mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 12:05:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 247 248 249 250 251 [252] 253 254 255 256 257 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769362 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #3765 : nedelja, 28.04.2013 : 22:10:39 »

Bravo Ščurka bravo zdej bom pa komaj čakala, da bodo reklame po tv-ju Grin.
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #3766 : nedelja, 28.04.2013 : 22:25:29 »

Bravo zvezda  Cheesy Bom začela TV gledat, da bom lahko reklamo videla  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3767 : nedelja, 28.04.2013 : 23:37:52 »

KOlikor jaz vidim, je Ščurk že mednarodna internetna zvezda
A ni tole ena od njenih zadnjih kreacij? predaja

Tule sem jo našla Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3768 : ponedeljek, 29.04.2013 : 21:05:42 »

Uf, na tej strani je pa veliko stvari, ki jih Ščurk v nulo obvlada.  Grin

Mi smo danes prispeli na vikend. G. Pes je bil od četrtka tu na počitnicah in nas je bil ves vesel. Običajen postopek, ko pridemo je ta, da mačke odnesem v hišo, jih spustim iz boksa, znosim prtljago, prištimam vodo, mačji wc in mačjo hrano, potem pa počasi razpakiravam. In tudi tokrat sem se stvari lotila po ustaljenem postopku. Ker sem hrano za živali dala staršem že prej, sem po mačjo hrano morala v klet. Vprašam mamo, kje je hrana, ona pove, da v nahrbtniku, ki sem ji ga dala, jaz vzamem nahrbtnik, grem v hišo, ga odprem in ... ne najdem mačje hrane.  Huh Še enkrat natančno pogledam in najdem celo vrečo pasje hrane. Hmmm ... Takoj mi je bilo jasno, da me nekdo spet ni poslušal ("Mami, pazi, hrana za psa je v rjavi vrečki in nima zraven merice, ker si jo zadnjič pustila na vikendu, hrana za mačke je pa v modri vrečki in zraven je ta mala merica."). Grem dol in se pozanimam, koliko je šans, da so mi psa pet dni futrali z mačjo hrano?

"Neeee, glej s tem smo ga futrali."

"Ja, ljuba moja starša, tole je plava vrečka s 150 gramsko merico in v vrečki je (bila) hrana za mačke."

"Saj se nama je zdelo, da si nekam malo hrane dala in da je merica majhna. Ampak g. Pes je jedel in NVMP mu je poskušal še kak briket ukrasti."

 butnglavc butnglavc butnglavc

Hrane za mačke je ostalo ravno še za eno merico. Hvala Royalty  Kiss , da bo do jutri zrihtala novo in mi jo bosta starša preko prijateljice poslala na vikend. Poceni tale njuna šola ne bo, ker pri nas smo varčni in kupujemo 10 kg žaklje.  Evil

No, kdo je bil na koncu užaljen, ker nisem bila zadovoljna, da so mi psa pet dni futrali z mačjo hrano (o količini sploh ne bom začela) in da sem zdaj brez mačje hrane, lahko samo ugibate. Naj vam namignem, da užaljena nisem bila jaz.  Wink

Dejstvo pa je, da bo tole ena zabavna štorija za pripovedovat čez nekaj časa, še posebej, če bo g. Pes začel mijavkat.  Grin Grin

Preden je NVMP spokal kufre in skupaj z mojimi odpeketal z vikenda, pa so nastali tile posnetki:

Jaz ne bi poziral.


Ok, ena fotka.


No, prav, pa še ena.


A zdaj pa še mene maltretiraš?


Ajde, hitro slikaj.


A lahko zdej prosim nehaš?


Svoboda!


Blažen mir.


In potem mi ni preostalo drugega, kot fotkat rože. Te me vsaj ne gledajo grdo in se ne pritožujejo.  Tongue


Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3769 : ponedeljek, 29.04.2013 : 21:34:22 »

Mački se radi fotkajo... Kiss ne le rožice  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3770 : ponedeljek, 29.04.2013 : 22:09:43 »

Mački se radi fotkajo... Kiss ne le rožice  Wink
Vidim v tvoji temi, kako se Mucko rad fotka.  Tongue Tongue predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3771 : torek, 30.04.2013 : 01:19:46 »

Ajej, G. Pes bo začel mijavkati Grin Jah, no, kar se mene tiče, mu je samo še to manjkalo do popolnega ideala ljubezen
A imaš s sabo vsaj kakšen šopek palčk z prvo silo in mačjo užaljenost premagat? Ubooooga lačna mucka Kiss

Pasje slikce so cukraste do konca, posebej se mi dopade NVMP "na svobodi" Grin in G. Pes v črnogorskim pozi Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #3772 : torek, 30.04.2013 : 15:14:10 »

Oooo, šele danes berem, da bo Ščurk medijska zvezda Cheesy! Čestitke!!!
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #3773 : sreda, 01.05.2013 : 10:13:48 »

Sočustvujem s tabo. Imamo primere, ko Binki, kjub označeni in dobro razloženi lokaciji pravega tableta, dobi ranital (hvala bogu ne kaj drugega strupenega). Potem seveda sem nadrta jaz, ko to komentiram. Roll Eyes
Zdaj na škatlico limam post it listke s puščicami. Grin Pa to je za enkratno hranjenje, kaj bi bilo v večdnevnem varstvu si ne upam misliti... Lips Sealed
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3774 : sreda, 01.05.2013 : 22:03:57 »

Gospud Pes, jaz sočustvujem iz tabo ker so ti gnusno mačjo hrano dajali  bruham in ti jo iz ta malo merco odmerjali  huh. Še dobr da je Tvoja pršla in ret nardila  trmoglavka. Sonny  objem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3775 : sreda, 01.05.2013 : 22:15:30 »

Če je g.Pes dobival bolj beraške odmerke futra, pa so bili ziher visoko proteinski, za bilderje  Wink

Saj bo mama Jinx zdaj vse izbalansirala, brez skrbi  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3776 : sreda, 01.05.2013 : 22:53:04 »

Hvala za sočustvovanje z mano in g. Psom! Mačka pravita, da z njima ni treba sočustvovat in daa naj zaradi njiju vse njune brikete dajo psom, ker tako onadva prideta do konzerve za zajtrk.  Cool


Sicer pa sta bila zadnja dva dneva pestra. Včeraj je prišla prijateljica s svojo psico, Prijateljico od g. Psa. Prvi maj smo pričakali ob kresnem ognju.










Na praznik dela pa sva se le tega tudi lotili. Najprej sva porezali lesko, potem sva na grede naštimale razvejane veje, da bo sosedove mačke v rit špikalo, če bodo hodile na naš vrt na wc  Evil , Potem sva pokosili travo, posadili balkonske rože, opleli cvetlične grede in posadile gladiole. Vmes sva bili za zgled sosedom z dvema odpetima velikima psoma, ki se ne ganeta s svoje parcele in z dvema mačkama na povodcih, da se ne ganeta s svoje parcele. Imeli sva se res fajn, ratalo je pa clo nekaj fotk.

Ko si končno zunaj, si je treba vse natančno ogledat.


Splezat je treba povsod.


In povohat vsako rožo.


Preverit je treba kako daleč seže povodec.




In raziskovati tudi v paru.


Seveda pa se sklepajo tudi nova prijateljstva:"Hrošček, a boš ti moj prijatelj?"


Kot se za medijske zvezde in njihove prijatelje spodobi, pa se je potrebno tudi nastavljat kameri in pozirat.














Tole je pa še prikaz cvetličnih gred prej in potem.

Prej:




Potem.  Cool




Ker pa imamo doma Ščurka, ki je, kot že ime pove, neuničljiv, se zdaj dogaja tole.  Roll Eyes

Ujela!


Spet ujela!


Zdaj je pa moje.


Neki šteka.


Ej, spusti, sem rekla, da je moje in da bom nesla!   Angry
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #3777 : sreda, 01.05.2013 : 22:59:08 »

Tvoje reportaže so itak vedno zakon, tale fotka danes pa zmaga! bravo


]
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #3778 : sreda, 01.05.2013 : 23:16:34 »

Ja, bi bila huda za puzzle.
Sploh je pa te fotke tako lepo gledati. Samo s rdečo oprsnico mi je pa najlepši. Kolk je to en lep, bel maček. Mehak kot puhek. Kiss Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3779 : sreda, 01.05.2013 : 23:50:02 »

tamali ne tolk, ampak Samotu pa tardeč reklc tako paše, da bi ga človk kr gledal  Cheesy  ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 247 248 249 250 251 [252] 253 254 255 256 257 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines