mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 09:12:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 244 245 246 247 248 [249] 250 251 252 253 254 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769293 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3720 : četrtek, 25.04.2013 : 00:41:36 »

Pokorno javljam, da sem pralno sušilnemu stroju zagrozila z vsem temle

Pralni stroj je moškega spola, zato se ne čudit, če je butast Evil
Probaj še enkrat nastavit na začetek, pa opazuj barabo. Če ne bo delal, mu pokaži plašilko. Pa zatezno ovratnico, pa po nemško mu povej, da naj začne mrdat Evil Sicer pa mu zagrozi z izvržbo. Ali pa z besnimi babnicami, ki ga bomo prišle brcat Evil

in je čudežno začel spet normalno delat.  plesalec plesalec plesalec
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3721 : četrtek, 25.04.2013 : 00:50:32 »

Nemška šola zmeraj zmaga Grin Afro plesalec
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3722 : četrtek, 25.04.2013 : 08:53:55 »

Ko sem še imela rože, je nemški pristop bil zelo uspešen - kakšno rožo, ki je bila čist na koncu, sem nesla nad kontejner za smeti in ji tam povedala Lej, tuki not boš končala, če se skup ne vzameš  Angry Pol bi jo nesla nazaj domov in roža je potem lepo uspevala  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3723 : četrtek, 25.04.2013 : 12:54:20 »

Ko sem še imela rože, je nemški pristop bil zelo uspešen - kakšno rožo, ki je bila čist na koncu, sem nesla nad kontejner za smeti in ji tam povedala Lej, tuki not boš končala, če se skup ne vzameš  Angry Pol bi jo nesla nazaj domov in roža je potem lepo uspevala  Evil
Grin Grin Grin
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3724 : četrtek, 25.04.2013 : 15:29:36 »

Bistven del je:
"KO sem še imela rože..." !!!

Ni čudno, da jih nima več  Grin
Pa da ne bo zdej mačkov krivila  Angry Angry Shocked
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3725 : četrtek, 25.04.2013 : 15:39:17 »

Ko sem še imela rože, je nemški pristop bil zelo uspešen

naše tapasje imajo ziher tud rože naklikane  Cheesy  Wink
tamačje pa itak nimamo veliko težav z rožami  Evil
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3726 : četrtek, 25.04.2013 : 19:09:05 »

V nekem obdobju mojega življenja, to je bil mračni srednji vek pri meni ni bilo ne mačka, ne psa....še muhe so se tiste hiše izogibale. Sad
Je pa obstajala ena roža, plezalka, ki je bila po moje od same mame Addams posajena, ker to je raslo in raslo in raslo  Undecided
Pri beljenju je šla na tla, v banjo in potem nazaj in je še kar rasla in rasla in rasla, tko mi je včasih zgledala, da je mesojedka  Shocked.

Pa sem enkrat rekla, ta roža pa kar raste, pa je niti ne presajam, niti zalivam, njej je dost, da vsake tri mesce pljuneš vanjo, pa kar raste... In se je oglasil wannabe partner: "Seveda, ti je ne, JAZ jo zalivam rožico bogo, vsak teden toliko in toliko postane vode dobi!" Angry Angry Angry
 wtf

Še danes je živa tista roža  butnglavc
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3727 : četrtek, 25.04.2013 : 21:41:19 »

In se je oglasil wannabe partner: "Seveda, ti je ne, JAZ jo zalivam rožico bogo, vsak teden toliko in toliko postane vode dobi!" Angry Angry Angry
 wtf

Še danes je živa tista roža  butnglavc

Bravo!  Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3728 : četrtek, 25.04.2013 : 23:33:09 »

Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3729 : petek, 26.04.2013 : 06:30:14 »

Jaz po določeni podobnih epizodah, ko se mi zdi, da kakšna rastlina kljub ˝stradanju˝ sumljivo dolgo zdrži pod mojim okrilje, zdaj tudi vedno previdno mojo mati vprašam, če jo ona zaliva, preden izjavim kakšno na temo kozmične energije in nenormalne trdoživosti zadevne rastline Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3730 : petek, 26.04.2013 : 06:31:24 »

...mislim, sem že tudi imela kakšen tak zeleni primerek s sposobnostmi preživetja mitičnih razsežnosti predaja NOT!
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3731 : petek, 26.04.2013 : 08:22:13 »

  Tele cvetlične debate so jako zabavne. Mi si lastimo en kao kaktus (v bistvu je nekaj drugega, ma se ne spomnim imena - take suličaste liste ima, ob straneh pa bele pikice), ki bolj kot ne umira in eno rožico, ki mi jo je kaki 2 leti nazaj podarila tašča. In sem itak pozabla nanjo, je bla taka micena še takrat na začetku...in se enkrat spomnim, ups, bo treba rožo kaj zalit. No, tale zadevca si je očitno želela živet, ker je toliko rastla, da se je gomoljček tako razširil, da je že ven gledal iz unega malega tegelca Shocked in sem jo dejansko presadila. S tem da sem morala lonček izrezat dol, ker je bil gomoljček čist zabetoniran vanj Sad. V glavnem, še je živa, še kar raste, je pa menda znana po tem, da bolj kot jo pozabljaš, bolj uspeva Grin - zamija se ji reče, če prav vem. Priporočam vsem, ki bi imele malo zelenja, pa jim vse crkne Wink.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3732 : petek, 26.04.2013 : 08:28:03 »

Priporočam vsem, ki bi imele malo zelenja, pa jim vse crkne Wink.

To sem npr. jaz.  Undecided  S to razliko, da pri meni crkne tudi vse tisto, za kar mi dolgoletne izkušene poznavalke zelenja za prmej zagotavljajo, da tega reees ne morem ubit - ja pa mi rata.  Lips Sealed    In imal potem slabo vest. Za mene bi bil samo kakšen arizonski kaktus.... Roll Eyes
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3733 : petek, 26.04.2013 : 08:51:46 »

Ne res, tale menda tudi pozabljena v temi ne crkne. Ravno to zimo me je presenetila s tem, da je čudežno zrastla - iz dveh vejic, je kar pognalo ven - sem prav poblendala, češ "kdaj si pa ti zrastla?"imamo jo kar na visokem, na eni polički, kamor redkokdaj pogledam Tongue, zaradi mačk, itak Wink - tako, da je bila že 2x presajena - še nobena rastlina ni toliko dolgo živela. Se bojim, da bo zdej, ko jo imam bolj na opazovanjusem se kar malo navezala nanjo, ko je že tako dolgo živa, hehe crknla Grin, tako da se zavestno trudim pozabljat nanjo Evil.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3734 : petek, 26.04.2013 : 13:28:39 »

Zamije so dobre tudi za v pisarne, kjer je veliko štrapaca, malo zalivanja in en kup enega elektrosmoga Wink
Logiran
Strani: 1 ... 244 245 246 247 248 [249] 250 251 252 253 254 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines