mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 06:25:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771324 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1740 : četrtek, 12.07.2012 : 23:47:12 »

No, zdaj pa vem, kako se NVMP počuti ob Zlati Mamici - čudovito!  Cheesy 

Danes je bila na vikendu soseda na obisku pri mojih dveh in je med drugim rekla, da NVMP pa nič ne uboga, razen, če je z mano. Sem vprašala mamo, kaj ji je odgovorila, pa je rekla, da sta se oba z očetom naredila, da je nista slišala.  Roll Eyes

Samo pa ne bo dobil cele porcije sladoleda, ker tudi, če bi si sladoled slučajno res zaslužil, si zagotovo ne zasluži driske.  Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1741 : petek, 13.07.2012 : 08:14:38 »

Danes je bila na vikendu soseda na obisku pri mojih dveh in je med drugim rekla, da NVMP pa nič ne uboga, razen, če je z mano.
Kak kompliment! Cheesy Azn
Sam jst si pa vseeno Atija predstavljam vsaj tako strogega, kot si ti, in mi tole sploh ni jasno. Roll Eyes Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1742 : petek, 13.07.2012 : 11:31:11 »


 Sem vprašala mamo, kaj ji je odgovorila, pa je rekla, da sta se oba z očetom naredila, da je nista slišala.  Roll Eyes

... in po predstavi o Strogem Atiju bi rekla, da je potem hitro vzel povodec v roke, pa na gmajno malo nemške šole izvajat Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1743 : petek, 13.07.2012 : 13:02:35 »

Strogi Ati že je strogi, samo se mu ne da več toliko, kot, ko je bil mlajši ... Ja, saj potem je verjetno res šel nemško šolo izvajat in NVMP je sigurno tudi sodeloval kot se šika. Ampak tega soseda ne vidi, ona vidi samo, kakšno je stanje na domačem dvorišču. In ko sem tam jaz in pride ena vaška psica sama malo na obisk, se NVMP igra z njo, dokler mu pustim, potem pa odpoklic, konec igre, prostor in mir. Če sta moja dva gor, je pa druga pesem. Sej ni čisto glup tale NVMP, je pa ena trma labradorska, s svojim filmom v glavi in je treba doseči, da on misli, da je film, ki ga imaš ti v glavi v bistvu njegov in da ga je on tebi vsadil v glavo in ne obratno. Hmmm, v bistvu podobno kot pri človeških samcih.  Evil
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1744 : petek, 13.07.2012 : 13:35:36 »

Strogi Ati že je strogi, samo se mu ne da več toliko, kot, ko je bil mlajši ... Ja, saj potem je verjetno res šel nemško šolo izvajat in NVMP je sigurno tudi sodeloval kot se šika. Ampak tega soseda ne vidi, ona vidi samo, kakšno je stanje na domačem dvorišču. In ko sem tam jaz in pride ena vaška psica sama malo na obisk, se NVMP igra z njo, dokler mu pustim, potem pa odpoklic, konec igre, prostor in mir. Če sta moja dva gor, je pa druga pesem. Sej ni čisto glup tale NVMP, je pa ena trma labradorska, s svojim filmom v glavi in je treba doseči, da on misli, da je film, ki ga imaš ti v glavi v bistvu njegov in da ga je on tebi vsadil v glavo in ne obratno. Hmmm, v bistvu podobno kot pri človeških samcih.  Evil

 Grin Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1745 : petek, 13.07.2012 : 13:52:02 »

hehe, No Jinx, bog i batina  Wink
evo nas, jaz sem tudi pri naši bajti tanajhujš batina Grin Grin Grin

ps: zato pri nas nikoli ne bo psa  Smiley
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #1746 : petek, 13.07.2012 : 14:38:07 »

 Grin  Grin Haha rava!
Pazi, zarečenega kruha se največ poje. Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1747 : petek, 13.07.2012 : 16:33:22 »

...s svojim filmom v glavi in je treba doseči, da on misli, da je film, ki ga imaš ti v glavi v bistvu njegov in da ga je on tebi vsadil v glavo in ne obratno. Hmmm, v bistvu podobno kot pri človeških samcih.  Evil
Ouje! Evil Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1748 : petek, 13.07.2012 : 20:18:23 »

Ker imajo živali pri meni običajno čez noč prepoved vstopa v spalnico, je bil samo to noč zopet postavljen na hladno - prva noč odkar je g. Pes odšel na počitnice. In sem ga imela. Koncert namreč. Miiiijauuuu, miiiiijaaaauuuuuu, meeeeeeeeeeuuuuuuuuu, ...  jezen  Pa ne takoj zvečer, o ne, se je začel ob ene štirih ponoči in trajal dokler nisem vstala.  jezen Potem je bilo pa enega divjanja in igre in motanja okoli nog, da se opisat ne da. In zdaj ne vem, čee je bil samo tečen ali mu mogoče res g. Pes manjka.  Huh
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1749 : petek, 13.07.2012 : 22:15:42 »

Družba mu manjka! Družba pa očitno niso ribe, ampak bitja, ki ne rabijo plavat v vodi.... Wink
Če želiš, ti posodim dekoraterko  Cool Kiss . V treh tednih lahko dobiš preurejeno stanovanje! Zastonj! Sem prepričana, da ti bi lahko bilo všeč!  Evil Evil  Grin
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1750 : petek, 13.07.2012 : 22:36:06 »

Danes ob štirih ponoči se je pa dogajalo Shocked Shocked. Mogoče je pa Ganco klical? Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1751 : petek, 13.07.2012 : 23:01:17 »

Ja ob štirih ane  Grin  Po mojem je na vodi čutil, da se na drugi strani planeta vrši lov na podgano in je pač navijal  Evil  Mi imamo vsak dan koncerte. Jaz niti ne vem več, kdaj sem nazadnje spala celo noč, zaradi Murija  Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1752 : nedelja, 15.07.2012 : 12:49:00 »

Iz petka na soboto smo zopet imeli koncert (moon, svaka čast, da tole non stop prenašaš!), iz včeraj na danes pa je bil blažen mir. Čedalje bolj se nagibam k temu, da ni pogrešač g. Psa ampak je bil samo tečen.  Angry No, saj jutri jaz grem in ima lahko zaradi mene vsak dan in vsako noč za ribe in činčilo koncerte!  Evil

So mi pa sporočili iz Krasa, da je bil g. Pes v petek na kopanju in da je prišel tako zmatran domov, da se je samo še ulegel in zaspal. So ga hodili na 10 minut gledat, će je še živ.  Grin

Sicer pa preizkušam fotoaparat, ki mi ga je prijazno posodil Fifi1. Če pustimo motiv ob strani, kakšne se vam zdi kvaliteta posamične fotografije? In a kdo ve zakaj se ob vsakem viru svetlobe pojavijo modre črte?  Huh





Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1753 : nedelja, 15.07.2012 : 13:50:48 »

Eh, jaz se nič ne spoznam na fototehniko, samo motive občudujem   Wink. Ta bele in ta rdeče, ta tečne in tiste malo manj tečne … Grin Grin
Lepo se imej na dopustu  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1754 : nedelja, 15.07.2012 : 13:58:18 »

Saj so rdeče rožice lepe, ampak meni so krznene bele bolj všeč.
Pišuka, dobra si, jaz jih že po dveh dneh pogrešam za znort. Ko sem pa doma, jih imam pa v eni uri poln kufer.
Logiran
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines