mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:46:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769323 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #975 : sreda, 22.02.2012 : 20:02:42 »

Dragi g. Pes, naj ti Copatki dobro služijo!

Te lepo pozdravla Cockta
(jaz jih nisem marala press) Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #976 : sreda, 22.02.2012 : 20:15:41 »

Joj, samo je PROZOREN  Shocked Undecided Lips Sealed Cry
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #977 : sreda, 22.02.2012 : 20:26:28 »

Cats, čimprej moraš it, saj se na zadnji fotki vidi, da je čist prestradan in je k duh
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #978 : sreda, 22.02.2012 : 20:58:31 »

Ja, pa res, spljoh ni razlike med štango in Samčijem. Ona pa bi, da se ti še giblješ! Porka duš, to pa je (skoraj pasje) živleje... jezen Zrelo al za prijavo al pa za na referendum dat, pol bomo pa vidli, kako bo tenko piskala  Angry
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #979 : sreda, 22.02.2012 : 21:19:59 »

Teta Cats - kdaj prideš? Ker morala bi prit že včeraj, pri tem poraznem stanju pri nas!  Angry  Jaz te že pričakujem!  Cheesy

In prav ste opazile punce, ja prozoren sem kot duh!  Angry Suh ko štanga!  jezen Mislim, da morate nujno spisat tisto prijavo in sklicat referendum. Vmes pa še malo do mene prit in mi kaj za pod zob prinest!  Smiley

Samo malo, tukaj mi nekaj g. Pes tipkovnico izpod krempljev vleče, mislim, da hoče tudi on nekaj napisat. Diiiijoooo! Se kmalu vidimo!  Cool

Dragi g. Pes, naj ti Copatki dobro služijo!

Te lepo pozdravla Cockta
(jaz jih nisem marala press) Tongue

Draga Cockta,

jaz sem najprej malo čudno stopal s Copatki na nogah, potem sem pa ugotovil, da čaki, čist N-Č ne drsi v teh Copatkih in je bil cel žur.  Cheesy Sem se na zadnje tace postavljal, pa mi ni čisto nič drselo, pa malo sem laufal gor in do, pa tudi ni nič drselo!  Tole so idealni copatki za ovinke speljevat! Samo se mi zdi, da mi jih moja ni za not kupila ampak, da misli, da bom s tem po svetu hodil. Ja pa, a ona ne ve, da zunaj ne drsi?!?  Angry Mora pa kot vedno imeti vsaj malo prav - proti soli in kloru na tleh zunaj bodo super!  Afro

Hvala za Copatke Cockta, kaj naj pa jaz tebi pošljem?  Cool

Pozdravi cimre in ugrizni Tvojo,  Evil

g. Pes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #980 : sreda, 22.02.2012 : 22:03:25 »

A mi zaupata, kakšne (od kod) copatke so to? A se dejansko obdržijo na tacah in ne bodo dobile luknje ob prvem srečanju z asfaltom (kot vidita imam same dobre izkušnje s copatki Roll Eyes)?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #981 : sreda, 22.02.2012 : 22:18:13 »

Tile copatki so tako kot eni ful debeli baloni.


Prilegajo se super. Sem najprej mislila, da mu bodo pretesni, samo potem, ko so enkrat na šapi so kul. Koliko hoje na asfaltu bodo zdržali pa nimam pojma, po občutku bi rekla, da prav maratona po asfaltu ne bi preživeli.

Več pa na ZS.  Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #982 : sreda, 22.02.2012 : 22:22:02 »

Hvala za Copatke Cockta, kaj naj pa jaz tebi pošljem?  Cool
Pozdravi cimre in ugrizni Tvojo,  Evil
g. Pes

Dragi g.Pes.
Jazd nič ne rabim hvala, lahko pa greva gdaj skupi na kakšn sprehot. Zdej k sm vidla da si ti tud iz Lublane. A na Grad kej prideš? 
Tam spodaj Čopi stanuje. Znjo zlo rada dirkam. Pomoje bi blo fajn čebi tud ti gdaj uletu, kaj misliš?
Hov,
Cockta Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #983 : sreda, 22.02.2012 : 22:22:34 »

Hehe, svašta, najprej sem res pogledala tkole Huh, češ, kaj je Samo spet ušpiču, da si nalimala fotko balona.  Evil Bogi Samo, vedno vsega kriv Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #984 : sreda, 22.02.2012 : 22:29:42 »

Dragi g.Pes.
Jazd nič ne rabim hvala, lahko pa greva gdaj skupi na kakšn sprehot. Zdej k sm vidla da si ti tud iz Lublane. A na Grad kej prideš? 
Tam spodaj Čopi stanuje. Znjo zlo rada dirkam. Pomoje bi blo fajn čebi tud ti gdaj uletu, kaj misliš?
Hov,
Cockta Cheesy

Cockta,
 
jaz živim cca. 8 minut peš od Grada in grem z veseljem s tabo pa tudi s tvojima cimrama in s Čopi na izsprehod!  Cheesy

Se bova uskladila in se vidiva!  Cool

 Kiss

Hehe, svašta, najprej sem res pogledala tkole Huh, češ, kaj je Samo spet ušpiču, da si nalimala fotko balona.  Evil Bogi Samo, vedno vsega kriv Roll Eyes
7

Da je Samo kaj ušpičil, si pomislila zato, ker on je vedno vsega kriv!  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #985 : sreda, 22.02.2012 : 23:07:43 »


Da je Samo kaj ušpičil, si pomislila zato, ker on je vedno vsega kriv!  Roll Eyes
Groza preGrozna! revček prozorni, duhec, ki ga še kamera komaj ujame (BTW - a je že kdo videl fotko angelčka, recimo? Valjda da ne ... ker so preveč eterični in se jih ne da slikat - tako kot Samo), On, da je česa kriv? Shocked Tako izjavo lahko da samo nekdo, ki ... ma ne vem ... ki nič ne ve o višjih stanjih zavesti in poduhovljenosti in transcedentalnem delovanju, nooo  Evil
Samo, a pošljemo en humaniratni paket? Al naj pride Mila malo v inšpekcijo? Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #986 : četrtek, 23.02.2012 : 00:12:00 »

Samo, a pošljemo en humaniratni paket? Al naj pride Mila malo v inšpekcijo? Evil
Oboje, prosim! Pa vi tudi pridite v inšpekcijo!  Smiley

A mislite, da se bo Mila PreCednica zaljubila vame, ko pride v inšpekcijo?  ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #987 : četrtek, 23.02.2012 : 09:06:03 »

O, ti škilkasti lepotko....  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #988 : četrtek, 23.02.2012 : 09:18:01 »

No Jinx, ko boš imela kakšno miutko časa med stradanjem Samota Angry, ste z G. Psom in Cats (če bo za Kiss) kakšno dopoldne dobrodošli na Kavo ljubezen ljubezen
Sptkruljavonaokolihodečakockapress
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #989 : četrtek, 23.02.2012 : 11:40:34 »

Mo-že! Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines