mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 01:01:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 171 172 173 174 175 [176] 177 178 179 180 181 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771185 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2625 : ponedeljek, 17.12.2012 : 09:43:00 »

Čisto preveč sta pridna Shocked, pa res znata uživat! objem
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2626 : ponedeljek, 17.12.2012 : 09:45:16 »

Uau, dariiiile Shocked Cheesy
Briga me smreka, dej mi darile Evil Evil Cool
Tudi pri nas še ni smreke (upam, da bo danes vegi vegi), darile mora pa Božiček tudi še zaviti
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #2627 : ponedeljek, 17.12.2012 : 11:41:57 »

Uau, kakšna lepa jelka, pa še darila spodaj, čista božično-novoletna idila. Cheesy Ker zaloten ksihtek je naredil Samo, ko si ga med perilom ovekovečila. Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2628 : ponedeljek, 17.12.2012 : 14:02:10 »

Samo je vsaj v tem pogledu pridkan mucek, da šteka, da imam jaz novoletne jelke zelo rada in jih pusti pri miru.  Kiss Če bom slučajno imela še enega mačka, potem bi želela še enega takega, ki je v tem pogledu pridkan. Edina fotka Samota in jelke je izpred parih let, ko se je beli oblaček odlaočil, da pri meni preveč trpi in da bo rajši darilo, pa kamor pride, pride.  Wink



Kar se tiče perila, je pa pridkan mucek očitno mislil, da mu barve lepo pašejo ali pa da si moram še kaj belega perila nabavit.  Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2629 : sreda, 19.12.2012 : 23:47:26 »

Včeraj je draga GiGiA, prav tista, ki dela v Galiju in hkrati še šiva čudovite posteljice, g. Psu dala predčasno darilo za njegov bližajoči se rojstni dan.  Cool Že v trgovini se je obnašal kot malo dete, prenašal darilo sem in tja, se igral in skratka užival 100 na uro.  Cheesy Cheesy Cheesy

Takole pa se je z zajcem, ki sva ga poimenovala Tami, igra nadaljevala doma. 











In, da ne bo pomote - Tami je še vedno cel, živ in zdrav!  Smiley

Hvala, GiGiA!  Kiss Kiss
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2630 : četrtek, 20.12.2012 : 00:24:15 »

Iiiii, takega zajca imamo pa mi tudi! Po dveh letih je še vedno živ in ljubljen Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #2631 : četrtek, 20.12.2012 : 01:35:09 »

Hej, čakte malo... tolele na fotkah naj bi bil zajec???  Shocked In to živ in zdrav? Shocked Meni zgleda bolj na krpico kot na zajca... Krpico na prafaktorje razstavljeno... In Silba to krpico tudi prepozna kot zajca?  Shocked
Niti prahu ne mores posteno obrisati s tako krpico (baje, osebno nimam izkusenj  Lips Sealed), tebi pa je to darilo za tako inteligentnega in lepega psa? Madonca, to je zrelo za prijavo!  Angry
G. Pes, tebi  Kiss, Sefico pa naj koklja brcne. Cool
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2632 : četrtek, 20.12.2012 : 02:36:40 »

Grin Aleksandrak, jast pa mislim, da Samotova samo malo slabo vidi, ker je še ganjena od koncerta Wink Sploh ni opazla, da je G. Pes strokovno vso drobovino Zajcu ven dal in zdaj uživa v obdelavi kože. To mi Louci najbol radi delamo Tongue

Lp Roko

G. Pes, dobr si ga fentu, maš Srečo dati Šefica tolk pusti pa da maš dobre Donatorje Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2633 : četrtek, 20.12.2012 : 09:43:03 »

AleksandraK, a tam gor pa nimate takih fensi skinezev? Vsaj v nečem vas prekašamo Evil Tongue.
Sem začela tuhtat, kaj zaeno zver imamo mi, kožuh je enak, ampak najmekoklabrcne pojma nimam, kateri živalski vrsti priprada. Huh huh No, saj bom preverila, ko se preselimo in jo najdem Grin.

G. Pes, lepo te je videt zadeto zatopljenega v igro Kiss. A se ti že kaj sanja, če te bo Samotova pripeljala tudi na rojstnodnevni izlet? Cool
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2634 : četrtek, 20.12.2012 : 14:21:32 »

Zajc vas gleda!  Tongue



@SunnyDay - jaz sem za nedeljo sicer v nizkem štartu, ampak luna7, se pa neki po postli vala in je vsa boga in bolančkana, tako da bomo videli kakšno bo stanje do nedelje.  Undecided
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2635 : četrtek, 20.12.2012 : 14:23:35 »

Čak bom jst zdaj jaz luno napotila v lekarno Tongue.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2636 : četrtek, 20.12.2012 : 14:28:07 »

Fajn oslinjen zajc nas gleda. Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2637 : četrtek, 20.12.2012 : 14:31:22 »

Oslinjen? Kje?  Roll Eyes Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2638 : četrtek, 20.12.2012 : 14:41:44 »

Sej vidiš, da ima prečko že čisto na trdo.  Grin
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #2639 : petek, 21.12.2012 : 01:19:40 »

AleksandraK, a tam gor pa nimate takih fensi skinezev? Vsaj v nečem vas prekašamo Evil Tongue.
Sem začela tuhtat, kaj zaeno zver imamo mi, kožuh je enak, ampak najmekoklabrcne pojma nimam, kateri živalski vrsti priprada. Huh huh No, saj bom preverila, ko se preselimo in jo najdem Grin.


Ja, ful nas prekasate, verjetno ze imajo kaj tako fensi, samo moji revcki ne... sram
Mi imamo samo navadne zogice in piskajoce zogce in one inteligentne igrace za z zobki gor dvigat in priboljske iskat. Ah ja, pa kao plisaste igrace za po stanovanju nosit. Prvo cufo nam je poklonila No jinx sram , pa se sploh nismo znali z njo igrat... Se zdaj se samo eden od stirih sram cuckov z njo igra - Fiby.  Kaj delam narobe?
Emmi tudi reagira samo na eno mehko zogo. Ko se ta ze popolnoma razpada, je velika panika, da nabavimo enako.  Huh In potem traja kar nekaj casa, da jo sprejme za svojo.
Edino Snoopy nori, ko mu reces "Kje je zogca?" in nam  Wink pije zivce Roll Eyes s svojimi piskajocimi zogami. Ampak tega se je naucil v Horjulu, ne pri nas.  sram Neki dan zogice ni takoj nasel in smo bili ful hepi, da nam je sunil eno stumfo s postelje.  Cheesy 
A dobis z zajcem tudi navodila za uporabo?  sram Help, saj vidis, da nimam nic domisljije...
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 171 172 173 174 175 [176] 177 178 179 180 181 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines