mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 17:11:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 243 244 245 246 247 [248] 249 250 251 252 253 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 770918 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3705 : ponedeljek, 22.04.2013 : 23:51:32 »

PS. A si ti ziher, da pa mogoče Ščurki ni všeč rumena barva vilede? Kakorkoli obrnemo, še zmeraj je punčka. Mogoče bi roza "mat" bolj zapalil Tongue
Angry Angry Angry A zdej si bo pa še zmišljevala, smrklja?!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3706 : ponedeljek, 22.04.2013 : 23:55:08 »

Na mail sem dobila enega vzornega mačjega IntilektOalca Smiley "Highschool" izobraženi Simba , ki so mu zaradi njegovih piflarskih prizadevanj priredili prav umetniško razstavo Wink

No, tole čaka Samota in Ščurko enkrat Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3707 : ponedeljek, 22.04.2013 : 23:55:26 »

Angry A zdej si bo pa še zmišljevala, smrklja?!

Ja valjda, če kandidira za Oskarja, d-d-d!  Roll Eyes

- Jst predlagam viledo barve oranžne.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3708 : torek, 23.04.2013 : 13:03:56 »

No, tole čaka Samota in Ščurko enkrat Smiley
Itak!  Grin

Ja valjda, če kandidira za Oskarja, d-d-d!  Roll Eyes

- Jst predlagam viledo barve oranžne.
Nimam. Samo plave in vijolične še imam. Verjetno pa ta mala itak ne bi bila zadovoljna z nobeno drugo kot oskarjevsko rdečo.  Angry



Sem dobila dovoljenje za objavo fotke. No tole je bilo v mojem lap topu. In potem se čudim, ker se pregreva!  Lips Sealed

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3709 : torek, 23.04.2013 : 13:21:50 »

Sicer mam pa jaz spet čudovito čist in predvsem delujoč lap top, ker ga je Mister SunnyDay zrihtal.  Kiss Kiss Kiss Če mi bo dovolil (SunnyDay, dej ga prosim vprašaj), bom prilimala fotko zakaj ni delal.  Roll Eyes

Se opravičujem, nisem vidla vprašanja sram. Saj mi ne zameriš, ane, glede na to, da iz prve roke veš, kako moja forumska prisotnost trenutno trpi na račun naše bodoče eksistence. Upam, da je vredno Undecided.

V glavnem, tale filc je bil glavni krivec, ja.  huh Potem je bilo pa še za en mali povšter Ensovih dlak zadaj na pregibu Tongue. Bolj v detajle se nisem spuščala, v nadaljevanju sem vidla na mizi še eno cunjo in šprico z mešanico kisa in vode. Pa še kompresor opravil svoje (in Fani je na njegovo intonacijo seveda pela Afro.

Mr. Sunny Day in ti bi lahko pa enkrat organizirala Siminar iz Vodovodnih in Kompjuterskih veščin Wink
)

Z vodovodom in mojim mistrom bo težka huh , za tasta pa raje ne povem, kaj vse servisira Azn. Edino za mamoF pride v poštev, druge ste predaleč. Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3710 : torek, 23.04.2013 : 13:52:32 »

hehe, v mislim sem imela Mr. SD za kompjuterje in Miss No Jinx za vodovodne znanosti Wink

Zdaj, ko vidim tole fotko, si sploh ne upam pomislit, kaj vse je v naših škatlah sram
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3711 : torek, 23.04.2013 : 13:55:33 »

hehe, v mislim sem imela Mr. SD za kompjuterje in Miss No Jinx za vodovodne znanosti Wink

Aaa, tako pa ja Grin Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3712 : torek, 23.04.2013 : 14:35:29 »

Zdaj, ko vidim tole fotko, si sploh ne upam pomislit, kaj vse je v naših škatlah sram

Enako  Lips Sealed

SD, a kaj posojaš čistilca laptopov? Al pa če ga daš na licitacije enkrat - pa še Horjulčki zaslužijo!  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3713 : torek, 23.04.2013 : 17:56:44 »

SD, a kaj posojaš čistilca laptopov? Al pa če ga daš na licitacije enkrat - pa še Horjulčki zaslužijo!  Wink

Pravi, da je za. Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #3714 : torek, 23.04.2013 : 18:44:20 »

SD, a kaj posojaš čistilca laptopov? Al pa če ga daš na licitacije enkrat - pa še Horjulčki zaslužijo!  Wink

Jaaa! Jaz imam ziher vsaj 3x toliko dlake notri. Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3715 : torek, 23.04.2013 : 19:58:23 »

Bi kdo razložil, kaj za en muf je tisto na sliki, kar naj bi oviralo Đinksin laptop?  Huh
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3716 : torek, 23.04.2013 : 20:03:55 »

Bi kdo razložil, kaj za en muf je tisto na sliki, kar naj bi oviralo Đinksin laptop?  Huh

To je mešanica visokokvalitetnih kocin raznih osebkov, ki je povsem po pomoti zlezla v kompjuter  preko raznih lukenj. Se meni zdi.  Cool   

 - Če rabiš za izdelavo povštrov, počaki da kupim SD-jinega čistilca laptopov na licitacijah in potem ti odstopim vse, kar bo našel. Garantirano bo še več kot na sliki... Undecided
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3717 : torek, 23.04.2013 : 20:43:37 »

Potem je bilo pa še za en mali povšter Ensovih dlak zadaj na pregibu Tongue. Bolj v detajle se nisem spuščala, v nadaljevanju sem vidla na mizi še eno cunjo in šprico z mešanico kisa in vode. Pa še kompresor opravil svoje (in Fani je na njegovo intonacijo seveda pela Afro.
)
A še dlake so bile v pregibu? Jaz res ne vem, kaj ta pes dela, ko me ni doma.  Angry

Mr. SD se je zelo potrudil in moj lap top je zopet bele barve, ne več sivkasto rjav. Prav kot nov je in tudi dela, kot bi bil nov.  Cheesy

Bi kdo razložil, kaj za en muf je tisto na sliki, kar naj bi oviralo Đinksin laptop?  Huh
Kot pravi Pepsi
To je mešanica visokokvalitetnih kocin raznih osebkov, ki je povsem po pomoti zlezla v kompjuter  preko raznih lukenj.
in verjetno je zraven še dodatek prahu in tistih muck, ki jih najdemo, ko pogledamo pod posteljo in niso žive. Sploh nisem mogla verjet svojim očem, ko sem videla sliko.  Shocked Neverjetno, kaj vse se v enem bogcenem lap topu najde.  Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3718 : torek, 23.04.2013 : 20:52:59 »

Mnja, če vsake tolko nastaviš usisivač na reže laptopa, nič ne škodi  Cool
Pa če ga ne odlagaš kadar dela na kavč, deko, povšter... ampak samo na gladko ravno podlago, tudi ne škodi Roll Eyes.

Al pa kärcher pa vuššš v reže in spihaš.

Alpa pač Mr. SD večkrat na obisk povabiš  Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #3719 : sreda, 24.04.2013 : 07:33:59 »

Kot pravi Pepsi  in verjetno je zraven še dodatek prahu in tistih muck, ki jih najdemo, ko pogledamo pod posteljo in niso žive.

Predvsem prah, ki se združi v take fejst filce, "mucke" ali kakorkoli jih že imenuješ. Po moji kmečki presoji so dlake v manjšini.

Mnja, če vsake tolko nastaviš usisivač na reže laptopa, nič ne škodi  Cool

Nikakor ne, samo sesalec je kar malo prešvoh tkole od zunaj. Tisti fini "prah za filc" se lepo oprime podlage in se s časom vseeno naloži, tako da je treba odpret.

Al pa kärcher pa vuššš v reže in spihaš.

Ja, ampak kaj ko tale golazen ne zna ovinka narest nazaj skozi reže, po moje se samo nekam potuhne. Undecided Spihat je treba, ja, ampak potem ko 42 (al neki tacga) miniaturnih vijakov odšraufaš in razstaviš. Drugače ne prideš zraven. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 243 244 245 246 247 [248] 249 250 251 252 253 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines