mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 02:21:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771200 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #960 : ponedeljek, 20.02.2012 : 00:42:16 »

Hudo dobr Cheesy

Za kej tacga slikat morš bit profi, ne zna kr vsak. Definitivno zmagovalna fotka kraške nedelje Grin Sploh, če vid'š vse priprave fotograta
Tole so punce rekle, da moram nujno objavit ...




SD, sej boš nežna pri razlagi, a neee, daaa booooš 
Bo SD sama povedala (ali pa tudi ne), zakaj sredi zime sedi na mrzlih tleh.  Shocked




Hvala za družbo in super nedeljo! Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #961 : ponedeljek, 20.02.2012 : 10:33:33 »

Definitivno zmagovalna fotka kraške nedelje Grin Sploh, če vid'š vse priprave fotograta
Ampak je res umetiška in poduhovljena, skoraj NLP-jevska pravzaprav; Bitko duhec Grin. Všeč! Cheesy

Bo SD sama povedala (ali pa tudi ne), zakaj sredi zime sedi na mrzlih tleh.  Shocked
SD, sej boš nežna pri razlagi, a neee, daaa booooš 

Itak Evil. Ful je blo zabavno, sm se od srca nasmejala in dobila potrditev, da psa resno skrbi zame, sploh Jagi Cool Wink. Aja, zakaj sem sedala na tleh? Huh Ma ne vem, nekaj velikega rjavega in na moč razposajenega je z vso silo priletelo vame, pa sem izgubila ravnotežje predaja Roxy, samo da ti lahko (spet) žuraš, edino to je važno! Kiss ljubezen objem Kdaj se greva spet metat? Tongue Wink
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #962 : ponedeljek, 20.02.2012 : 17:42:57 »

Uživači, vidim da ste se imeli prav fajn Cheesy!

No Jinx, končno mi je uspelo izmerit kletko. Mere so dolžina: 67 cm, širina: 41 cm, višina: 70 cm.

Je pa mreža (in banjica za dno) bele barve, pa poličk žal ni več notri ker sta jih činčilkota uničila in sem jih vrgla stran. Bazenčka pa tudi ne najdem Undecided, sem ga tudi očitno vrgla stran, ker sva jima ga midva dala delat iz stekla...

Nekaj delnih fotk kako izgleda lahko najdeš tule: http://www.mojalbum.com/royalty/cincile, žal je v kleti nisem mogla slikat...gor in dol se mi je pa ni dalo vlačit samo za slikanje sram.

Sporoči če ti pride prav Wink. Jo dam (podarim) v zameno za prispevek (po tvojih zmožnostih) za Horjulčke.

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #963 : ponedeljek, 20.02.2012 : 18:21:40 »

Ja, res smo uživali!  Cheesy Kako pa naj bo drugače - odlična družba, socializirani in nadpridni psi in Kras (no, pa odličn kofe... )!  Smiley

Kletka bi bila pa super! Horjulčki itak dobijo "provizijo" od kletke, alu plate in figove veje sem že pripeljala v Ljubljano (hvala mamaF  KissSmiley .

Se ti javin na ZS.  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #964 : torek, 21.02.2012 : 15:07:32 »

Če se kdo sprašuje, če sem še živ - komaj da!  Angry

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #965 : sreda, 22.02.2012 : 10:50:29 »

Lepotec  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #966 : sreda, 22.02.2012 : 13:18:25 »

Jžš, Samo, ne izgledaš ravno zadovoljen Undecided
Ja, kaj pa je narobe? A ti noče dat Paljčke Angry ... Ah, raje ne ugobam naprej .... kdo ve, kaj ti je spet ušpičila Sad

ljubezen Drži se, snežinko!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #967 : sreda, 22.02.2012 : 15:49:22 »

Kaj, je ušpičila, le kaj? A ne vidte, da sta mi pes in činčila temo ukradla?!?  Angry In potem se končno spet pojavim v svoji temi in ne kasiram skor nobenih ooooh, in ahhh in joh in sploooh in kako lušen muc in ...  jezen

Nad krutim svetom razočaran Samo  Kiss

P.S.: No, saj ni tako hudo, jaz vem, da sem najlepši in najboljši in sploh naj, naj mačkon pod soncem in hkrati vem, da mi ne činčila ne pes nista nobena konkurenca, ker sem pač itak najbolj naj!  Cool
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #968 : sreda, 22.02.2012 : 15:52:26 »

Oooooooooh, Samo, ti lepota prekrasna in nadpametna ljubezen
Klanjam se
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #969 : sreda, 22.02.2012 : 16:04:31 »

Lepotec  ljubezen

Jžš, Samo, ne izgledaš ravno zadovoljen Undecided
Ja, kaj pa je narobe? A ti noče dat Paljčke Angry ... Ah, raje ne ugobam naprej .... kdo ve, kaj ti je spet ušpičila Sad

ljubezen Drži se, snežinko!

Oooooooooh, Samo, ti lepota prekrasna in nadpametna ljubezen
Klanjam se
Vidte, vidte, takšno obnašanje je primerno do takšnega mačkona, kot sem jaz!  Cool Zlasti slednje naj vam bo za zgled! 
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #970 : sreda, 22.02.2012 : 16:14:27 »

Samo, midve te čist razumeva.  Kiss

V znak protesta sva danes šefico vrgli iz postelje že ob 4.00  Cool, zdaj pa jamra, da ima podočnjake do kolen.  Tongue
Prav ji je, pa naj se nama začne posvečati v zadostni meri=25 ur/dan.   Evil

Ajša in Vivi
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #971 : sreda, 22.02.2012 : 16:17:17 »

Hvala za podporo Ajša in Vivi!  Kiss Sta mi pa dali tudi odlično idejo, kaj naj počnem jutri ob štirih zjutraj!  Roll Eyes Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #972 : sreda, 22.02.2012 : 18:59:13 »

Danes so prispeli copatki za g. Psa. Prav fajn se mu zdi, da z njimi na parketu prav nič ne drsi, meni pa se poleg tega zdi fajn, da ga bodo obvarovali tudi soli, ki jo posipajo po cestah in da bodo Horjulčki dobili procente.  Smiley



Imela sem tudi poskusno fotografiranje kralja Samota za foto natečaj.   Roll Eyes

Kaj bi ti rada, da se neki gibljem?!?  Shocked


A je dost hitro gibanje?  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #973 : sreda, 22.02.2012 : 19:43:00 »

Danes so prispeli copatki za g. Psa. Prav fajn se mu zdi, da z njimi na parketu prav nič ne drsi, meni pa se poleg tega zdi fajn, da ga bodo obvarovali tudi soli, ki jo posipajo po cestah in da bodo Horjulčki dobili procenteSmiley
Horjulčki dobili procente. Namen plačila je  "DONACIJA: LICITACIJE & Co. NO JINX" .  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #974 : sreda, 22.02.2012 : 19:57:48 »

Samo, revež bogi, ni druge, kot da te pridem spet mal obiskat in osebno nafutram, a ne  Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines