mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 07:06:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 275 276 277 278 279 [280] 281 282 283 284 285 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771333 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4185 : petek, 26.07.2013 : 21:32:12 »

Uzivacica! Nikar se pustit motit v tem opravilu!  Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4186 : petek, 26.07.2013 : 22:06:28 »

Kar uživaj, ti privoščim  Afro, pa nič ti nisem fouš  Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4187 : sobota, 27.07.2013 : 14:59:26 »

Uživaj, jaz sem ti pa fouš  Cheesy Tongue Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4188 : petek, 16.08.2013 : 12:46:20 »

Evo mene nazag nazaj iz internetnega mrka. Upam, da ste me kaj pogrešali. Tongue

Ko se po enem mesecu vrneš z nekoliko robinzonskega šotorjenja, je kar nekaj stvari, ki si jih resnično vesel (živa bitja tu niso všteta, ker njih si itak najbolj vesel in one tebe).

- topla voda
- jogi
- lastno stranišče
- lastna kad
- internet
- normalna luč
- spanje brez čepkov v ušesih
- ...
ne nujno v tem vrstnem redu

ampak že po enem dnevu doma pogrešam:
- morje
- kuhinjo, kjer s "pulta" pobrišeš npr. drobtine na tla in si fertig
- temperature, ki se ponoči spustijo in zato dobro spiš
- življenje samo v kopalkah in sarongu
- pesem škržatov
- ležanje v viseči mreži
- čudovit občutek svobode, sreče in brezskrbnosti
- ...
ne nujno v tem vrstnem redu

Kakorkoli, zdaj sem nazaj in kjerkoli že sem, vedno sem sama s sabo in s zato zadovoljna. Živali so me bile zelo vesele. Samo se ni odlimal od mene cel dan, Ščurka je visela na meni kot mini opica, g. Pes pa je kar tulil od sreče, ko me je zagledal, zdaj pa me čuva kot punčico svojega očesa. Vesela sem, da jih imam nazaj. Zdaj pa odštevamo dneve (še 2 dni) do prihoda Črnega.

Zdaj vas pa še zasujem s skoraj milijonom fotk. Smiley

Moje mesto pod soncem.


Pogled iz "kuhinje".


Moj konček sreče na plaži.




Polna luna.




Sončni zahodi.
























Tegale ježka sem po fotkanju odnesla v globjo vodo. Po mojem ga je nekdo prinesel ven, da bi ježek umrl, pa sem mu prekrižala plane.


Ptič pozira.




Prazne oblek'ce.




Iztauhani zakladi.




Med fotkanjem iztauhanih zakladov so kozice in ribice preverjale, če sem mogoče užitna.


















Nočno potapljanje je zame nekaj najlepšega. Ribam, hobotnicam, rakovicam in drugim morskim organizmom se lahko čisto približaš, plavaš skozi jate rib in se počutiš kot da si del morja.


Ti dve muci, ki živita na zelo obljudenem kraju, sta bili zelo lušni, ampak je bila mama tako prestrašena, da nočem vedet, kaj so ji ljudje hudega storili.  Lips Sealed Živita pa v luknji v katero gleda mali muc.


Mali plezalec


Zanimivo pobarvana mama.


Lepotica v zelenem.


Mala rakovica.


Tudi takšne lepotice zrastejo iz trde skale ob morju.






Odpirajoči se storž.


Morski muzikant.


Metuljček.


Ladjice.






Stebri ob balinišču so bili polni polžjih hišic.




S temle čmrljem pa sva imela celo zgodbo. Ko sem si želela obleči spodnji del kopalk, je v njih nekaj zabrenčalo. In glej ga čmrlja. Ker tudi po fotosešnu ni kazal intenc, da bi odletel, sem ga dala na palčko in premaknila. Medtem ko sem si oblačila spodnji del kopalk, se je frajer preselil v zgornji del kopalk. Stresla sem ga ven in je odletel. Nakar se obrne in pikira naravnost proti meni. Se sklonim, odleti mimo, potem se spet obrne, spet leti proti meni, me obleti on odidev širni svet.






Letos je bilo tudi ogromno paličnjakov. Tale junak je prišel pogledat kar na mizo.








Gosenica pa si je zaželela mehkega počivališča na moji odeji.


Nekega dne sem v plitvini zagledala ogromno rakovico. Ko sem se ji približala, sem ugotovila, da je žal že pokojna. Sad Vseeno pa sem njene posmrtne ostanke izkoristila za poglobljen študij rakovičje anatomije.










Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #4189 : petek, 16.08.2013 : 13:21:37 »

Dobrodošla nazaj  Cheesy kakšne lušte mi delaš s temi morskimi fotkami... Roll Eyes ljubezen jaz moram čakat še več kot en teden  Sad

Smo te pogrešali  Wink Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #4190 : petek, 16.08.2013 : 13:23:53 »

Krasne fotke in krasen dopust Cheesy Cheesy, ampak jaz bi umrla brez svojih žvali Undecided
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4191 : petek, 16.08.2013 : 13:28:21 »

Dobrodošla nazaj, sestra po dlaki objem

Valjda smo te fuuul pogrešali Cheesy Da si drzneš takole izginiti in pustiti, da se prah nabira na vaši temi, ccccc  Evil  Tongue

Ampak - odkupila si se na najboljši možen način, fotke so enostavno fantastične!

Uf, kar pridružila bi se ti na tejle sanjski plažici in pri nočnem plavanju ... pa četudi brez (svojih) živali ... kako lepo morje si imela! Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #4192 : petek, 16.08.2013 : 14:54:59 »

Hehe, pa ravno danes dopoldne sem razmišljala o tem, da bi bil že čas, da počasi prideš nazaj oz. če si že prišla, pa nimaš časa, ker se s Tamalim Črnim tok ukvarjaš Wink

Ful dobra fotoreportaža, izgleda prav idilično Cheesy.
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #4193 : petek, 16.08.2013 : 15:02:40 »

Tudi jaz sem razmišljala, da gospa uživajo že doma in da ima po možnosti že novega črnega, na nas je pa pozabila.
Vidim, da si na dopustu napolnila baterije. Fotke so čudovite, sploh sončni zahodi. A domačih zveri pa še nisi nič pofotkala? A so čisto shirane?
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4194 : petek, 16.08.2013 : 15:41:32 »

Ooooo, kako lepo je spet po dolgem času odpreti tvojo temo veselje Prekrasne fotke  bravo – meni je najbolj všeč tadruga s polno luno  ljubezen – za povečat in za na steno, takoj  Cool
Dobrodošla doma  objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4195 : petek, 16.08.2013 : 15:46:49 »

Ooooo, kakšne fotke, in kakšno uživanje!  Cheesy Cheesy Cheesy Seveda smo te pogrešali! Vidim, da si mela polne roke dlea na morju! Takšnega prijetnega! Za posladkat! Fotke so res fantastične!  Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4196 : petek, 16.08.2013 : 17:07:57 »

Wau, kakšna super fotoreportaža! bravo

- Dobrodošla nazaj. Itak, da smo te pogrešali, d- d-d-d, kapamisliš! Roll Eyes Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4197 : petek, 16.08.2013 : 19:54:55 »

Velkam bek!!!!! Cheesy
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4198 : petek, 16.08.2013 : 20:26:08 »

Dobrodošla nazaj  Smiley, vidim, da si bila v bistvu na specializaciji za hendlerco malih prostoživečih žval  Wink Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #4199 : petek, 16.08.2013 : 20:45:12 »

Wau, kakšna super fotoreportaža! bravo

POTPIS !!

Velkam bek!!!!! Cheesy

ŠE EDEN POTPIS !!
Logiran
Strani: 1 ... 275 276 277 278 279 [280] 281 282 283 284 285 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines