mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 21:14:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771097 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1440 : torek, 08.05.2012 : 11:14:37 »

Pri nas večja sršenja gnezda odstranjujejo gasilci. Sicer pa je imel eno pri svoji delavnici tudi Damjan, opazil jih je, ko so letali skozi eno luknjico v zidu (pod "fasado" je bilo votlo), počakal na noč, da so se umirili in potem izpraznil v luknjico celo pločevinko Pipsa. Zgodaj zjutraj je vajo ponovil in očitno je bilo to dovolj.

A tole pri tebi je na zunanji strani okenskega okvirja?

Sploh potem, ko mi je bilo razloženo še, da bo tale teličkast flat čisto pokvaril dvomesečnega howija, ki je pravkar postal njegov cimer. Ne moreš da verjameš, kako so eni pogumni. Lips Sealed Upam, da bo nemška šola zalegla, pa da bo tamali tudi prišel ... pa ne samo prišel, ampak da bodo pridno delali "domače naloge". Drugače me razplet te zgodbe "malo" skrbi. Sad
Eh ... sem probala na vsak način dopovedat gospe, da ne bo dovolj, če bo samo ona prišla v šolo "malo pogledat", da mora obvezno z njo priti še mož s tamalim howijem, potem pa ko je Inštruktor slišal še za howija, je v trenutku nehal biti kavalirsko prijazen in ji je zabičal, da morajo zdaj, takoj in pri prići prit in začeti delat z njim, sicer bodo imeli doma hud kažin ... Undecided
Pa najhujše je, ker je gospa pravila, da so imeli prej doma nemško dogo "s katero ni bilo nobenega dela", po njeni smrti so se pa odločili za "črnega prinašalca, za katerega prej sploh niso vedeli, da obstaja (pasma)..." Lips Sealed ... pa je mož rekel, da saj je lep, ampak da to "ni tak konkreten pes, kot je bila doga" Shocked. Bodo videli zdaj "konkretnega psa", če bodo še howiju pustili delat, kar mu pade na pamet Undecided
Ja, tile tipi pa res rabijo nemško šolo in to v najtrši možni obliki - zatezno ovratnico gor vodnikom, ne psu, pa gas po poligonu Evil
Pa Rokota jim pripeljem za dva dni pred hišo, če hočejo videti, kako je fajn imeti "konkretnega psa" Angry
Flatko je sicer res tele, sem ga imela "v varstvu" 10 minut, ker sicer bi itak cukal šjoro, ko je klepetala z inštruktorico, pa sem še jaz, bjonda, videla, da komaj čaka sodelovanje z enim človekom. Po parih priboljških z roke je začel kar sledit in angelsko gledat Wink
Joooj, kako sem jezna na take ljudi Angry In potem se čudimo oglasom na B., kjer se oddaja razne pse zaradi "pomanjkanja časa". Točno taka teleta jih oddajajo Angry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1441 : torek, 08.05.2012 : 11:33:50 »

Flatko je sicer res tele, sem ga imela "v varstvu" 10 minut, ker sicer bi itak cukal šjoro, ko je klepetala z inštruktorico, pa sem še jaz, bjonda, videla, da komaj čaka sodelovanje z enim človekom. Po parih priboljških z roke je začel kar sledit in angelsko gledat Wink
Ja seeej, on hoče deeelat, pa zelo očitno še nikdar nič ni ... ubogi pes. Sad
Joooj, kako sem jezna na take ljudi Angry In potem se čudimo oglasom na B., kjer se oddaja razne pse zaradi "pomanjkanja časa". Točno taka teleta jih oddajajo Angry
...  Angry
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1442 : torek, 08.05.2012 : 11:34:26 »

Tako je, ko izbiraš "iz kataloga".  Roll Eyes Lips Sealed
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1443 : torek, 08.05.2012 : 11:49:26 »

Ja seeej, on hoče deeelat, pa zelo očitno še nikdar nič ni ... ubogi pes. Sad...  Angry
Ah neee, je rekla gospa, da "sedi" pa včasih zna  Roll Eyes, drugače je pa preveč "raztresen" in se mu ne da dosti dopovedat ...  butnglavc jezen Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  jezen
Jaz jim ga bom res ukradla ... tolk mi je hudo, ker nimam svojega doma, eni se pa takole norce delajo  Undecided Cry

Samo, oprosti, da ti takole smetimo temo, ma ravno ker gre za prelepega črnega psa in ker vem, da bi Tvoja enako povedala ...
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1444 : torek, 08.05.2012 : 12:24:25 »

Res je, jaz bi enako povedala, če bi to videla. Škoda psa, ni kaj. No, ampak zdaj bo boljše, kakor razumem sta zrihtali, da bo flatko imel primerno šolo - bravo!  bravo Kaj bo s hovijem?

A tole pri tebi je na zunanji strani okenskega okvirja?
Ne, ne, tole je na notranji steni kompostnika. Me je tale žival vsakič, ko sem nesla pokošeno travo v kompostnik napadla. Saj se je ne bi tako bala, če ne bi bila alergična in sršenji strup je še močnejši od osjega.  Undecided
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1445 : torek, 08.05.2012 : 12:26:39 »

Kako to misliš - jaz sem ga lastnoročno sterala skozi okno - nimam cajta čakat, da se sam ven spoka...
Afro super Azn Jst bi te izza šipe gledala... Lips Sealed
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1446 : torek, 08.05.2012 : 12:54:50 »

Še zadnjih par slik z vikenda.  Smiley

Moj leteči desetletnik.  ljubezen ljubezen


Pogled v nebo.


Popotnik.


Azeleja.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1447 : torek, 08.05.2012 : 12:56:41 »

Saj veš, katera mi je vsebinsko najbolj všeč, ane?
Ampak polžkova pa zmaga Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1448 : torek, 08.05.2012 : 13:01:11 »

Vem, vem, una s ta črnim zmazkom.  Grin

Tale polžek je pa dejansko nekam odpotoval, ker sem se vrnila čez pet minut pogledat kje je, pa je ga nisem več našla.  Shocked
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1449 : torek, 08.05.2012 : 13:44:07 »

Kaj bo s hovijem?
Glih za hovija ji je naš Ljubo rekel, da ga mora obvezno pripeljat (seveda flata tudi).

Saj se je ne bi tako bala, če ne bi bila alergična in sršenji strup je še močnejši od osjega.  Undecided
Joj, tole bi bilo potem pa hitro za poštimat ... ma saj, če je zunaj, ni take panike. Ponoči, ko so sršeni v gnezdu in mirujejo, naj kdo od tvojih (ki ni alergičen) čez tole gnezdo natakne polivinilasto vrečko, zgoraj se stisne, odtrga gnezdo od podlage, fajn zaveže vrečko, potem pa vse skupaj na ogenj. Vem, zveni kruto, ma tako se dela na kmetih. Sploh čebelarji nimajo prav nobenega usmiljnenja do sršenjih združb, ker jim sršeni neusmiljeno pobijajo čebele Sad
Lahko pa gasilsko varianto udarite ... z gasilnim aparaton (CO2) se nacilja, pa jih uniči.

Saj veš, katera mi je vsebinsko najbolj všeč, ane?

Meni tudi ljubezen

Polžek je pa Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1450 : torek, 08.05.2012 : 13:50:17 »

Lej ti to  Shocked Shocked mamaF z navodili za množične poboje  Shocked Shocked

Podpis, šeenakijealegoričnanaletečepošasti press
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1451 : torek, 08.05.2012 : 14:37:08 »

Samo in g Pes, kakšna užitkarja, lasten vikend imata!  Wink Čisto zadovoljstvo veje iz vajinih slikic z vikenda  Smiley Le tako naprej pa še slikic pokazat  Kiss ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1452 : torek, 08.05.2012 : 15:22:19 »

Lej ti to  Shocked Shocked mamaF z navodili za množične poboje  Shocked Shocked


Ja, pa kaj kdo misli, da jaz v Nemški šoli na ušesih sedim? Evil Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1453 : četrtek, 10.05.2012 : 22:08:06 »

Aaaaaaaa, moj maček se je pokvaril!!! Po novem mi namreč prihaja ležat v naročje (to je bila do sedaj redkost, raje se je stiskal k meni in nastavljal trebuh) in zahteva čohanja najmanj še enkrat toliko kot kak teden pred tem!  Shocked
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1454 : četrtek, 10.05.2012 : 22:10:52 »

A garancija ti še velja?  Evil
Logiran
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines