mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:45:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 242 243 244 245 246 [247] 248 249 250 251 252 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769322 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3690 : ponedeljek, 22.04.2013 : 07:36:09 »

Na tatretji od spodaj je ena od kukavic. Vem, da imajo rade vlago in da so spomladi "aktivne" Smiley

Če me spomin ne vara, to ni kukavica, ampak ena od zajedalskih rožic, ki nimajo niti svojega zelenega listka, ampak se pasejo po drugih. Se pa ne spomnim imena....
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3691 : ponedeljek, 22.04.2013 : 10:05:08 »

MamaF, se vidi, da sredi noči bereš..... JInxova je mokro perilo potegnila iz SUŠILNEGA stroja. Grin
glede na postPraznične promile v krvi še dobro, da nisem začela o plinskem štedilniku razpravljat ali o avtomobilskem motorju

Ampak res - jaz sem še bila bolj osredoročena na PRANJE:

Mačja, a znaš pralno sušilni stroj od- in namontirat?  Lips Sealed
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3692 : ponedeljek, 22.04.2013 : 10:30:17 »

Če me spomin ne vara, to ni kukavica, ampak ena od zajedalskih rožic, ki nimajo niti svojega zelenega listka, ampak se pasejo po drugih. Se pa ne spomnim imena....
Zna bit Smiley Mene je sicer oblika socvetja, barva in čas fotkanja najprej na kukavico (No Jinx, kukavičevke so vse orhideje, to veš?) ki ima še zaprte cvetke. Takih se spomnim Smiley Bi bilo pa fino videti še kakšno fotko z listi, če jih tale rožica ima. Pri kukavičevkah skoraj ne moreš falit značilnih listov, ki so v glavnem podolgovati, suličasti in lepo oklepajo steblo spodaj, nato pa se razširijo. Zdajle brskam po eni moji knjigi za prepoznavanje rožic, pa ne najdem nobene fotke še "zaprte" kukavice, da bi videla, če je to res to ali kaj drugega Smiley
Je pa zato TULE en lep album fotk slovenskik kukavičevk ... tudi, če take Đinksina ni te sorte, jih je vseeno vredno pogledat Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3693 : ponedeljek, 22.04.2013 : 10:41:09 »

Ha! Mislim, da sem jo našla!
Prav možno, da je tole navadni lusnec (Latharea squamaria L.), zajedalka, ki "parazitira" na koreninah dreves. Luna7, prav si imela Afro
http://www.zaplana.net/flowers/Scrophulariaceae/LathraeaSquamaria%28NavadniLusnec%29/si_LathraeaSquamaria%28NavadniLusnec%29.asp
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3694 : ponedeljek, 22.04.2013 : 13:29:49 »

Danes sem dala eno rundo prat in je stroj opravil svoje delo. Me prav zanima, če bo tudi sušilec danes delal. Res ni najbolj fajn občutek. če ti vsak dan kaka stvar crkne.  sram Undecided

Baj d vej, danes me je klical vodovodar, ki v soboto ni imel časa.  A naj ga pokličem nazaj in mu rečem, da sem sama zamenjala wc?  Evil

Sem malo preštudirala tole zajedalsko rožo.Njen podzemni del naj bi tehtal do 5 kg.  Shocked Cela rastlina pa zgleda takole:


vir
 
Meni se zdi kot kakšna mitološka pošast!
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3695 : ponedeljek, 22.04.2013 : 13:32:14 »

Vau, neverjetno  Shocked , sploh si ne misliš, da se kaj takega skriva pod tem, kar mi ponavadi opazimo  Smiley

Itak, pokliči ga in se pohvali  Cool  Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3696 : ponedeljek, 22.04.2013 : 14:08:10 »

Hehe, hvala za osvežitev spomina...najbolj mi je ostalo, da je zajedalka...  Grin Grin Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3697 : ponedeljek, 22.04.2013 : 14:23:39 »

Buaaahhahhhaaaa, nujno poklicat modela in mu povedat  Evil plesalec
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3698 : ponedeljek, 22.04.2013 : 14:42:04 »

Obvezno klicat serviserja Wink Grin

Mitološka pošast je pa ful lepa, ane Wink

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3699 : ponedeljek, 22.04.2013 : 17:09:17 »

Jaaaa, kliči vodovodarja nujno! Pa še slikce mu pošlji - od "prej" in "potem".  Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3700 : ponedeljek, 22.04.2013 : 17:48:16 »

Sem poklicala vodovodarja. Se mi je zdel en mičken impresioniran.  Cool

Sicer mam pa jaz spet čudovito čist in predvsem delujoč lap top, ker ga je Mister SunnyDay zrihtal.  Kiss Kiss Kiss Če mi bo dovolil (SunnyDay, dej ga prosim vprašaj), bom prilimala fotko zakaj ni delal.  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3701 : ponedeljek, 22.04.2013 : 19:46:41 »

Jaaa, naj dovoli, prosim! Jaz bi tudi rada videla, zakaj je pri nas doma vse počasno sram

Mr. Sunny Day in ti bi lahko pa enkrat organizirala Siminar iz Vodovodnih in Kompjuterskih veščin Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3702 : ponedeljek, 22.04.2013 : 23:00:27 »

Jaz si tudi brez slike upam ugibat kaj je bilo narobe  Tongue – pri nas doma je toliko dlak v luftu, da samo čakam, kdaj bo začela elektronika štrajkat  Roll Eyes
A sem uganila?  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3703 : ponedeljek, 22.04.2013 : 23:25:14 »

Medtem ko čakamo na dovoljenje za objavo fotografije (Mižonny - N-Č ne izdam  Tongue ) , bi rada povedala, da sem ugotovila, da je Samo bistveno bolj brihten kot Ščurk. Trenutno Ščurko učim, da mora s sprednjimi tacami stopiti na neko točko. Spodaj je fotka, slabe kvalitete, ampak za predstavo bo dovolj.



Torej, cilj je, da Ščurk dojame, da je rumen kvadratek (vileda) točka, na kateri je treba mirno stati s sprednjimi tacami, da se dobi nagrado. Za začetek je ta točka na višini, s časom pa se bo spustila do nivoja tal in se jo bo dalo najprej pošiljat iz enega kosa vilede na drugega, potem pa v teoriji ustavit, kjer boš hotel. Vse to ob predpostavki, da bo dejansko kdaj kaj snemala, ker drugače jo bom naučila samo par osnovnih trikcev. Za snemanje je pa pomembno, da jo lahko nekam postaviš, pa tudi da gleda v željeno smer, ne da bi se premaknila, ampak to je že druga zgodba.

In ko se tako pridno učimo, se jasno vidi, da je Samo IntelektOalc, Ščurk pa malo batkasta. Samo je že po par poskusih (brez vilede) ugotovil, da če se s sprednjimi tacami postavi na škatlo in obmiruje, potem dobi priboljšek. Ta mala pa ... Kljub temu, da se je parkrat ponesreči povzpela s sprednjimi tacami na viledo in da je bila vsakič potrjena, je vmes še vedno ponujala sedi in taco, potem je pa batkasto gledala, ko ni bilo potrditve. No, da ji ne bom delala prevelike krivice - ona je vseeno še začetnica na kliker področju, Samo pa je že nadaljevalec.

Mi je pa prav zanimivo in lepo, kako Samo prileti, ko kliker v roke vzamem (pa Ščurk zdaj že tudi). Prav tisto, o, kaj bomo pa zdaj delali? Se mi zdi, da mu je kar malo manjkala uporaba možganov. Res ga je fajn videt, kako je on zadovoljen, ko ima občutek, da me je z nekim dejanjem prisilil, da sem mu dala priboljšek.  Cheesy Priden moj beli intelektOalc!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3704 : ponedeljek, 22.04.2013 : 23:33:26 »

Oooo, kako je pa to lepo prebrat Cheesy

Samo IntelektOalc in Ščurkec bodoča Genialka Kiss Kiss

PS. A si ti ziher, da pa mogoče Ščurki ni všeč rumena barva vilede? Kakorkoli obrnemo, še zmeraj je punčka. Mogoče bi roza "mat" bolj zapalil Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 242 243 244 245 246 [247] 248 249 250 251 252 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines