mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 19:45:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 232 233 234 235 236 [237] 238 239 240 241 242 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 770978 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3540 : petek, 05.04.2013 : 21:32:10 »

No Jinx objem
Sem cel dan (pa ne samo jaz) mislila nate  Kiss Vem kako je, da če sam za***eš, si jezen pač sam nase. Če pa ti drugi onemogočijo nekaj doseči, je pa res, res podlo jezen
Ampak saj vemo, da se stvari vedno zgodijo z razlogom in je že moralo biti tako.
Flipi ti pošilja  Kiss, jaz pa tudi.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3541 : petek, 05.04.2013 : 21:35:45 »

Šamšanjec spit, pa niti ne toliko za utapljat žalost po neopravljenem izpitu, ampak bolj za utapljat žalost zaradi nefer sveta.

Nisem naredila, teorije upravičeno nisem naredila, sem zaj..., ni kaj. To, da nisem naredila prakse je bilo pa zrežirano tako, da me boli srce. Res boli. Naredili so napako in pozabili, da zelo dobro razumem in govorim nemško. Več nima smisla razlagat, važno, da so uredili tako kot jim je pasalo. Bom upala, da bo čez par let, ko grem spet lahko na ta izpit kaj manj režije in kaj več upoštevanja znanja.

Hvala vsem vam, ker ste in mi dajete upanje v boljši svet.  Kiss objem ljubezen


ja prokleta %%$&##%$$$"%#$$$#%" a kje za boga svetega tega ni???  Angry Angry Angry Angry

lej bejba ... nima smisla, te prekleto razumem, ko si tak, da bi "pojedu vse okoli", ko enostavno ne veš a bi se smejal al jokal .... ej ... kar nas ne ubije nas krepi (al kako že  Tongue). pa še nekaj .... ZAPOMNI SI ... vsaka stvar je za nekaj dobra (so mene učili... sej je, ampak ta trenutek bi pa najraje nekoga  Lips Sealed)

glavo gor, prešnofaj berlin kolikor ga še nisi in UŽIVAJ na polno tele dva dni še  objem ljubezen

ej bebja dej ti men en magnetek prinesi iz berlina. od tam ga še nimam  Grin Grin Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3542 : petek, 05.04.2013 : 21:43:16 »

Hvala, punce!

Tako sem razočarana, da vam povedat ne morem. Kot praviš, uraa, če bi jaz zajebala, kot sem pri teoriji (ki bi jo ponovno lahko pisala čez pol leta), bi bilo ok, jrzna nase, da bi se najrajši v rit ugriznila, ampak sama kriva. To da so me na praksi vrgli, kljub temu, da bi jo opravila, če ne bi naknadno odvzeli dveh delov prakse od desetih (pri katerih je ta tip iz j. Koreje padel, jaz sem ju pa pozitivno opravila), ker bi bila potem procentualono v rangu opravljeno, tega pa še dolho ne bom prebolela. Tudi od teorije so po testu odvzeli eno vprašanje na katerega smo baje vsi narobe odgovorili (ne verjamem več ničesar) in je tako namesto na 89 odgovoril pravilno na 90 vprašanj in zato opravil.

Mah, kuhna, da večje ni. Važno, da mene, ki nisem nardila, zdaj vabijo v Mehiko, da jih bom tam izobraževala in jim sodila, a ne? Srčno upam, da bo mehiško društvo zbralo dovolj denarja, da mi bo lahko plačalo vsaj avionsko karto in hotelsko sobo, honorarju se lahko tudi odpovem, samo da pokažem tem idiotom, kar jim gre!!!
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3543 : petek, 05.04.2013 : 22:21:42 »

A zato, ker so oni Nemci, ti si pa naša?

Še vedno tako gledajo na nas? Lips Sealed
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3544 : petek, 05.04.2013 : 22:29:23 »

A pa kr naknadno spreminjajo pogoje? Uf, to je pa zelo podobno našim javnim naročilom....
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3545 : sobota, 06.04.2013 : 00:26:14 »

No Jinx... Undecided Cry objem objem objem
Uni ta v kuhni pa:  khm khm khm
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3546 : sobota, 06.04.2013 : 00:58:24 »

A zato, ker so oni Nemci, ti si pa naša?

Še vedno tako gledajo na nas? Lips Sealed
Ne, to je zato, ker je on iz Južne Koreje, ne zato, ker sem jaz Slovenka. Čist mim, samo tako pač je al kako?

Maja_kalis - hvala za sms, mi ful pomeni. Odpišem jutri, da te ne zbudim sredi noči.  Kiss
Mačja, tebi tudi odpišem jutri, hvala za skrb!  Kiss
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #3547 : sobota, 06.04.2013 : 01:23:29 »

No Jinx, žal mi je za krivico, ki se ti je zgodila. Za ostalo vem, da boš kar sama popravila. Zagotovo se bo ponudila nova priložnost.
Glede podlosti sveta pa ni drugega kot mantra: 'ne obupaj'.
V takih trenutkih se rada spomnim teh nekaj besed:
http://www.youtube.com/watch?v=FQNmu1Q9NzA

Sicer pa se pridružujem Kockinim željam  Evil
Da bi se jim bolhe stotih kamel naselile v gatah, pa da bi imeli roke prekratke, da bi se lahko popraskali  Angry Angry Angry

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3548 : sobota, 06.04.2013 : 03:05:11 »

Nemce smo namahali v 1. svetovni vojni, pa v 2. svetovni vojni, in jih bomo še! Afro KUhna njihova je itak zanič, to vemo, če ne bi Turki prišli in naši Albanci in pol slovanskega sveta, bi bilo pol Dojčlanda lačnega.
To, da nisem naredila prakse je bilo pa zrežirano tako, da me boli srce. Res boli. Naredili so napako in pozabili, da zelo dobro razumem in govorim nemško. Več nima smisla razlagat, važno, da so uredili tako kot jim je pasalo.
Za tole pa ... nimam besed in bi najraje en teroristični napad uprizorila na tele kuharje jezen jezen Nihče si ne zasluži take krivice, ti pa sploh ne Cry

No Jinx, tolk te imamo radi, da kar boli  Kiss Kiss Kiss
In razglednico iz Mehike bomo z veseljem čakali Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #3549 : sobota, 06.04.2013 : 13:38:58 »

Eh, nimam besed.  objem
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3550 : sobota, 06.04.2013 : 13:55:55 »

lepo vzgojene punce nimajo besed za tole.

tle maš templejt za take primere:

goni _______ (vstavi zmerljivko po potrebi) v ______ (vstavi številko po potrebi) _______ (vstavi organ po potrebi).
tko !!!

seveda pa čakamo fotko NoJinx s sombrerom. Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3551 : sobota, 06.04.2013 : 14:47:43 »

kljub temu, da bi jo opravila, če ne bi naknadno odvzeli dveh delov prakse od desetih
....
Tudi od teorije so po testu odvzeli eno vprašanje na katerega smo baje vsi narobe odgovorili (ne verjamem več ničesar)
...
Mah, kuhna, da večje ni.
Samo tole, da pa na izpitu, kjer se človek dokazuje v poznavanju pravil, pristojni takole po balkansko pravila kar sami spreminjajo, kakor jim paše ... tega pa ne štekam in nočem sprejet. NOT!  Angry butnglavc

jezna sem še zmeraj, tebi pa želim, da si daš duška po lepem Berlinu - zaslužila si si objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3552 : nedelja, 07.04.2013 : 16:26:08 »

No Jinx se danes odpravlja iz Berlina in me pooblašča, da vas vse lepo lepo lepo pozdravim objem ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3553 : nedelja, 07.04.2013 : 16:33:52 »

Pozdravljamo nazaj! Cheesy objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3554 : nedelja, 07.04.2013 : 22:11:08 »

Đinksova draga, na nemško kuhinjo mene vežejo spomini na recimo blaue zipfel, kar vsekakor sodi med top 10 neprebavljivih stvari, ki so mi jih kdaj postregli - torej n-č se ne sekiraj. Prespi, zbrcaj kakšno vrečo s smetmi in gremo naprej. Življenje je prekratko, da bi pili kislo vino Wink
Logiran
Strani: 1 ... 232 233 234 235 236 [237] 238 239 240 241 242 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines