mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 00:38:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771181 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1140 : nedelja, 11.03.2012 : 22:10:55 »

A bejž no, kaki lepi mišolin Kiss. Na prvi slikici se prav navihano nasmiha Smiley.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1141 : nedelja, 11.03.2012 : 22:16:04 »

iiiiiiii
NoJinx & Royalty  Afro
Taras, kjutek srčkani  Kiss

glupo pitanje: kje pa spančka? nobenga objekta nisem uspela identificirat kot posteljico oz. gnezdek?
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1142 : nedelja, 11.03.2012 : 22:20:59 »

Rava, poglej na 6.slikici na desni je čist na vrhu ena polička, tam je verjetno hišica, oziroma glede na to, da je pod tistim plastičnim pokrovom je dovolj temno, da je niti ne rabi. Činčile se najraje zadržujejo na najvišjih nivojih kletke, tam spi tudi moj.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1143 : nedelja, 11.03.2012 : 22:28:34 »

Rava, poglej na 6.slikici na desni je čist na vrhu ena polička, tam je verjetno hišica, oziroma glede na to, da je pod tistim plastičnim pokrovom je dovolj temno, da je niti ne rabi. Činčile se najraje zadržujejo na najvišjih nivojih kletke, tam spi tudi moj.

Točno tako. Na eni strani je polička že, na drugo pa še pride (samo da nekje najdem poličko ta prave dimenzije in iz ta pravega lesa). Celoten plastičen pokrov je Tarasova hiška v katero pride skoi luknjo na sredini, kjer so bila prej vrata v kletko.  Smiley

Pozabila še tole dodat: ko se dobimo pri naših konjih, pa Tarasa častim še eno veliko vrečo kvalitetnega konjskega sena Smiley. Naš Pikec ga obožuje, tistega iz vrečke iz pet shopov pa tudi povoha ne, pa je ful pomembno da jejo dovolj sena, v bistvu mora biti to njihova glavna hrana, pol so šele briketi in vse ostalo...

Oooo, super se že veselimo!  Cheesy Pozabila sem omenit, da so jasli za seno na isti stranici kot banja za pesek, samo više in malo v stran.  Smiley

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1144 : nedelja, 11.03.2012 : 22:30:36 »

O, kolk je luštkan! ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1145 : nedelja, 11.03.2012 : 22:38:36 »

aj si.
na wpediji berem, da lahko skoči 1,8 m, lahko pa živi tudi 20+ let. te žverce pa niso kar tako  Smiley.
kako se pa s Samotom štekata? a bi jo čopnu?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1146 : nedelja, 11.03.2012 : 22:48:56 »

Samota Taras niti ne gane, v bistvu. Nisem pa sprobala, kaj bi bilo, če bi imela oba spuščena v istem prostoru.  Undecided Čeprav, z zajcem od prijateljice, se Samo igra.  Smiley

Evo ga, še jasli


in  ena "polička" iz vej. Temno rjavo ni lak ampak sledi žage.  Wink


O, kolk je luštkan! ljubezen
A ne?  ljubezen
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1147 : nedelja, 11.03.2012 : 23:15:08 »

Fajn kletka!

Čeprav, z zajcem s kuncem od prijateljice, se Samo igra. 

Pri nas so glodalci strogo loceni od vseh ostalih. V svoji, zaklenjeni, sobi. Cincota sicer spuscamo na hodniku, ki je od ostalih locen z pricvrscenimi drsnimi vrati. Ko je cinc spuscen, imajo macki Animal planet. Vsaj dva, ce ne vsi stirje, se namontirajo pred drsna vrata (imajo sipo) in budno spremljajo dogajanje na drugi strani. Ko cinc pride preblizu, pa vsaj dva kretenckova macka trescita s taco po sipi ...  Roll Eyes  Tongue

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1148 : nedelja, 11.03.2012 : 23:21:32 »

Pa se menda res reče pritlikavi kunec in ne pritlikavi zajec, ja ...  sram

No, zato, ker se bojim, da bi lahko v živo gledala kako "gepard" lovi "antilopo", imam oba samo ločeno spuščena. Si pa mislim, da se skrajno zabavaš ob mačkih, ki po šipi tolčejo, ko gre ćinč mimo!  Grin
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1149 : nedelja, 11.03.2012 : 23:31:40 »

Pri mojih mačkih je pa tako, da dve, ki sta tudi po mačji lestvici zadnji, se činčilkotu umikata, ko gre naprimer v njuno smer (so seveda spuščeni skupaj samo pod mojim budnim očesom). Ga pa sicer skoz spremljata z očmi ko ga vidita, pa nič jima ni jasno kaj je to zaena žvau Grin. Pa tudi on se ju sploh nič ne boji (se pozna, da nima nobene slabe izkušnje). Druga dva mačka pa ga "zasledujeta" na varni razdalji (v bistvu po njunem obnašanju vidim, da sta sicer pozorna ker se premika, jima pa ne predstavlja plena, ki ga je treba napast in ubit) in bi ga bezala s tačko (brez krempljev), če bi pustila. Ampak činčilko se sploh ne sekira, tudi če gre maček proti njemu, pač malo odvije v drugo stran. Seveda pa nikoli niso spuščeni skupaj, če jaz nisem zraven - ampak tako zraven, da imam ves čas činčilo v vidnem polju in hodim po stanovanju za njim če je treba.

Ave ga ima tudi ful rada, ko sta bila še samo onadva sta bila ves čas skupi spuščena in ji je mali celo čez tace skakal, res se ničesar ne boji. Skipi je pa druga zgodba, on se pa kar trese ko ga vidi in bi ga ob prvi priliki čopnil. Tako da sploh ne tvegam in je vedno ločen od njega - v drugem prostoru za zaprtimi vrati, kadar je činčo spuščen.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1150 : nedelja, 11.03.2012 : 23:34:07 »

 Afro Ooooooooooo, Taras, kak gospod si ti Cheesy Wauuu, cel hotel si dobu bravo Nobl Cheesy
Povej Tvoji, da je G. Pes pri meni prislužil veje od murve, ne od fige Tongue Ben, ni važno, glavno, da so ti všeč Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1151 : nedelja, 11.03.2012 : 23:41:03 »

Oh, ja, meni pa danes tudi nič ne rata. Najprej kunca spremenim v zajca, potem pa še murvo v figo.  sram Še dobro, da nisem še činčile v nutrijospremenila, ker potem bi imel pa čisto napačno kletko ...
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1152 : ponedeljek, 12.03.2012 : 00:00:41 »

Oh, ja, meni pa danes tudi nič ne rata.

japajade. v kletko si vtaknila čist tapravo žival  Tongue Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1153 : ponedeljek, 12.03.2012 : 00:06:32 »

   

Zdajle si živo predstavljam Samota kako me batkasto in zgroženo hkrati gleda iz kletke in zraven občasno ogorčeno zamijavka!  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1154 : ponedeljek, 12.03.2012 : 00:13:28 »

Polna luna je tole zakuhala Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines