mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 19:24:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 770973 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1020 : sreda, 29.02.2012 : 09:43:39 »

bom na svežem zraku praktično 24/7.  Smiley  Afro
Oooh, NoJinx ... a se ti lahko pridružim? sram Afro Uživaj!!!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1021 : sreda, 29.02.2012 : 16:29:07 »

Sem vedela, da sem NVMP-ja prehitro pohvalila!  Angry Že preizkuša meje! Saj "sem"= "še malo povoham, dvignem taco in pomarkiram in potem počasi pridem, če slučajno ni še česa zanimivega na poti do vodnik", a ne?

Jok, brate, odpade!  Angry
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1022 : sreda, 29.02.2012 : 16:33:37 »

Tko je to, ja. A rabiš še kakega NVMP-ja? Roll Eyes Tongue
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1023 : sreda, 29.02.2012 : 17:18:56 »

Že preizkuša meje! Saj "sem"= "še malo povoham, dvignem taco in pomarkiram in potem počasi pridem, če slučajno ni še česa zanimivega na poti do vodnik", a ne?

Jok, brate, odpade!  Angry

Šefica od Lane se pofočka za inštrukcije na pikniku  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1024 : sreda, 29.02.2012 : 17:28:57 »

Uuuu, NVMP, tebe pa čaka Nemška šola, vidim Lips Sealed Jah, N-Č, tle ni kaj jamrat, Šefico je treba ubogat, pa pika Cool
(ti, ti, ti, poreden kužek) Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1025 : sreda, 29.02.2012 : 19:29:39 »

( Že preizkuša meje! Saj "sem"= "še malo povoham, dvignem taco in pomarkiram in potem počasi pridem, če slučajno ni še česa zanimivega na poti do vodnik", a ne?

Ja, poznano  trmoglavka, šnoflja na tleh, butast pogled izpod dolgih obrvi, se delam, da to zame ne velja in voham dalje, sicer
preventivno v njeni smeri ter čakam, če bo zadovoljna s tem, da ostala dva že pridno sedita in čakata ob nogi  huh.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1026 : sreda, 29.02.2012 : 23:11:49 »

Dej gmh, SD, jaz si sploh ne predstavljam, da bom po g. Psu doma spet mela enega čist nevzgojenega mladiča in kasneje pubertetnika. Aaaaaaaa!  Še dobro, da je g. Pes čil in zdrav in ga upam, da čaka še kar nekaj let!  Kiss

Iska, a je Lana videla kaj si ti to napisala, ker ona se sigurno ne strinja s tem, da greš ti na take inštrukcije.  Roll Eyes

Ej, sam so res neverjetni! Najprej ti  khm pokažejo, potem ko ugotovijo, da je s tabo precej batkasto češenje zobat, so pa pridni kot bubice.  Me prav zanima kaj bo juti sprobal, baraba mala pubertetniška.  butnglavc

Mamaf, ti bom jaz dala ti, ti, ti poreden kuža!  Angry  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1027 : sreda, 29.02.2012 : 23:12:13 »

No Jinx, jaz sem danes patentirala en super duper NaGlas iz recikliranih materialov. Je še čisto nerabljen veselje
Ti bom jutri pokazala fotko Wink

Ker sva z Rokom takoooo pridna in se z vsem težkim topništvom boriva proti "mravljam v riti" ... a se ti zdi, da si zaslužim kako novo fotko Najpridnejšega Psa in NeVečMalega "nagajivega kuška"? Azn
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1028 : četrtek, 01.03.2012 : 01:08:37 »

Veš, da si zaslužiš fotke  Cool (jaz se že veselim fotke tvojega novega patenta  Cheesy ). Danes sicer žal ni bilo časa za kakšno obsežnejše fotografiranje, zato za začetek samo tile dve fotki, kasneje pa še kakšna spodobnejša.  Smiley



Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1029 : četrtek, 01.03.2012 : 01:45:29 »

Že preizkuša meje! Saj "sem"= "še malo povoham, dvignem taco in pomarkiram in potem počasi pridem, če slučajno ni še česa zanimivega na poti do vodnik", a ne?
Jok, brate, odpade!  Angry

Ajme meni, zato me je strah srečanja pri mamiF. sram
Mojemu se je treba 4x zadret, da sploh preide v zgoraj opisano fazo.

Jaz sem preveč "skonfižjran" človek, da bi imela pridne pse.  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1030 : četrtek, 01.03.2012 : 02:13:39 »

Oooooo, ljubčki lepi Kiss ČB kombinacija zmaga Cheesy
 Kako je na tej sliki priden NVMP ljubezen

Hvala, Profesorca zlata Kiss Tanovi NaGlas bom slikala jutri pri dnevni svetlobi, da bo kaj videt Wink Če ti bo všeč, bom mogoče lahko enega tudi za mamico od NVMP-ja naredila Evil (mislim, da bi ga ti uporabila, kadar ga ona sračka Grin )

@King-roy ... jaz sem že zdavnaj ugotovila, da moraš biti za pse prirojeno talentiran oz. ena uravnovešena osebnost ... ti povem, Roko in Borček sta bratca iz istega legla, pa sta se oba vrgla po svojih lastnicah (beri: moj je skonfenžiran, njen pa priden in umirjen). Z mojo Ano (od Bajke) se pa itah hecava, da bova na stara leta imeli "varno hišo" za psihične ženske in psihične pse Tongue
Ampak, do takrat bo še dosti vode preteklo, ne stuj se troštat, da prideš hitro na vrsto .... ki je še penzija Od jamranja be bo N-Č boljše Wink
Do takrat se moramo pa tudi take malo bolj nerodne Šefice potrudit, da se vsak dan parkrat zmigamo, napremo vse tiste štiri delujoče možganske celice in se (vsaj) delamo, da smo bolj pametne od svojih psov. Itak, mačke ne moreš na finto vreči, samo psa pa lahko, samo se moraš pa ful potrudit. Nemška šola pomaga zelo, pa privat inštrukcije raznih Tršic tudi. Boš videla na Seminarju - samo ne stuj se vrčt u mačku - glej da prideš, se bomo skupaj pomatrali Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1031 : četrtek, 01.03.2012 : 14:18:26 »

Posebej za mojo najljubšo Profesorco - NaGlas  Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1032 : četrtek, 01.03.2012 : 15:03:38 »

Fotki sta pravi balzam za dušo Kiss
Do takrat se moramo pa tudi take malo bolj nerodne Šefice potrudit, da se vsak dan parkrat zmigamo, napremo vse tiste štiri delujoče možganske celice in se (vsaj) delamo, da smo bolj pametne od svojih psov. Itak, mačke ne moreš na finto vreči, samo psa pa lahko, samo se moraš pa ful potrudit. Nemška šola pomaga zelo, pa privat inštrukcije raznih Tršic tudi.
Jao, mamaF 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1033 : četrtek, 01.03.2012 : 17:21:48 »

Ajme meni, zato me je strah srečanja pri mamiF. sram
Mojemu se je treba 4x zadret, da sploh preide v zgoraj opisano fazo.

Jaz sem preveč "skonfižjran" človek, da bi imela pridne pse.  Tongue

A dej no, saj "moja" dva tudi nista ravno vzor pridnosti.  Lips Sealed NVMP je en strašen pubertetnik in se vsak dan spomni kaj novega ušpičit, g. Pes je pa starejši gospod, ki je prepričan, da ko si enkrat pes z dvema ciframa v številki svoje starosti, ti pripada, da šefica včasih malo čez prste pogleda.  Wink

Čisto nič te ni treba bit strah, tvoj Roy je perfekten, točno tak kakršen je!  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1034 : četrtek, 01.03.2012 : 17:23:53 »

Posebej za mojo najljubšo Profesorco - NaGlas  Grin
Jao, mamaF, to ti je umetnina! Eno za reciklažne licitacije prispevaj.  Wink Pa ne pozabit napisat pri navodilih za uporabo, da je treba kuška pol pohvalt, ko je pridn (najstnika, moža in tašče, pa ne ravno nujno).  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines