mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:30:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 159 160 161 162 163 [164] 165 166 167 168 169 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769313 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2445 : četrtek, 15.11.2012 : 15:07:21 »

OMB, da ima Tokio Hotel takale besedila, si pa nisem mislila.  Shocked Zanimivo, zanimivo ...

Hvala za odgovor glede krvavljenja.  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2446 : četrtek, 15.11.2012 : 15:18:25 »

Zanimivo, ne? Tudi sama sem bila presenečena.

To pa vse zato, ker je mat zaj****a hotela, da tudi razumejo, kaj poslušajo! ja, grozna sem
In slovar morajo uporabljat, če kake besede ne vejo, ne morš verjet.

najboljš, da vam kr dam številko CSDja, da se ne matrate  Grin Evil Evil Evil
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2447 : četrtek, 15.11.2012 : 15:23:11 »

SD, to, da pomislim, da je drugim še huje meni žal ne pomaga.  Sad Prvič zato, ker imam potem vedno filing, da se "hranim" iz njihove nesreče in drugič zato, ker vsak svoj križ nosi drugače. V smislu, xy lahko kljub svoji res kruti usodi, ki je objektivno gledana hujša od nn-jeve, subjektivno to usodo sprejema in lažje prenaša kot nn svojo. A sem zakomplicirala?

Vse jasno, tolk filozofskega navdiha pa vednarle imam. Wink Seveda se strinjam. Na "hranjenje" s tujo bolečino pa nikoli niti ne pomislim, kvečjemu me na nek način hrabri in opogumi, da brcam dalje. S takole hrano pa se res napajajo (in nabijajo naklado) recimo Sl. novice, to pa ja. Angry bruham

nikar ne reci, da ne znaš v teh trenutkih ravnati s človekom - iz lastnih izkušenj vem, da še kako znaš.

Objeti ja, ampak bolj redkobesedno, vsekakor pa zelo sočutno in ljubeče. objem ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2448 : četrtek, 15.11.2012 : 15:31:39 »

Vidiš, jaz bi bila idealna hči zate. Če že gledam TV, to zagotovo niso slovenski programi, če že radio, potem radio SI. Dobra slovenska muzika je tako redka kot listje na listavcih sredi najhuhše zime, angleški/ameriški mainstream je za  slaba prebava . Predstavi svojima hčerama še Annett Louisan, pa Rosenstolz, pa Ich + Ich, pa Unheilig, pa ... Saj Die Ärzte, pa Die Toten Hosen, pa ostale kultne nemške bende pa itak poznajo, a ne? Pa tudi Silbermond in Juli so dobri, pa spet tri pike ...

S takole hrano pa se res napajajo (in nabijajo naklado) recimo Sl. novice, to pa ja. Angry bruham
Jp, to je totalno za kozlat!  Angry Angry Angry
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2449 : četrtek, 15.11.2012 : 15:40:26 »

Poznajo vse našteto Smiley
Čeprav me znajo spraviti na obrate z nekimi Selenami, pa Taylor Swift, pa jao. Ampak še vedno bolje to kot slovenski novokompanovani umotvori.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2450 : četrtek, 15.11.2012 : 15:46:08 »

Pa tudi Silbermond in Juli so dobri,

Je, Džuli je bila dobra, pa na Evroviziji nam je takrat šlo fajn 

P.S: Slik iz tega obdobja je bore malo in niso za javno razkazovanje, predvsem, ker nočemo, da nam Đinksova iz trenutnega karasevdaha zapade v drug ekstrem  Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2451 : četrtek, 15.11.2012 : 16:04:14 »

Catsova, brez dokaznih materialov ne verjamemo nič  Tongue

ne se hecat. če bi tastare nalimale gor naše fotke iz 80tih, bi mimogrede fasale kako globo zaradi onesnaženja.
tista moda je bila pa res ubibože grda.  Shocked Shocked Shocked
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2452 : četrtek, 15.11.2012 : 16:10:10 »

 Shocked  Matervola, kolk ste naložile u treh urah, kar me ni bilo doma. No Jinxy, a si že mogoče čiiiiiist mal boljše?  Kiss   Klele maš še en etnično obarvan komad - ziher boš mal z glavo migala zraven! Wink

http://www.youtube.com/watch?v=E0_M6afEe7A
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2453 : četrtek, 15.11.2012 : 16:32:11 »

Poznajo vse našteto Smiley
Čeprav me znajo spraviti na obrate z nekimi Selenami, pa Taylor Swift, pa jao. Ampak še vedno bolje to kot slovenski novokompanovani umotvori.
Mačja, če češ vedet, kaj je dobro, moraš spoznat tudi malo pofla, Selena pa Justin je must know Evil Jaz sem še lani z mojo Prestolonaslednico vse britanske x- factorje na YT spremljala, celo trailerje za Twilight sago in z največjim užitkom še zmeraj kako nedeljsko popoldne skupaj nažigava Mileta Kitića (odvisnik od x-factorjev pa sem ostala samo jaz Tongue)

@Cats, 99 Luftbalons, se spomniš, a ni nora? Wink Osmi razred, amaterski lajtšov in rokavi "na kimono" (pa korenček hlače, valjda). JeeeeeeeeeeeeeJ! veselje
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2454 : četrtek, 15.11.2012 : 17:18:49 »

99 Luftbalons RULA  Cheesy
za vse panklaverje pa si puslušte komad od Hladno pivo http://www.youtube.com/watch?v=pM5WgXG_6dE
 Azn vegi
Pa še na njemačkom je - tale pevec je, verjameš al ne - profesor nemščine Afro
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2455 : četrtek, 15.11.2012 : 17:49:58 »

Shocked  Matervola, kolk ste naložile u treh urah, kar me ni bilo doma. No Jinxy, a si že mogoče čiiiiiist mal boljše?  Kiss   Klele maš še en etnično obarvan komad - ziher boš mal z glavo migala zraven! Wink

http://www.youtube.com/watch?v=E0_M6afEe7A

Veš, da sem res malo boljše po vseh teh spodbudnih besedah in spotih.  Smiley Ne vem, kaj bi brez vas, punce.  ljubezen ljubezen

Če smo pa pri Hladnem pivu pa nikakor ne sme manjkat TALE KOMAD.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2456 : četrtek, 15.11.2012 : 18:19:12 »

Samo, oblaček beli, oprosti za smetenje v tvoji temi.
To ni bilo mišljeno kot obujanje spominov, napisat sem hotela le nekaj vzpodbudnih verzov za Tvojo Šefico in medtem ko sem čakala, da se Gali odpre, sem se samo tistega starega besedila spomnila.
In potem je ženske zaneslo......

Vsem trem objem
Logiran
spelamg
rad pišem
****
Sporočil: 266


« Odgovor #2457 : četrtek, 15.11.2012 : 18:36:56 »

Šele danes opazila temo.

Samo, nedolžni beli oblaček, res si krasen muc!   Kiss In nagajiv.... hmmm... Poznamo mi take, tudi jaz sem imela tako mačko svoj čas, bila je črna... Lepa...  ljubezen No, dolga zgodba. Zdja imam pse. Khm. Kar pomeni, da nimam vsega, ane. In tako hodim gledat tele mačje teme. Čeprav ni isto.  Undecided

Zate, No Jinx, pa tole: hudo je, kadar je takole. Žal vem tudi jaz. Upam, da te že spušča. Da bo prej spustilo, ti pa dam tale vic (komadov ne zberem na kup nikakor): Smiley

Se srečajo Jezus, Chuck Norris in Steven Seagal in morajo prečkati reko.
Jezus, se ve, reko prečka brez težav, lepo se sprehodi po vodi in je čez.
Potem gre Chuck Norris in tudi pride po vodi čez.
Nazadnje gre še Steven, pa stopi na gladino in se gladko udre in se potopi. Potem zleze ven in poskusi znova. Isto, spet se potopi. Ko pleza ven, da bi probal še tretjič, reče Jezus Chucku: "A mu poveva za kamne?"
In Chuck reče: "Katere kamne?"

 Roll Eyes



Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2458 : četrtek, 15.11.2012 : 18:54:15 »

@Cats, 99 Luftbalons, se spomniš, a ni nora? Wink Osmi razred, amaterski lajtšov in rokavi "na kimono" (pa korenček hlače, valjda). JeeeeeeeeeeeeeJ! veselje

Khm  Roll Eyes ko je to prišlo ven, sem jaz bila nekje na polovici faksa Ravno pred kratkim sva s prijateljico obujali spomine na moj kričeče rumeni pulover s kimono rokavi, ki je njej bil tako grozno všeč

Zdaj že eno uro brskam po internetima za modo 80tih in se režim k zmešana  Grin
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2459 : četrtek, 15.11.2012 : 20:20:55 »

Mi, ki smo podivjana osemdeseta preživeli v plenicah, bi se tudi smejali  Angry Angry Angry
Logiran
Strani: 1 ... 159 160 161 162 163 [164] 165 166 167 168 169 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines