mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 11:33:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769337 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2475 : petek, 16.11.2012 : 09:47:32 »

NoJinx, a se kaj mlado počutiš? Se ti zdi, da smo maal mlajši kaj zamudili? Grin Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2476 : petek, 16.11.2012 : 11:49:40 »

Ful ste zamudili!  Evil Recimo, ko se je No Jinx ravno rodila, sem imela jaz že pol metra dolge kite in gumitvist sem že skakala do tanajvišje stopnje! Ha! Je ni variante, da ta leta nadoknadite, tamlade Grin

No Ninx, hvala za dobrojurtni SMS Kiss Držim pesti zate danes!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2477 : petek, 16.11.2012 : 13:22:26 »

konc osemdesetih sem bla na pink flojd oridžinal in je blo nobl  Shocked Cheesy Afro
hehe, koncerti v rd so bili pa itak spešl Smiley

MamaF me je spomnila na punk garažne bende.
basisti so v precej primerih ratal prijatelji, ki niso znali igrat nobenga inštrumenta.
se spomnim enga benda ...
novopečeni basist je nekje staknil bas z dvema strunama.
pa še tisti dve sta mu delali težave in včasih malo odveč hodili.
sem in tja je malo globoko zaprdelo iz tistega čoška, ampak je bilo kul.

šele na stara leta, ko sem pet začela, sem spoznala pomen tega izjemno pomembnega instrumenta.
lahko pa da sem tudi malo biased, ker je ati od mojih kosmatincev bejsmen.  Roll Eyes Tongue

ali pa tudi nisem preveč biased.
dejansko je bilo tako, da sem v bendu poslušala bas in se po tonaliteti, vstopih itd. vedno ravnala po basu.
v rocku se recimo večina vokalov baje šlepa na ritem kitaro in tudi mene so tako nekako usmerjali.
vendar sem instinktivno vedno bas poslušala in še zmeri znam odbrundat vse basovske linije, od komadov ki smo jih špilal.
pol sem se pa pogovarjala s profi džez pevaljkami, so pa bejbe rekle, da se pri njih v šoli učijo, da je treba bejs poslušat in se nanga šlepat, pol sem bla pa čist važna Smiley

"moji" top basisti:
Jean-Jacques Burnel - Stranglers
Flea - RHCP
Bojan Pečar - EKV
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2478 : petek, 16.11.2012 : 14:35:50 »

Rammstein pa seveda, spada med dovoljene

30 april 2013 Stožice
A se bomo srečali?
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2479 : petek, 16.11.2012 : 14:57:38 »

Ne, se ne bomo  Cheesy
Redkokateri band si zasluži moj osebni obisk in teli so čisto kul, ampak toliko pa ne.  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2480 : petek, 16.11.2012 : 16:47:23 »


basisti so v precej primerih ratal prijatelji, ki niso znali igrat nobenga inštrumenta.
....

Bojan Pečar - EKV
Meni so se zmeraj zdeli tanajbolj kul basisti in bobnarji. Tale moj basist je takrat študiral sociologijo in to se mi je zdelo blazno nobl, ker sem si mislila, da bom tudi jaz intilektualka in ne zgolj navadna fešn dizajnerka Tongue
KO je prišel v tale moj omiljeni bend nov bobnar, takrat rosno mladi Primož Oberžan, so kar poleteli. Fanta je bil užitek tako gledat kot poslušat. Primož je pozneje stanovil The Stroj in štejem si v čast, da so na moje VIP povabilo prišli rasturat na en naš mega vaški kres - ognjeno skulpturo - tu govorimo že o letu 2003 ali nekaj takega.

Vedno občudovanja vreden basist je zame tudi Nikola Sekulović (Demolition group).

Zaradi basov sem seveda šla na vsaj 3 koncerte NoMeansNo v tistih letih Wink Menza v Rožni, Bunker, KUD ...

Pokojni Bojan Pečar pa -aaaaaaaaaaa ljubezen DVD o EKV gledam vsaj dvakat letno.

Samo, kako ste kaj pri vaši hiši? Šefica in G. Pes sta v redu? objem vsem Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2481 : petek, 16.11.2012 : 18:01:31 »

Samo in ostali so doma lačni in v temi, Šefico sem jaz nafutrala, pol je pa odbezljala v lajf und šoping. Zdaj, če to pomeni v redu ali ne, boš sama presodila  Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2482 : petek, 16.11.2012 : 18:52:41 »

 Shocked. OMG, otroke pusca same in lacne Huh!!  Sad
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2483 : petek, 16.11.2012 : 19:41:59 »

Khmmmm ... sama sreča, da mi je malo prej po telefonu napisala, da se boljše počuti! Torej je tvoja postrežba ziher v redu Wink Cats, če si ji zrihtala kako fajn dobro kavo, nisi nič falila. Ali si ji (kot si že navajena zadnje čase skrbet za lačne) HrenoFke skuhala in sendvič s Poli naredila? Grin

Mačja, a ni najbolj sladko od dohtarja odkorakat naravnost  lajf pa u šoping, otroci zaskrbljeni doma čakajo, kdaj prideš nazaj, čakajo in čakajo, celo stanovanje pospravijo, na koncu so pa tako hepi, da se končno vrneš, da čisto pozabijo vprašat: "Kaj bo pa za večerjo, mami?"
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2484 : petek, 16.11.2012 : 19:44:35 »

Samo in ostali so doma lačni in v temi,

a tudi lampe jim ne pusti škrtica?  Shocked
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2485 : petek, 16.11.2012 : 20:19:17 »

Mačja, a ni najbolj sladko od dohtarja odkorakat naravnost  lajf pa u šoping, otroci zaskrbljeni doma čakajo, kdaj prideš nazaj, čakajo in čakajo, celo stanovanje pospravijo, na koncu so pa tako hepi, da se končno vrneš, da čisto pozabijo vprašat: "Kaj bo pa za večerjo, mami?"


o ja, to je veri fajn, samo da moji to ne vprašajo. Jo že pojejo, preden pridem hehehe...
Pa tudi zaskrbljeni niso, me imajo na sms-jih vedno na špagi...
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2486 : petek, 16.11.2012 : 20:46:24 »

Danes si želim eno slikco Sama, belega oblačka  Kiss Kiss
In sem pripravljena počakat, da se revež naje v miru.....
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2487 : petek, 16.11.2012 : 20:46:33 »

lih NoJinxovo postavimo na noge, pol pa takole novico preberemo, kam gre ta svet  Angry

Tragična vest iz sveta glasbe: Justina Bieberja so danes zjutraj našli živega v svojem stanovanju.

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2488 : petek, 16.11.2012 : 20:55:28 »


Tragična vest iz sveta glasbe: Justina Bieberja so danes zjutraj našli živega v svojem stanovanju.

    Joj rava, kakšne pihaš  Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2489 : petek, 16.11.2012 : 20:57:53 »

Jaooo...    Evil Grin
Logiran
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines