin Grin  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #541 : sreda, 12.10.2011 : 09:43:02 »

Ja Micek mu je ime, a ne?  Grin

@Sreda - počasi se daleč pride, tudi Eli bo mogoče kdaj takole pridna, ima G. Pes kar nekaj let fore pred njo.  Wink
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #542 : sreda, 12.10.2011 : 10:19:23 »

Se tolažim s tem, ja. Ne bi pa nikoli rekla, da ima toliko let. Zgleda pravi mladenič Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #543 : sreda, 12.10.2011 : 10:29:23 »

Ne bi pa nikoli rekla, da ima toliko let. Zgleda pravi mladenič Smiley

Prav res, ja!  Smiley

Zdaj si pa predstavljaj, ko me naključni mimoidoči vpraša kako star je moj pes in jaz mu povem, on začudeno reče "koliko?", jaz ponovim, potem pa marsikateri zavije z očmi in si misli "Baba zmešana, še tega ne ve kako star je njen pes ... "  Grin

No, saj nikoli nisem trdila, da nisem zmešana, samo koliko let ima moj pes pa vem, a je prav?!?  Angry  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #544 : sreda, 12.10.2011 : 10:36:18 »

Ne skrbi, meni tako začudenje takoj pove, da o psih nimajo pojma, sploh ne o mladih naspidiranih 5 letnih dalmatincih  Tongue . Danes naša penzionerka malo teče pa malo hodi, ampak take naspidiranosti pa res nima, kot jo je imela - četudi zgleda mladostno (sej mi je v ponos, ampak vseeno, nogice jo nesejo precej počasneje v teh letih).  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #545 : sreda, 12.10.2011 : 10:38:10 »

Sem pozabila dopisat, da se njeni mladosti čudijo na sprehodu, kjer bi morala pri svojih letih mladih letih noret... Doma se to ne vidi tako izrazito.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #546 : sreda, 12.10.2011 : 10:44:16 »

Flatkoti veljajo za večne mladostnike, nisem opazla kake bistvene razlike pri 5, 8, 10, 12-letnikih Wink.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #547 : sreda, 12.10.2011 : 21:29:22 »

Mi smo zdaj skoraj že pri desetki, razlika, ki jo opažam med 5 in 10 je, da je poleti, ko je hudo vroče, manj naspidiran kot pri petih letih. To je pa tudi to. Točno tako je kot praviš SD, ni bistvene razlike in tudi zato so flatkoti zakon!  Cheesy  Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #548 : sreda, 12.10.2011 : 21:35:58 »

OGLAS:

Podarim nadvse simpatičnega belega mačka, ki je odličen v angornem plemenitenju tkanin in tal, po novem ob šestih zjutraj z veliko posluha pripravi nadvse prijetno budnico, tako da ne boste več potrebovali budilke, zelo rad iz sklede za vodo sfrčka polovico vode in s tem pripomore k talni čistoči, ter ob vsakem obisku kopalnice glasno in jasno zahteva svojo dozo tekoče vode. Moj oče pravi, da za primerno odškodnino doda še labradorca v puberteti.

Interesenti?

 Angry
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #549 : sreda, 12.10.2011 : 21:40:55 »

Mi smo 12, razlike v obnašanju ni zares prav nobene od tedaj, ko je imel 2, pes ima še vedno dnevne trenutke totalno utrgane razgrajaškosti, ki te spravljajo ob živce in glas, samo pri teku s kakšnimi prijateljčki je pa počasejši in ne zdrži več tempa z mlajšimi kolegi. Pa pri daljših sprehodih in večjih obremenitvah nas dajejo sklepi, kar je zelo verjetno posledica borelije in erlihije, so rekli veti.  sramAja, pa tolažim se s tem, da ko bo začel ubogat in nehat delat pi*******, bo pa res star.
Aja, glede mucka bomo pa še razmislili, čeprav so celi pridkani angelčki v primerjavi s kakšnimi ubrisanimi pesi. Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #550 : sreda, 12.10.2011 : 22:10:50 »

Jaz sem si vedno želela belega mačka. A menjaš?  Evil
Čeprav, tak bel angelček že ne more biti takšen. Po mojem je kriva polna luna in ti vse trojno vidiš in slišiš  Tongue Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #551 : sreda, 12.10.2011 : 22:12:25 »

Moj oče pravi, da za primerno odškodnino doda še labradorca v puberteti.

Interesenti?

 Angry

Kolk pa znaša odškodnina? Men se zdi, de bi k našmu Črnemu Pesu lepo pasau še en Bel Pes, a se vam ne zdi? Bi bla interesent, samo veste guspa, če ni predrago, pa če bi ga lahko že vaš g. Oče prej sterilinizirou pa cepil, de bi pršparali. Pa če ke kej nadarjen za kursink, de bi imela vsak kej profita szi njim, če bi ga že futrat morala (saj jest mu date, ane?)

Ubogi, ubogi NVMP Kiss, kakšne krute starše imaš.
Samo, ti pa hitro gospe Precednici Mili eno pritožbo piši, da bo malo tole Tvojo iz hlač stresla Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #552 : sreda, 12.10.2011 : 22:15:45 »

ki je odličen v angornem plemenitenju tkanin in tal, po novem ob šestih zjutraj z veliko posluha pripravi nadvse prijetno budnico, tako da ne boste več potrebovali budilke,


In zakaj misliš, da bi tebi moralo biti boljše, kot je meni?  Evil Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #553 : sreda, 12.10.2011 : 23:53:36 »

Moj guspod oče je neki guvoru o 700€. K je kuša z rudovnikom, pa neki tud že zna, a veste? LEJTE! Steriliniziran pa ne bo, da boste lahko z njim rodovniške mladiče delal in z njimi služl. Hrane mu ni treba kupvt sploh, sam na sprehodih (če jih bo mel) ga mal spustte, pa bo že sam kej za jest najdu al ga pa do sosedove kante za biološke udpadke udpelte. Za kursnik je bol nadarjen kt vaba, tko da bo vš kuša lohk na njemu treniru. TKOLE je pulet treniru z mačkom. Aja, pa mačka morte tud uzet guspa, da nau pumote.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #554 : četrtek, 13.10.2011 : 00:08:53 »

@Cats - ja kako zakaj? Ker imaš ti 3 mačke jaz pa enega in bi meni moralo biti za dva mačka boljše!  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines