mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 02:18:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771198 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1230 : torek, 20.03.2012 : 20:33:52 »

Včeraj so nastale prve fotografije novega akvarije. Trenutno so v njem le polži, ko bo do konca scikliran, pa se jim bodo pridružile še ribe.  Smiley













Eden od polžev pa si je zamislil prav posebno popestritev akvarijskega vsakdana -surfanje na odpadlem listu alternanthere.  Grin Škoda, da je natečaj živali v ginanju že mimo.  Wink








Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1231 : torek, 20.03.2012 : 20:35:31 »

Kako lepo Cheesy bejvoč polž je ful faca  Cool
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1232 : torek, 20.03.2012 : 20:37:45 »

Ma ku doooobro! To je sladkovodni, predvidevam? Kolk je pa velik?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1233 : torek, 20.03.2012 : 20:41:12 »

Kako lepo Cheesy bejvoč polž je ful faca  Cool
Mene je bejvoč polž čist fasciniral. Sem ga na eni točki prestavla na tla, ker sem mislila, da mogoče pa ne more s svojega surfa  Huh , ampak je faca bejvočevska šla nazaj na svoj surf.  Cool

Ma ku doooobro! To je sladkovodni, predvidevam? Kolk je pa velik?
Pravilno predvidevaš. Za morskega se mi zdi premajhen. 180 litrski je, se pravi 101cm dolg.  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1234 : torek, 20.03.2012 : 20:45:40 »

Mene je bejvoč polž čist fasciniral. Sem ga na eni točki prestavla na tla, ker sem mislila, da mogoče pa ne more s svojega surfa  Huh , ampak je faca bejvočevska šla nazaj na svoj surf.  Cool
Kaka faca! On si je pač zrihtal prevozno sredstvo in se šel zabavat Cheesy Afro
180 litrski je, se pravi 101cm dolg.  Smiley
O, great! Če bom kdaj dovolj velika za akvarij, zdaj vem, kam na inštrukcije Cool. Enkrat sem se že začela zanimat in zbirat informacije, kako se lotiti projekta, pa me je minilo, se mi je zdelo zelo komplicirano Undecided. No, saj lahko bi šla pa v trgovino in prinesla vse skupaj z ribami vred domov, ane, kaj pa je to tacga. Lips Sealed
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1235 : torek, 20.03.2012 : 20:47:57 »

No, saj lahko bi šla pa v trgovino in prinesla vse skupaj z ribami vred domov, ane, kaj pa je to tacga. Lips Sealed
Ma, ja, pis of kejk, itak.   Lips Sealed
Ti kar pridi na inštrukcije, te bom zelo vesela.  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1236 : torek, 20.03.2012 : 20:49:23 »

Ti kar pridi na inštrukcije, te bom zelo vesela.  Smiley
Kiss objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1237 : torek, 20.03.2012 : 21:29:20 »

Uau, kakšen tv za samota. Take stvari mene čisto uspavajo in bi mi kot tv zelo dobro služilo za sproščanje. Super zgleda!  Wink bravo
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1238 : torek, 20.03.2012 : 22:38:30 »

Uf, ful lepo urejen akvarij Afro bravo. Tule še ena navdušena akvaristka, ki je kot najstnica gojila gupije in jih prodajala (takrat je šlo to še kar tko malo po domače) v eno od takrat znanih akvarističnih trgovin. Sem bila vsakič pohvaljena kako lepe in zdrave gupije sem vzgojila Tongue.

Pri meni je šlo namreč takole: najprej sem lahko imela zlate ribice, potem hrčke, potem šele ko sem se dokazala doma, da bom zares skrbela za žival in se je ne bom po enem mescu naveličala sem dobila prvega psa ljubezen.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1239 : torek, 20.03.2012 : 22:58:09 »

iiiiii, čist fensi  Cool bravo
naša NoJinx je čist flavrpavr zafurala zadnje cajte, kar je edino pravilnio  Kiss
še mačku kaj za jest da, pa smo zmagal  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1240 : torek, 20.03.2012 : 23:14:18 »

Wauuuu, kak dober bajer za Samotove večerje Cheesy A kle noter bo meu "6 fish fresh menu" Shocked Hudooooo Afro

Dobr si to uštimala Samooklicana, svaka čast. Počas boš dokazala da znaš tut u pravo Smer razmišlat (ne sam u nemško ane Tongue)

Fajn zadeva! Sej je pa res edino prau da Samo polek suhih palčk še kej Frišnega dobi za pot zob Evil

NVMM - rispekt Samooklicana
Logiran

Unikatne tablice in portretki
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1241 : torek, 20.03.2012 : 23:32:20 »

O akvarij  Smiley, mi smo doma imeli morskega 300l in sem ves čas cvikala, da ne bi mački kake neumne skuhale med našo odsotnostjo.
Sem si prav oddahnila, ko smo vse morske životinje oddali.
Smo imeli tudi enega tečnega ribona-klovna, ki je napadal druge ribe. Je bil fejst tečen.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1242 : sreda, 21.03.2012 : 00:52:17 »

Polži že trenirajo  Shocked
Ko pridejo še ribe, se obeta en nepozaben rodeo 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1243 : sreda, 21.03.2012 : 15:46:02 »

Me veseli, da vam je všeč.   Smiley

@royalty - pri nas smo podobno začeli najprej s hrčki, nadaljevali s pritlikavimi kunci in zaključili s psom. Akvarij sem si pa zaželela, ko sem bila že na svojem in sem si željo uresničila. Zdaj, ko ravno imam novo dnevno sobo, se mi zdi primerno, da se tudi akvarij malce poveča, pa še bel je (ta star je črn) in lepše paše v sobo. Ko bom velika in bogata (lepa sem že  Tongue ) bom imela pa res velik akvaij ...  Smiley Tvojih gupijev pa se za v ta manjši akvarij nikakor ne bi branila, če bi jih še gojila.  Smiley

@king-roy - oooo, morski akvarij.  Cool Če bi imela kam dat najmanj 300l bi ga z veseljem imela. Cheesy Joj, samo to je res zoprno, če se kakšna riba odloči, da bo tečna. Pa v morskem še ne moreš nasadit toliko rastlin, da bi se lahko ribe skrivale.  Undecided Mene nekako ni strah, da bi maček kakšno ušpičil. Akvariji so dobro zaprti, tudi, če skoči na akvarij nima kaj biti, malo se je akvarijev že naveličal in niso več tak hud žur in tako tudi čez šipo ni več mali ribič. Česa te je bilo pa strah?
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1244 : sreda, 21.03.2012 : 15:54:17 »

Naš je bil zgoraj odprt.
Logiran
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines