mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:09:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 765360 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #870 : petek, 03.02.2012 : 21:36:36 »

Mate pa lepo živo mejo  Tongue Wink Grin

Super gibalni projekt pesjanov in te popolnoma razume, da se ti megli od tega mraza!  Kiss objem ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #871 : sobota, 04.02.2012 : 15:42:31 »

Fotografiranje v tem mrazu res povzroči zmrzovanje prstov, ja.  Sad

@mamaF, NVMP ima 57cm. Za primerjavo, g.Pes jih ima 61,5.  Smiley

Sicer je pa pri nas sneeeegCheesy  Po divjanju se da tudi za minutko pridno pozirat



Prepoznate tega psa?


Tudi Samota smo postavili na hladno.  Evil


Ni mu bilo preveč všeč.


"Spust me not!!!"  Angry


Brez svojega superSamo kostuma (beri oprsnice) je bil, da preverimo, če se ga da na sneg postaviti in se ne samo delati, da ga ni ampak ga dejansko nič videti.  Roll Eyes


Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #872 : nedelja, 05.02.2012 : 00:03:24 »

OOOO, Samo Nevidni ljubezen Kakšne Ninđa poze Grin

Una dva snežkota pa ... G. Pes, tudi zamaskiran si prekrasen Kiss

Da on NVMP-ju ne govorim Grin Jao, jao, kako je fajn batkasto smešen, čisto enako je smotan kot Roko, ko proba kakega starejšega kolega spravit v gibanje Grin Tečnobe telečje naše Tongue pa sploh ne uštekajo, da se tadrugemu niti ne da več nevemkolko, oni bi kar še in še  Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #873 : nedelja, 05.02.2012 : 00:13:36 »

G. Pes je na drugi fotki globoko zamrznjen ... 
da ne govorimo o Samčiju - bohved kolk cajta je revež po vratih praskal preden ga je kdo spustil not  jezen
vidva kar k meni na toplo pridita, pa še za jest vama bomo dali  ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #874 : ponedeljek, 06.02.2012 : 13:46:12 »

Jasd se vammor ampritož it! Kam someto mojidal naču vanje - groza!  Tuki vela nekred.  Angry Nesmem skosdel atkar hočem, čeissilj ujemseme ignurera  jezen in nevrt iseuse okrok mene!  jezen Jestdu bim takrt, ko seOna udloč, igra se smano takrt, koOna hoče, ungamač kane smem skos preganjat, guspodaPsa mi na kauč umakn, daga ne maltreteram in jasd nesmem zanjim na kauč, .. Donszju trimi jepa puvrhvs egadala šeenotako žvakok je še nikolnism dubu in sejože enouro matrampojest. Alahko prosmen oprit ožbona sindikatpošlete?!?

Vednovaš NVMP
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #875 : ponedeljek, 06.02.2012 : 14:12:43 »

NVMP, pri meni so ti vrata zmeraj odprta, sej veš. Ben, tudo Roko ti ne bo pustil glih vsega počet, kar bi ti hotu, ampak boljše pa je kukr N-Č. Wink Pa mogoče bi te v Nemško šolo zvlekla Tongue Ampak sam za ene pol urce. Pol bi pa lahko z Rokotom kroge nabijal in se z mano ljubčkal Kiss

Revček bogi. Po mojem bo NVMM zdejle takoj Pritožbo še zate spisal Smiley
Aja, samo to še povej, glede na najnovejše trende ... a tebi tudi z žličkami brikete odmerja? A si kaj lačen? A omenja kako hudo besedo na Hujš ...?

Drži se, NVMP, saj bo kmalu pomlad, bo vse lepše takrat ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #876 : ponedeljek, 06.02.2012 : 15:46:14 »

... al pa k nam prideš. Pa ti bo hitro jasno, da si zdaj v luksusu s petimi zvezdicami. Nergač razvajeni.

M.  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #877 : ponedeljek, 06.02.2012 : 17:16:45 »

NVMP, dej lpo te prosim ne ga sračkat Preveč, kr Tvoja je ot hudiča  jezen. Mojo je Našuntala same Bedarije in čeneboš priden ti bo naštimala Hausarest kot ga morem met jest če hočem Preganjat. Bod pameten pa ne nasedat tut Moji ker točno veš da je Navadna Kolaboracjonistka in bi stoposto težila točnotko kot bi Ji Tvoja rekla po telefonu alpa natipkala, Alpa bi se še Ona preselila k Moji in bi pol skupi uživale ko bi Nas mučle. G.Pesa bi pa po rokah nosle, to pa sem stoposto prepričan. In Tvoja bi ziher rekla Moji da mora napisat na Tablo" pozor pazi se nevzojenga NeVečMalgaPesa" alpa kako drugo sramoto.

Jest sem u enem tednu ulovu dve Kosti od Jelena. Moja je celo pustila, da si jih domov nesem, ker sem jo vrgu na finto kao de jo ubogam in počakam in je bla kao ful ponosna da Nemška Šola kej zaleže, ma ni res sam jest sm tolk pameten bolj kt ona ve. KOsti od Jelena so: ena ot spredne noge ena pa ot zadne. So douge in fajn stare, sam zdej jih ne morem met ker mi jih ne da več, ker sm jih mogu zamenjat za meso ot Ovce. Ampak jest vem kam jih je skrila in jih šparam, da kadar boš Ti prišu, jih bova našla in bova tekla v Svobodo jih jest une dve pa itak ne bosta vedle, kje sva kr bosta sam G.Psa pa Miškota cartale. Edin problem bo, če bo Tvoja našuntala G.Psa da nas najde Undecided Sam to lahk pa tut Miškota potkupim da ga spelje na narobe sled Azn
Zdej pa ne nubenmu povedat tega tajnega Načrta, pa začni se delat de si ful fajn priden, da te bo pr miru pustila in te nebo več gledala k en sokol, pol boš pa lahk Ušel k Meni na Svobodo. Sej oblubim, da te nebom več preganju ker itak ne bova doma u hiši. Ti bom pokazu vse revirje za lovit. TI pa še kako Punco prpel gor iz Gurenskega pa Krajnsko klobaso tut. Čene se pa umes ustav pr Kokti, ona ma tut klobase.
No zdej se pa začni delat fajn pridnega da nebo N-Č posumla Evil

Ti pošiljam tovariški pozdrav Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #878 : ponedeljek, 06.02.2012 : 21:51:37 »

Hvala za putporo, Roko prjatu!  objem  Afro Bova mitva to mal naštutirala, kako bi se temadvem cuprnicama mal maščuvala.  Evil Čeprou ma PreCednica prou, da jenjena ševečja cuprnica, njej Njena pužlicah hrano udmerja, men jopa Moja nadumestna pu đezvah! Čeprou še vedn čist pre mal dobim! Res bi rabu tiste kusti, k si jih ti ulovu! Uau, moraš bit pa res nadarjen lovc, da kr dve taki fajn kusti uloviš!  Shocked In pol tida meso ud Ovce! Jao! Menje dons dala guveje krupito, sm meu več kut dve ure dela z njim, pa nč sit nism biu ut njega!  trmoglavka

Pol sva zmenena, najprej zavaravava neprijatelja in se delava pritna, pol jst pridm du tebe, Najinima nč ne puveva, NVMM nama krije hrbd, mitva pa u Svoboto in na Lov!  veselje veselje veselje

Tvoj Tuvariš NVMP

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #879 : ponedeljek, 06.02.2012 : 21:53:25 »

Hvala za putporo, Roko prjatu!  objem  Afro Bova mitva to mal naštutirala, kako bi se temadvem cuprnicama mal maščuvala.  Evil Čeprou ma PreCednica prou, da jenjena ševečja cuprnica, njej Njena pužlicah hrano udmerja, men jopa Moja nadumestna pu đezvah! Čeprou še vedn čist pre mal dobim! Res bi rabu tiste kusti, k si jih ti ulovu! Uau, moraš bit pa res nadarjen lovc, da kr dve taki fajn kusti uloviš!  Shocked In pol tida meso ud Ovce! Jao! Menje dons dala guveje krupito, sm meu več kut dve ure dela z njim, pa nč sit nism biu ut njega!  trmoglavka

Pol sva zmenena, najprej zavaravava neprijatelja in se delava pritna, pol jst pridm du tebe, Najinima nč ne puveva, NVMM nama krije hrbd, mitva pa u Svoboto in na Lov!  veselje veselje veselje

Tvoj Tuvariš NVMP
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #880 : torek, 07.02.2012 : 01:18:14 »

Jes! Afro Tako se govori NVMP! Pa če si lačen ti bom dal jest mal (dost) mojih briketov od Ovce, kr moja je jezna ker se mi ne da jest ker mam rajši bol lovske zadeve, meso pa take reči bol okusne. Pa od Miškota briketi so dobri tut. Moj Ata je Ovco ulovu v bistvu mu jo je prnesu od Bajke Ata in jest vem kam so spravli meso. Točno tam kamor Tvoja da ležat G.Psa kadar je pri men na obisku in jast ga Nesmem preganjat - na tistem mestu točno je meso u škrinji. Drugič boš Ti zmano kao treniru gostoljubnost in boš ležu Tam. jest te bom kao hotu pojest in bom trenču, Uni Dve babi bosta Mene umirili in hotli zvezat, Ti boš pa tačas škrinjo odpru in Meso ukradu veselje.  Pol pa teku ven - naše vrate se protipožarno na ven odprejo ne boš mel težav. Pol bom pa jest še Kosti od Jelena prnesu de bova mela zadost Zaloge na Svobodi.
Ker Svoboda je Velika, so rekli enkrat na poročilih  Azn
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #881 : torek, 07.02.2012 : 08:54:50 »

kakšan zarota!  Grin Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #882 : torek, 07.02.2012 : 12:14:48 »

O bože, črni, beli, tigrasti, bež ... tale čarovniška naveza vam nič dobro ne kaže Undecided. Vaše šefice so silno sumljive Roll Eyes. Vam posodim Jagi, ki odlično obvlada odganjanje neprijateljev. Pa na lov gre tud rada. Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #883 : torek, 07.02.2012 : 17:47:19 »

kakšan zarota!  Grin Grin

O bože, črni, beli, tigrasti, bež ... tale čarovniška naveza vam nič dobro ne kaže Undecided. Vaše šefice so silno sumljive Roll Eyes. Vam posodim Jagi, ki odlično obvlada odganjanje neprijateljev. Pa na lov gre tud rada. Evil

Čakte, čakte, mamo mi še ase v rokavu, no pod pajsko - Roko enga asa u ubliki pudgane jst pa u ubliki čenčele! Plan bo zagotovo uspel, sploh, če bo še Jagi pumagala!  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #884 : torek, 07.02.2012 : 22:20:59 »

hehe, Roko je reku, da se bo počaski splačal eno mini turistično agencijo otpret. In bom imeli razne ponudbe. Recimo:

1. Za Pridne pse bolj mestne, ki majo radi sam sprehode bres neumnosti: organiziran sprehot po lepi makedamski poti, mal po asfaltu, tudi voden oglet lepe kraške vasi szi zanimivo cerkvo in vojaškim pokopališčem, dodatna ponudba obisk osmice z dosti kolesarji u pajkicah in z dosti pršuta na mizah. Ot 1. maja naprej, ker prej ni pršuta.
Dodatna ponudba: kursink seminar (če pride terierski trio od Kokte) alpa kak drug nadarjen pes. Kotizacija - 1 palčka za Mačke
Votstvo: Roko, kursink seminar NVMMIško

2. Za Lovske Pse: strokovno votstvo po Revirjih od Prasca, Jelena, Srne in Zajca, možen oglet Lukne od Jazbeca (z doplačilom - 1 žvaka). Ta sprehot vklučije Degustacijo Drekcov vseh vrst in mini kviz, kateri je čigav Grin Zainteresirani Lovci bojo imeli možnost nabrat tudi kakšno Staro Kost od divjačne. Če bojo meli dober nos in srečo. Uključeno spoznavanje Zračne sledi in Talne sledi, za začetnike u Lovstvu najprej spoznavanje sledi ot Konja in Ovce. Talne sledi in Materjalne sledi (drek).
Vodstvo: Roko, občasni strokovni predavatelji pa lahkt tut Marši od AneJ alpa Flip - za področje prtičarstva, čene pa usi od Skogkatt in Boni.
Prispevek: kozarček jegermajstra za živčno mamaF alpa kej finga za Predavatelje

3. Za Ovčarske pse in druge norce: sprehot na pašniku bres dreves. Diujanje u krogih do amena. Zaletavanje druk u drugega, valanje po tleh. Po želji uključeno tudi ščipanje za rit in zadnje noge - vodi specialna pegagogičarka Bajka. Po želji oglet Ovc od daleč - pedagoški prikas, kako se jih ne sme dotikat, če niso tvoje (vodi Bajka). Degustacija pridelkov.
Vodja: Roko, vabljeni strokovni sodelavec: NVMP
Prispevek: prostovolni Prispeuki iz vrečke za Pribolške od Šefov

4. Teritorijalna Obramba: praktični prikas, kako se ubranimo Neprijatelja. Kako preprečimo, da bi On uzel našo Žvako? Kako ga nagnat od naše Vode in sploh naše Lastnine?
Prikas Zvočnih signalov za Alarm ob Nevarnosti za naš Teritorij. Učenje različnih Prijemov za Hlače in drugih veščin proti Neprijatelju. Kako se Skregat s Sosedom?
Seminar vodi Roko, pomoč prostovolcev zaželjena (Jagi? če bo za alpa gdo drug z dobrim glasom Wink
Kotizacija za seminar: crknjeni vampi, čim bol smrdlivi (da odbijejo Neprijatelja)

Tolk mi je za zdej Roko narekoval, jas pa sem natipkal ta Program. Bomo prosli za Subvencije na novo Vlado.
LP za zdaj NVMMiško
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines