mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:43:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 160 161 162 163 164 [165] 166 167 168 169 170 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769321 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2460 : četrtek, 15.11.2012 : 20:45:28 »

jst nobenmu ne pokažem fotk s trajno. 
da bi me pol do smrti izsiljevali.
malo morgen !!!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2461 : četrtek, 15.11.2012 : 21:59:34 »

No, jaz vam pa pokažem, kakšne frizure sem imela v osemdesetih:

prvo sem imela nekaj tazga, samo brez štrika okoli glave. In v rjavi barvi. Potem sem naredila trajno in je zgledalo približno tako; ok, priznam, ni bilo tako hudo, kot tole, pa vseeno. No, in potem sem se postrigla na kratko in je bil mir za nekaj časa.

In potem so prišla devetdeseta  Grin

Ontopic: Jana, a se ti ne zdi, da bi lahko imeli eno temo za dinozavre?  Evil
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2462 : četrtek, 15.11.2012 : 22:17:24 »

Wohooo  veselje veselje veselje
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2463 : četrtek, 15.11.2012 : 23:46:23 »

Mi, ki smo podivjana osemdeseta preživeli v plenicah, bi se tudi smejali  Angry Angry Angry
A res?  Evil No,evo mene l. 1985 in 1988 (s takrat jako perspektivnim garažnim bendom "ujetniki svobode" oz. IN4S). Đurasik tema bi ila zelo dobrodošla, da Samotu s trajnami in prevelikimi očali ne zasedemo vsega prostora  predaja
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2464 : četrtek, 15.11.2012 : 23:52:37 »

 Grin Grin Grin
Kaj se režim – jaz sem tud dala čez podobno preobrazbo kot Cats, svoje fotografije pa skrivam  Cool. Kot pravi rava - nikol ne veš, kje prežijo razni izsiljevalci  Angry
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2465 : četrtek, 15.11.2012 : 23:57:58 »

Jaz si tudi ne upam objaviti moje jako ponesrečene trajne iz leta 1983 - da ob pogledu na to krasoto katero od vas potem direkt na urgenco ne odpeljejo. Cool Tongue

-No, katera bo odprla temo "Fosili in dinozavri"? Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2466 : četrtek, 15.11.2012 : 23:58:15 »

Jaz sem imela tud trajno enkrat - sem hotla lepe mehke velne, dobila sem pa najbolj backasto trajno ever. Uno frizerko bi takrat na kol nataknla in trikrat okol zasukala, ampak ker to ni bilo mogoče, sem šla med folk in se delala, da mi je blazno všeč in da sem itak točno taka hotla bit Tongue. Glede na to, da so bili lasje kratki, jih niti pošišat nisem mogla - vse kar mi je preostalo je bilo, da z dvignjeno kodrasto glavo čakam, da horor preraste sam od sebe. In najbolj koristen moto u lajfu je itak - što ne ubija, jača Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2467 : petek, 16.11.2012 : 00:25:53 »

Jp, trajne so bile super pongruntavščina. Meni so se še posebej dopadle starejše gospe z roza/lila/sivimi trajnami. So bile zelo spešl ...  Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2468 : petek, 16.11.2012 : 00:30:12 »

Aja, mamaF, meni se zdiš ful svoji prestolonaslednici podobna na fotki iz 1985. Pa kak komad od IN45 sprav na net, da ga slišimo! 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2469 : petek, 16.11.2012 : 00:30:50 »

Pa saj to je še zmeri in - sem ravno prejšnji teden eno opazovala in občudovala Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2470 : petek, 16.11.2012 : 00:31:38 »

Pa saj to je še zmeri in - sem ravno prejšnji teden eno opazovala in občudovala Cool
Tto se nanaša na modro/lila/zeleno trajno, seveda Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2471 : petek, 16.11.2012 : 00:37:45 »

Đizs, a ste ve premlade za poznat Jon Bon Jovi-ja?

Kako pa Iron Maiden? Saxon? Aerosmith? Uriah Heep? AC&DC?
Sem sam jest oldtimer....

po muski sem bla jst še tanajbl pankerca, čeprav je močan vtis v tistem obdobju name delal tudi ska, pa pravzaprav cel novi val s sintpopom
aahhhhh sex pistols, dead kennedys, clash .... pa tko naprej  ljubezen ljubezen ljubezen


spomnim se dneva, ko sem prvič slišala pank.

konec oš
nedolžno dete na bitlih in johnu travolti
en dečko .... a greva k meni mal plate poslušat
mam prešvercane une, k so v angliji prepovedane (ian dury - sex & drugs & rokenrol)
greva
tipček da gor sex pistolse
jaz obsedim kot kip
z odprtimi usti
ne nikoli slišala tako brezkompromisne muske s tok pešna ...
sploh nisem vedela, da je kaj takega možno
čist sem bla pečena

verjetno bo rotten do smrti en izmed mojih najljubših vokalov
dečko, ki pa je imel plan, da bo name naredil vtis in se bova pol mogoče kej lupčkala, je pa ob taki konkurenci jasno izvisel

rottnova strast je zasenčila vse v tistem obdobju

pol sem se sprehajala čez mnogo stilov, spoznavala vse sorte
imela bend šele po 35 letu (pop jazz)

ampak svoje prve velike in strastne ljubezni pa človek ne pozabi, ane.
v avtu še zmeri kar precejkrat nažgem sex pistolse.
okus se mi je precej menjal, ampak zame je rotten (kot mulc) še vedno en izmed naj vokalov.

 ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2472 : petek, 16.11.2012 : 01:05:10 »


ampak svoje prve velike in strastne ljubezni pa človek ne pozabi, ane.
v avtu še zmeri kar precejkrat nažgem sex pistolse.
okus se mi je precej menjal, ampak zame je rotten (kot mulc) še vedno en izmed naj vokalov.

 ljubezen ljubezen ljubezen
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, kaka fajn pankerska telenovela  Kiss Kiss Kiss

Aja, mamaF, meni se zdiš ful svoji prestolonaslednici podobna na fotki iz 1985. Pa kak komad od IN45 sprav na net, da ga slišimo! 
Jao, da te zdaj sliši Grin

Ujetniki svobode so takrat takole žagali. Jaz sem bila pa od basista punca en čas, nisem nič na odru počela Smiley
pa še
http://www.discogs.com/IN4S-Time-Comes/release/2196401
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2473 : petek, 16.11.2012 : 01:10:48 »

MamaF je bila groupie! 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2474 : petek, 16.11.2012 : 08:46:05 »

Jao, vsega se spomnim.  Grin Grin Grin Ampak, da bi si dala trajno na glavo-tega pa res nikoli, ampak res nikoli nisem dovolila. So mi jo pa hoteli nataknit vsi okoli mene.  Roll Eyes Po tistem, ko sem videla sestrično s tako frizuro, sem rekla, da res, res nikoli kaj takega na mojo glavo.  predaja predaja
Ravno v petek sem bila na koncertu Tribute to Pink Floyd.... hehehe, generacija naša, kadit se ni smelo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes (pa tako fajn je bilo vedno v kakšni menzi študentskih domov ali pa v Tivoliju na koncertih to počet)-se je pa naveliko kadilo vse ostalo....  Lips Sealed Cheesy Cheesy  Wink Obiskovalci pa ... sami "resni", nekateri še s svojimi otroci!  Wink
Pa ne moremo pozabit NoMeansNo v menzi študenta v RD...haloooo....  Cheesy Cheesy Evil Naslendji dan ni bilo za kosilat v tistih prostorih. Je blo pa fajn.  Wink   
Logiran
Strani: 1 ... 160 161 162 163 164 [165] 166 167 168 169 170 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines