mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 22:58:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133 134 135 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771152 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1935 : sobota, 01.09.2012 : 16:12:06 »

Jaz mu danes sploh ne bi dala nič jesti, če je toliko bruhal in driskal. Naj se želodec umiri, jutri pa piščančka z rižem. Rajši v dveh delih kot vse naenkrat.
-Od enega dneva posta ne bo umrl, sem skoraj prepričana... Cool Wink

To sem tudi jaz rekla veterinarki, pa je rekla, da naj mu le dam malo piščanca in riža, ker dobiva antibiotik. Drugače je moja mantra en dan brez hrane, da se želodec čisto umiri, potem pa spet po malem lahka in nato normalna hrana.

Mah, ne vem, tole z Bitom  Kiss  in potem še starost g. Psa, me je čisto iz tira vrglo in zdaj me še bolj skrbi, kot bi me sicer.  Sad Kar na jok mi gre in me skrbi. Ampak je res, da mu nikoli, tudi takrat, ko mu ni bilo tako hudo slabo, tisti dan nisem dala jesti in pojma nimam, če je to zanj normalno, da zdaj ne je ali ne.

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1936 : sobota, 01.09.2012 : 16:15:57 »

Te razumem, jaz sem tudi paničarka. Ampak probaj se skulirat do jutri - kot si napisala, je res veliko bruhal in driskal, to pa je napor za vsako telo. Če bo pa še jutri odklanjal hrano, pa nazaj na veterino. Ne vem, kam hodita - ampak če tam nimajo dežurstva, pejta pa na VF, da dobi infuzijo, če bo treba.
Držimo pesti in tačke, da je zdajle samo fejst zmatran! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1937 : sobota, 01.09.2012 : 16:20:58 »

VF je tudi najina izbira. Pa saj razumsko mi je vse čisto jasno.

Hvala, Pepsi.  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1938 : sobota, 01.09.2012 : 16:36:18 »

Jaz si tudi mislim in upam, da mu je "samo" slabo. Saj meni tudi ne paše jesti, če mi je slabo, a ne?
Ja, gotovo je tako. Telo rabi počitek, ubogi želodček je razdražen, požiralnik ga verjetno boli od bruhanja ... stisnita se skupaj in se cartajta. Naj počiva Kiss
Pa če mu bo pasalo, mu daj kvečjemu kako žlico probiotičnega jogurta čez nekaj ur. Ali pa malo kakega "baby" čaja za popit.
Jutri bo že stari, vedno lačni flat ljubezen

objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #1939 : sobota, 01.09.2012 : 17:01:12 »

G.Pes tudi pri nas mislimo nate  ljubezen
in upamo, da boš čim prej spet O.K. Kiss Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1940 : sobota, 01.09.2012 : 17:27:05 »

ja šajs no  Sad
mogoče pa sam kako juhco ...
kako se pa sicer obnaša?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1941 : sobota, 01.09.2012 : 17:35:06 »

kako se pa sicer obnaša?

Prestavlja se iz enega prostora na drugega. Vmes je spet začel dihat z jezikom ven. Vidi se mu, da ni čisto pravi, tak apatičen je. Bruhal in driskal več ni. Vodo pije.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1942 : sobota, 01.09.2012 : 17:36:48 »

Ja, gotovo je tako. Telo rabi počitek, ubogi želodček je razdražen, požiralnik ga verjetno boli od bruhanja ... stisnita se skupaj in se cartajta. Naj počiva Kiss
Pa če mu bo pasalo, mu daj kvečjemu kako žlico probiotičnega jogurta čez nekaj ur. Ali pa malo kakega "baby" čaja za popit.
Jutri bo že stari, vedno lačni flat ljubezen

objem
Upam, da res, zdajle ga gledat je kar malo žalostno.  Sad MamaF -  objem

G.Pes tudi pri nas mislimo nate  ljubezen
in upamo, da boš čim prej spet O.K. Kiss Kiss
Hvala!  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1943 : sobota, 01.09.2012 : 17:51:59 »

bogi mali. držimo pesti in tačke, da se čimprej spravi k sebi.  Kiss
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #1944 : sobota, 01.09.2012 : 17:55:52 »

Zdaj pa ga naj že nehajo flatkoti srat pa skrbi povzročat :/ Zagotovo bo jutri že kot rožica in niti sledu več o kakšnih bolezni. Saj če razumsko pogledamo, je tudi človek malo bogi ko ima drisko in bruha. Ne moremo pričakovati od naših 4 nozcev, da bodo pa po eni injekciji kar skakljati začeli. Čeprav si to vedno vsi želimo, da si lahko takoj oddahnemo ne pa čez 12 ur Cheesy G. Pes ti pa do nadaljnjega nič več kosti, naš ima namreč takšno stanje po vsaki kosti in so nam veterinarji jih odsvetovali, razen v primeru da je ne poje ampak samo gloda (kar pa po mojem ni mogoče)...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1945 : sobota, 01.09.2012 : 18:02:54 »

bogi mali. držimo pesti in tačke, da se čimprej spravi k sebi.  Kiss
Hvala, rava!  Kiss

Zdaj pa ga naj že nehajo flatkoti srat pa skrbi povzročat :/ Zagotovo bo jutri že kot rožica in niti sledu več o kakšnih bolezni. Saj če razumsko pogledamo, je tudi človek malo bogi ko ima drisko in bruha. Ne moremo pričakovati od naših 4 nozcev, da bodo pa po eni injekciji kar skakljati začeli. Čeprav si to vedno vsi želimo, da si lahko takoj oddahnemo ne pa čez 12 ur Cheesy G. Pes ti pa do nadaljnjega nič več kosti, naš ima namreč takšno stanje po vsaki kosti in so nam veterinarji jih odsvetovali, razen v primeru da je ne poje ampak samo gloda (kar pa po mojem ni mogoče)...
Jaz sem tudi pomislila, da pač z leti ne prenaša več kosti in da je to zaradi četrtkove kosti, pa je veterinarka rekla, da se ji ne zdi verjetno, da bi šele danes ven udarile težave zaradi kosti, ki jo je dobil v četrtek. Ampak za prevemtivo, bo verjetno res boljše, če dobiva samo še bikovke in podobne stvari. Pri njem tudi nikoli ni bilo mogoče, da bi kost samo glodal - kost se vendar poje, a ne? Pa jaz sem tudi zato, da nam zadj flatkoti nehajo skrbi povzročat!  Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1946 : sobota, 01.09.2012 : 18:19:26 »

Flatkoti, dost je blo  Huh

Enso, danes še malo počivaj in pusti tvoji, da te streže od spredaj in zadaj  Wink,
jutri pa jo že zjutraj preseneti z mahajočim repom  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1947 : sobota, 01.09.2012 : 18:26:09 »

Čarka -   ljubezen

Moj bolnik Kiss


Samo pa pravi, da je šefica dobra kuharica in da ne razume, zakaj g. Pes tega ne želi jesti.

Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1948 : sobota, 01.09.2012 : 19:25:48 »

  Sad
G. Pes, naj ti bo kmalu bolje Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1949 : sobota, 01.09.2012 : 19:27:05 »

Naj gre čim prej na bolje! Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133 134 135 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines