mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 20:48:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771090 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2880 : torek, 22.01.2013 : 00:14:30 »

Samo zgleda tako skuliran  Kiss
Bohve, kaj si misli... Huh
Tamala pa postaja čisto taprava scrkljanka.  Kiss
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #2881 : torek, 22.01.2013 : 10:14:34 »

na zadnje je zobke pri nas menjavala Vita in razpočila bi se lahko od smeha, ko sem priletela en dan k njej v sobo, pa je v klopčič zvita spala, me niti pogledala ni, ko sem dala vodo gret in se je le malo bolj na hrbet zvalila in pri tem se je z njenih ust zasvetil bel zobek, ampak ne IZ ust , iz zasušene usnice je bingljal in čakal milo usodo. Zgleda ga je odvrgla med spanjem, pa je pristal na pol v ustih in na pol zunaj:)
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2882 : torek, 22.01.2013 : 23:34:50 »

Danes se mi je vsaj posredno in casovno omejeno uresnicila ena ze skoraj pozabljena in opuscena otroska zelja. Cheesy
Namrec Krambergerju iz Negove sem bla vedno fous za opico (saj drugac me ni zanimal in nisem imela pojma, kaj pocne). Pa Piki Nogavicki za Ficka. No, danes sem ugotovila, da se da v Horjulu posvojiti tudi to. Kam gre ta svet.  Shocked Lips Sealed Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2883 : torek, 22.01.2013 : 23:39:12 »

SunnyDay, ko se naslednjič vidiva boš na koruzi klečala zaradi te izjave  Angry Pa karma naj ti vsuje ene pet melkasto mušasto ščurkastih muc v posteljo, da boš videla, kako zlata zlata in prav nič opičja, kvečjemu angelska bitja so to  Angry Angry Angry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2884 : sreda, 23.01.2013 : 01:04:17 »

SD ima popolnoma prav - ta mala je ena opica opičasta. Takole je morala uboga SD telefonirat s priveskom na rami  Roll Eyes :



G. Pes pa je prepričan, da je plišasta igrača, ki jo je treba po rokah valjat.  Grin


SD, pridi še, veš, da si vedno dobrodošla. Prav uživala sem v tvoji družbi.  Kiss

P.S.: Žur bova pa tudi naredili, lahko ga dava na kakšne licitacije.  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2885 : sreda, 23.01.2013 : 01:12:06 »

na zadnje je zobke pri nas menjavala Vita in razpočila bi se lahko od smeha, ko sem priletela en dan k njej v sobo, pa je v klopčič zvita spala, me niti pogledala ni, ko sem dala vodo gret in se je le malo bolj na hrbet zvalila in pri tem se je z njenih ust zasvetil bel zobek, ampak ne IZ ust , iz zasušene usnice je bingljal in čakal milo usodo. Zgleda ga je odvrgla med spanjem, pa je pristal na pol v ustih in na pol zunaj:)
A, deeeej! 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2886 : sreda, 23.01.2013 : 03:23:09 »


P.S.: Žur bova pa tudi naredili, lahko ga dava na kakšne licitacije.  Wink
A pride tudi G. Pes na žur? če je tako, kupim vstopnico takoj Cheesy

Khmmmm, SD ...
SunnyDay, ko se naslednjič vidiva boš na koruzi klečala zaradi te izjave  Angry Pa karma naj ti vsuje ene pet melkasto mušasto ščurkastih muc v posteljo, da boš videla, kako zlata zlata in prav nič opičja, kvečjemu angelska bitja so to  Angry Angry Angry
... pa še mačje dlake naj luknjo od polnilca za telefon zamašijo, ker si drzneš v družbi angelskega bitja telefonirat ... t-e-l-e-f-o-n-i-r-a-t! Halooooo!  Shocked Osnovni bonton od človeka vendar zahteva, da se v Mačji družbi posvetimo zgolj in samo eni stvari - Občudovanju Mačke, seveda!

Ampak, OK, naj ti bo, si pač (še samo) pasja  Cool Za tokrat velja samo opomin, naslednjič pa ... klečat na naši ruševini, če koruza od Cats ne bo zalegla Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2887 : sreda, 23.01.2013 : 08:59:06 »

A je res tako daleč od resnice? Roll Eyes Tongue





 Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2888 : sreda, 23.01.2013 : 09:10:25 »

SunnyDay, ko se naslednjič vidiva boš na koruzi klečala zaradi te izjave  Angry Pa karma naj ti vsuje ene pet melkasto mušasto ščurkastih muc v posteljo, da boš videla, kako zlata zlata in prav nič opičja, kvečjemu angelska bitja so to  Angry Angry Angry

Kuhano koruzo misliš, kajne? Tongue
Sicer pa ne vem, zakaj mi groziš Shocked, saj vendar ne mislim nič slabega Huh. Opice so krasna, simpatična in zelo brihtna bitja. ljubezen Smiley


G. Pes pa je prepričan, da je plišasta igrača, ki jo je treba po rokah valjat.  Grin

Vsaj tistih 5 minut z mano, ko mu da šefica mir, je pa lahko, kajne?! Wink Kiss

SD, pridi še, veš, da si vedno dobrodošla. Prav uživala sem v tvoji družbi.  Kiss

Enako, hvala! Cheesy

P.S.: Žur bova pa tudi naredili, lahko ga dava na kakšne licitacije.  Wink

Točno, e, dobra ideja! Afro plesalec

A pride tudi G. Pes na žur?

Nujno

pa še mačje dlake naj luknjo od polnilca za telefon zamašijo, ker si drzneš v družbi angelskega bitja telefonirat ... t-e-l-e-f-o-n-i-r-a-t! Halooooo!  Shocked Osnovni bonton od človeka vendar zahteva, da se v Mačji družbi posvetimo zgolj in samo eni stvari - Občudovanju Mačke, seveda!

Ups, tega pa nisem vedla Undecided predaja. Dva druga tel. klica sem skenslala, prisežem, ta je bil pa nujen z moje strani, ker sicer bi T. pozabil nehat delat in it domov. Roll Eyes

Ampak, OK, naj ti bo, si pač (še samo) pasja  Cool Za tokrat velja samo opomin, naslednjič pa ...

Saj se učim, no.  wtf

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2889 : sreda, 23.01.2013 : 09:13:36 »

Saj se učim, no.  wtf

Pozabla dokaze:





Dovolj spoštljivo do njenega opičjega visočanstva? huh ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2890 : sreda, 23.01.2013 : 09:27:45 »

Uiiiiii, jst pridem zelooo kmalu! Mala crkljivka! Pa kako se mata s šeflo radi!  Kiss Kiss Kiss objem ljubezen No jinx pa Ščurka, to je lepi par, jutri bo poroka... (otroška pesnica, al kako že)
SD, fouš, fouš!  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2891 : sreda, 23.01.2013 : 13:26:48 »

SD, evo, zdej lahko na lastni koži čutiš, kako se tele mačje obnašajo do mene.  Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2892 : sreda, 23.01.2013 : 13:48:32 »

Jst te absolutno globoko razumem, sočustvujem s tabo in te bom tudi branla, če bo treba. Grin objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2893 : sreda, 23.01.2013 : 14:05:40 »

SD, evo, zdej lahko na lastni koži čutiš, kako se tele mačje obnašajo do mene.  Roll Eyes
Kaj ti mene smatraš za mačjo?  Grin Shocked Grin Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2894 : sreda, 23.01.2013 : 14:06:19 »

SD, z zadnjima dvema fotkama si izvrstno popravila vtis! Respect Afro
ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines