mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 07:48:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 218 219 220 221 222 [223] 224 225 226 227 228 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771340 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #3330 : ponedeljek, 18.03.2013 : 23:14:31 »

Mirka, vse najboljše tudi od nas  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3331 : torek, 19.03.2013 : 00:33:53 »

Hvala vsem za čestitke!  Kiss

Rada vas imam!  ljubezen
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #3332 : torek, 19.03.2013 : 08:24:02 »

Jaooooj, nisem videla...
VSE NAJNAJ, No Jinx, pa še na večkrat 21!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3333 : torek, 19.03.2013 : 14:42:25 »

Silba Mia, hvala!  Kiss

Mislim tele sekaste scuRknjene macke! Samo se lepo ukvarja s svojo macjo toaleto, prileti zraven Scurk in mu takoj vtakne glavo v rit in ga zacne umivat po anusu. Samo najprej ves sokiran, kaj se njemu to dogaja, okameni, pol zacne mahat z repom, pol se zacne oglasat in ko ta male iti to ne zmot, jonzacne grist in kloftat. Ta mala ga prav scuRknjeno gleda, ces, ja kaj pa je?!? Pol se koncno umakne, Samo je pa tko gledal za njo, da bi se ga se tiger ustrasil in preventivno je mel taco v luft, da jo lohk spet klofne, ce ji spet taka neumnost na misel pade.

Trapasta scurk!  Angry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3334 : torek, 19.03.2013 : 14:56:29 »

Draga Đinksova, branit mačkam, da se ukvarjajo s tem športom je kot bi branila ljudem da, kapavem, kavo pijejo. Al pa tvitaajo. Al pa oboje hkrati Cheesy Cheesy
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #3335 : torek, 19.03.2013 : 15:49:17 »

Naprimer mucki od Roro imajo za to početje služabnika Bineta. Grin bruham vegi
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3336 : torek, 19.03.2013 : 18:55:55 »

A še nisi nikoli slišala nobene pritoževat se, da se dec ne umiva dovolj???  Grin
E, isto ti je to pri mačkih  Wink Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3337 : torek, 19.03.2013 : 23:04:01 »

Samo si rit definitivno zna boljše umit kot Ščurk.  Wink

Zdaj pa še malo fotoreportaže, ki še ni prišla na vrsto pri vseh stvareh.  Smiley

V soboto, ko je bilo še lepo vreme, sem ga izkoristila za nabiranje čemaža. Ob potoku se je že prebudila pomlad.








KuŠki so uživali v vodnih igrah.




Ko pa si dobro pogledal ali pa potoku obrnil hrbet, si še kako dobro videl sledi zime.




Potem je prišla nedelja in praznovanje mojega rojstnega dneva. Vseh darilov, ki sem jih dobila vam ne bom pokazala, ker bi mi bili preveč fouš.  Tongue Naj vam samo pokažem en odličen pripomoček, ki sem ga dobila in čestitko od Xene, ki je bila kot po čudežu zeloooo podobna moji podlogi za miško. Cool





Potem je prišel ponedeljek, res nori ponedeljek. Murphy je ponovno pokazal, da je moj najboljši prijatelj in me vedno spremlja. Pri organizaciji koče od Ajše in pujsa je šlo narobe skoraj vse kar je lahko šlo. Najprej smo se zbudili v sneg, ki je povzročil to, da smo izgubili prevoz za oboje. Prevoz za pujsa je potem zrihtala rava. S prevozom za kočo pa sem se zaj ... neskončno ur. Dejansko sem po par urah morala dati filat telefon, ker je bilo toliko klicev v zvezi z organizacijo večerne akcije. Vmes mi je seveda začel še šepat pes, kar me je itak sesulo. Na koncu smo imeli prevoz za oboje. Odločila sem se, da je v tem vremeu bolj pametno it eno uro prej od doma, ker nikoli ne veš, kaj bo na cesti, bom že počakala, če bom prezgodnja. Pametna odločitev. Se usedem v avto, hočem speljat s štirikolesnim pogonom in mi odnese rit v levo po hribu navzdol. Hm, tole pa ni fajn. Pokličem najbližjega kmeta, naj me prosim pride s traktorjem potegnit na cesto. Počakam, pride traktor, me izvleče. Juhuhu, gremo na pot. Med potjo zvem še eno slabo novico, ki ni v povezavi z akcijo. Pridem tja, zamudim samo ene 15 minut. Stopim v gostilno, kjer smo bili zmenjeni, solze mi tečejo, čist na robu sem z živci. SunnyDay mi takoj predlaga, naj spijem eno kavo. Kavo? Ne, ne, tale situacija je za jegra. Naročim jegra. natakarica me pogleda, gre za šank, mi prinese dvojnega jegra in reče: "Enga ti plačaš, enga te pa jaz častim." Jeger je deloval zdravilno in akcija se je začela. Samo en problem sem imela, ob 18.45 sem morala biti v Ljubljani, ker nisem mogla prestavit rojstnodnevne večerje s starši. Tako sem morala oditi, še preden se je akcija uspešno zaključila. In itak niti moj odhod ni bil enostaven. Nekdo me je namreč zaparkiral. Saj pravim, Murphy je moj najboljši prijatelj. Dokler jaz odkrijem kdo me je zaparkiral je bila ura 18.48. Itak je bila moja mama (ki vedno zamuja) rahlo jezna, ampak smo se imeli kljub temu lepo, pa še čudovite novice o uspešni akciji so vmes priromale do mene. Po večerji sem se odpravila nazaj na vikend, z dobrim občutkom, da nam je uspelo in da sem se lepo imela s starši.

Danes pa je bil dan za relaksacijo in opazovanje mačk, ki sta izvajala mačje borbe.






Ščuk pa si je našla novo domovanje.  Roll Eyes




Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3338 : torek, 19.03.2013 : 23:29:19 »

Uiiiii, kakšna lepa muca postaja tale Ščurk. Pa kakšno fajno družbo si ti zrihtala tvojemu Samotu! Naravnost odlično!  Kiss Kiss
Itak, da je bilo vse vredu.  Wink objem ljubezen objem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3339 : torek, 19.03.2013 : 23:50:55 »

Jinxova, saj veš tisto o šolnu, ki si ga težko obuješ, potem pa te še tišči  huh
Ampak glavno, da je bil na vseh frontah konec dober  Smiley  objem



Vmes mi je seveda začel še šepat pes, kar me je itak sesulo.


Saj veš, da kljub čemažu nisem spregledala tiste z mokrim g Psom 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3340 : sreda, 20.03.2013 : 00:27:37 »

G. Pes ni po mojem šepal zaradi kopanja, Čarka  sram V nedeljo popoldan ni šepal še čisto nič, potem pa sva ga po nemškem ukazu Šefice vzeli v roke s Sunny Day in ona mu je morala mojstrsko sfrizirati ušesa in tačke, jaz pa sem bila zadolžena za "animacijo" - čohanje in podobno. In po mojem sva ga midve toliko zmartali, da je revež šepal sram ker sva mu pač težili s frizuro, on pa bi raje tačas kaj bolj pametnega počel Wink

No Jinx, zelo sem vesela, da je bil vsaj današnji dan po vsem Murphijevskem ponedeljku tak, kot lep dan mora bit Smiley
Predvsem pa me veseli, da je G. Pes spet v redu in da sta ti prečudovitji mačji bitji omogočili popolno relaksacijo Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #3341 : sreda, 20.03.2013 : 08:28:59 »

No Jinx, življenje je prav zato, ker ne gre vse vedno gladko, tako zanimivo. Res je pa tudi, da "človk obrača, Murphy obrne", večkrat preizkušeno. Život piše romane Tongue
Zato pa so, na drugi strani od te tabolj črne, tele spomladanske rošce Cheesy, najlepšejše in najboljšejše naše dlakave živalce Kiss, srečni konci in objemi nam dragih Smiley

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3342 : sreda, 20.03.2013 : 08:45:16 »

Voda ziher ni bila kriva za šepanje, ker bi se pojavilo takoj. Verjetno ga je na žuru za moj RD preveč žural, saj je vsakega gosta vsakič spremljal kamorkoli se je že odpravil. In to je bilo malo tu mač veliko počepov zanj.  Wink MamaF, ja možno tudi, da je trapast pes tace nazaj vlekel med striženjem, kaj čmo za lepoto je treba potrpet.  Cool

Ampak za nazaj je pa meni cela (razen šepanja in slabe novice) kolobocija okoli ponedeljkove akcije zdaj kar malo smešna, kako je šlo vse narobe. In na koncu smo vendarle zmagali mi, tako, da je veselje ob koncu še večje!  plesalec

Nč, grem zdej avto na servis peljat, potem se pa privlečem nazaj do hiše in grem nazaj spat. 
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #3343 : sreda, 20.03.2013 : 08:50:33 »

Ampak si mela res nor vikend.  Shocked
Glede čemaža lahko povem, da se je v pojedini ful dobro izkazal in če bi bila jaz kaj večja kuharica, kot sem (to je = nisem kuharica sploh Tongue), potem bi ti še za recept rekla, he he...

Fotozgodba ful dobra, tista podobnost med čestitko in podlogo za miško me pa še vedno zabava. Smiley
Logiran
maja_kalis
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254



WWW
« Odgovor #3344 : sreda, 20.03.2013 : 08:55:14 »

Ej No Jinx, pa si sedaj ugotovila, kaj je z avtom narobe, da boš znala tam stricem povedat?  Grin  Evil
Je pa tako ja,v ponedeljek je šlo pa res skoraj vse narobe kar lahko narobe gre, ampak po drugi strani se je pa vse poklapalo in odkopliciralo tudi tako hitro, da je suma sumarum vse bilo skoraj da popolno.  Cool
Gospodu Psu daj pa enega  Kiss, pa mu povej da naj kar malo bolj počiva. Imam jaz tudi enega takega doma, ki ne bi bil pri miru, ki misli da je mladič in se ne zna obnašat svojim letom primerno, potem so pa posledice vidne.  Undecided Tako da povej mu naj bo vsaj on malo bolj brihten.
Logiran
Strani: 1 ... 218 219 220 221 222 [223] 224 225 226 227 228 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines