mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 08:50:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 166 167 168 169 170 [171] 172 173 174 175 176 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769283 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2550 : ponedeljek, 03.12.2012 : 14:30:43 »

No Jinx, ko gredo otroci recimo k babici na obisk, je navadno podobno Tongue Babica ob vrnitvi staršem pove vse najlepše, kako da so bili otroci pridni in oh in sploh, une tadruge stvari se pa ne kličejo "prekrški" pač pa male skrivnosti, ki jih mami ni treba vedet Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2551 : ponedeljek, 03.12.2012 : 15:26:06 »

A tale del mojega poročila si videla.  Roll Eyes

Vidla! Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2552 : ponedeljek, 03.12.2012 : 15:32:27 »

Fotke so sicer narejene s telefonom, kar pojasni tudi njihovo odlično kvaliteto, ampak nova frizurca g. Psa se pa vidi in kako Samo nikakor ni naročni maček tudi.  Roll Eyes









Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2553 : ponedeljek, 03.12.2012 : 15:37:17 »

Če ni naročni, je pa posteljni.  Tongue Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2554 : ponedeljek, 03.12.2012 : 15:44:13 »

Je kar posteljno naročni. Je skoraj celo dopoldne ležal stegnjen na meni, jaz pa sem ležala v postelji in se trudila delat na računalnik.  Smiley

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2555 : ponedeljek, 03.12.2012 : 17:39:07 »

Ni lepšega kot tale črna glava ljubezen

Ampak tretja fotka in Samotov pogled "kaaaj, a mene pa nič ne boš omenila - a to bi si upala," pa zmaga

Meni je tako fajn brat o takih družabnih srečanjih, polnih nekega zanosa in pozitivne energije. Punce, carice ste! Kiss
Xena, pa veš kaj se zmeraj zgodi? Ugotovimo, da nam srečanja, ki so se začela dogajati preko tega foruma alidrugih "pasje-mačjih" kanalov, na dušo sedejo bistveno bolj kot srečanja z lastno žlahto, recimo. Slišat je grozno, ampak je res - vsaj zame to 100% velja.
In me ni sram priznat, da sem (originalna edinka) s temi osebami dobila skoraj taprave sestre. Sestre po dlaki, se temu učeno reče, baje Grin


Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2556 : ponedeljek, 03.12.2012 : 23:34:54 »

Xena, pa veš kaj se zmeraj zgodi? Ugotovimo, da nam srečanja, ki so se začela dogajati preko tega foruma alidrugih "pasje-mačjih" kanalov, na dušo sedejo bistveno bolj kot srečanja z lastno žlahto, recimo. Slišat je grozno, ampak je res - vsaj zame to 100% velja.
In me ni sram priznat, da sem (originalna edinka) s temi osebami dobila skoraj taprave sestre. Sestre po dlaki, se temu učeno reče, baje Grin
Pod tole se takoj podpiše še ena edinka.  Smiley

S Samotom imava vsakodnevno razgibavanje. On točno ve od kod prihaja rdeča pikica (zelo pazimo na oči) in ko bi se igral gre do laserja in ga dreza s tačko. Je pa ful fajn to počet tudi v dnevni sobi, ker ima dobrih deset metrov ravne linije in ga lahko orng zletam z laserjem. Luškan je.  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2557 : torek, 04.12.2012 : 00:33:17 »

On točno ve od kod prihaja rdeča pikica (zelo pazimo na oči) in ko bi se igral gre do laserja in ga dreza s tačko. ... Luškan je.  ljubezen
No, prosim, koooončno je priznala! Tongue
Samo je pameten - itak, saj je maček! Luštkan pa itak Kiss

Sestra po dlaki, zelo sem vesela, da si to javno priznala Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2558 : torek, 04.12.2012 : 09:19:23 »

Ugotovimo, da nam srečanja, ki so se začela dogajati preko tega foruma ali drugih "pasje-mačjih" kanalov, na dušo sedejo bistveno bolj kot srečanja z lastno žlahto, recimo. Slišat je grozno, ampak je res - vsaj zame to 100 % velja.

Nič ni grozno slišat, to je dejstvo Roll Eyes. Eno je, ker se mora, pa si žlahte nisi sam izbral, drugo pa, ker je ful fajn.

Laser rulz, Samo brihtna buča to tko neeeežno lovi. ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2559 : torek, 04.12.2012 : 10:44:19 »

Sestre po dlaki
 

Tole je pa izraz tedna. Lajkam! Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2560 : ponedeljek, 10.12.2012 : 22:57:45 »

Plan je bil, da podam obsežno slikovno poročilo iz Murske Sobote, takoj, ko pridem domov. Ampak zdaj se je plan malo spremenil in moram pred slikovnim poročilom malo piiiii...  jezen jezen Doma bi morala biti namreč že včeraj zvečer. Ob 18.25 včeraj bi morala moja starša prileteti iz Berlina v Graz. Ja pa ja de! Najprej so jim rekli, da imajo dve uri zamude, ajde, se zgodi. Po dveh urah nič in nobenih informacij. Potem info, da samo še avion iz Stockholma prileti in grejo oni z njim v Graz. In tik pred mejo štirih ur - odpoved leta. Ok, ostanem še eno noč v MS, saj mi res ni hudega. Moja dva, ki sta izkušena popotnika, sta dobila sobo na stroške letalske družbe, manj izkušeni so prespali na letališču, ker so jim rekli, da si morajo sobo plačati sami in iztožiti povrnitev stroškov.  jezen Danes naj bi leteli ob 12.55. Spet najprej info, da dve uri zamude. Potem info, da čakajo letalo iz Gdanska. Potem jih po treh urah in 35 zamide spokajo na bus do letala. Potem jih hočejo vreči dol z busa in se družno uprejo, da niti pod razno ne grejo dol s tega busa. In potem jih ravno okoli magične meje štirih ur (ziher se bodo na to zgovarjali  khm ) napokajo v letalo in v Gradcu pristanejo 24 ur kasneje kot načrtovano. Ne, ne, to ni vse, njun kufer so seveda nekje pozabili ali pa ga mogoče poslali v Zimbabve. Pa foter se je še s kavo polil. Sta prišla vsa zmatrana in brez kufra do mene in mi povedala, da imata poln kufer, pa čeprav ga sploh nimata.  butnglavc butnglavc

Ok, zdaj sem se skričala, zdaj se pa lotim lepšega dela poročila iz MS.  Smiley Bilo je sončno, sneženo, mrzlo in kljub temu lepo. Preden je zapadel sneg smo se imeli takole:

»Ej, a misliš, da nama bo vrgla žogo?«


»Ok, ona je ni, kaj pa ti, dej vrž žogo!« 


»Žoga, brcni se!«


»Mislim, čisto sam jo moram pripravit do premikanja …« 


»Ajde, ta mau, ti bom jaz pokazal, kako se žogo okoli prenaša.«  Cool


»Vidiš, takole!«  Cool Cool


»Cufo pa takole.«  Cool


»Pa sej jaz to tudi znam!«  Cheesy


»Ampak brez žoge se da bolš kroge nabijat.«  Grin


»Stari, dejva se mal igrat.«


»Mah, dej, no, ta mau, a ne vidiš, da nič ne vidiš?«  Roll Eyes


»Ajde, pejd rajš kroge nabijat, smrkavc.«


»Ka vüva delata?«  Shocked


»O, glej, en še bl ta mau, a se greva midva špilat?«  Cheesy






»Aaaaaaa, na pomoč, velka pošast nekaj šče od mene!« 


»Dej razlož mu, da ga vabim v igro, on ne govori istega jezika kot jaz.«  Undecided


»Ok, da vidim, če si mu dobro razložila.«




»Žuuuuur!!!«  Cheesy Cheesy
















»Who is the real frajer?«  Cool


»A zdej mormo pa pozirat al kaj?!?«  Roll Eyes


»Vam jaz povem, da je bilo zunaj bolj toplo kot je notri.«  Sad


»Če pa to, da s Samotom leživa tako blizu skupaj, ni dokaz, da je res tako, potem pa res ne vem.«  Smiley


En dan me ni bilo v MS, ker sem se odpravila po predbožičnih nakupih v Gradec. Ena sama stvar je bila namenjena takojšnji uporabi in Samo je bil navdušen. Res ne vem zakaj v naših živalskih štacunah ne prodajajo take trave za mačke.  Undecided

»Pa ne, da mi je končno spet travo prinesla?«  Cheesy


»Moram poskusit, da ni slučajno umetna.«


»Najboljše, da se ne odmaknem od nje, da mi je kdo slučajno ne ukrade. Saj sede se da lepo spati.« 


»Pa še lep sem ob zeleni travi«  Smiley


In naslednje jutro smo se zbudili v belo, belo zimo.

»Juhuhu, sneeeg!«  Cheesy


»Ka se vüva 'juhuhu snejg' dereta, ka ne vidita, ka ges nemren dale, ka je tak visoki?«  Undecided


»Pustva palčka, dejva se rajš podit po snegu!«  Cheesy






Samo pozirali smo bolj slabo, ker so eni ležali na prostoru in lajali, da oni bi letali …  Roll Eyes


… drugi pa so namesto, da bi pozirali, delali angelčke.  Roll Eyes









Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2561 : ponedeljek, 10.12.2012 : 23:05:57 »

"Žoga, brcni se!" polulala se bom Grin Lupček moj telečji Kiss Ma joooo, kak kjutič si ti, NVMP Kiss

In črni "angelček" v snegu in beli angelček s travo Kiss
Prekrasna fotoreportaža Cheesy


Dobrodošli nazaj ljubezen objem

Zlati mamici in Strogemu ateku pa želim, da taprav poln kufer že jutri pride nazaj Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2562 : ponedeljek, 10.12.2012 : 23:07:23 »

Wau, kakšna dobra fotoreportaža! Afro  - No sej, kaj pa češ falit s tako lepimi modeli. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2563 : ponedeljek, 10.12.2012 : 23:10:49 »

Hihi, kolk sem se nasmejala ob tej fotoreportaži, hvala No Jinx  Kiss  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2564 : ponedeljek, 10.12.2012 : 23:14:56 »

Logiran
Strani: 1 ... 166 167 168 169 170 [171] 172 173 174 175 176 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines