mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 22:40:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771146 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #4230 : ponedeljek, 19.08.2013 : 19:38:54 »

Čestitke za malega razbojnika, uživajte  Kiss
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4231 : ponedeljek, 19.08.2013 : 22:54:08 »

Oo, NoJinx, dobrodošla nazaj objem in čestitke ob novi črni ''pridobitvi''.
Uživajte Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4232 : torek, 20.08.2013 : 18:31:08 »

Hvala za čestitke. Smiley

Dolžna sem še poročilo s spoznavnega piknika. Vsi smo še živi in povsem ok. NVMP je prevohal Črnega, ugotovil, da tole pa še ni pes, ampak, da naj kar bo z nami, če hoče bit. Črni je lepo flegma prevohal NVMP-ja in si tudi mislil nekaj takšnega kot NVMP. Kvazi jazbečar od sorodnikov je bil precej nezainteresiran za Črnega, zato pa je NVMP-ja toliko bolj zanimal kvazi jazbečar, ki pa ga NVMP niti najmanj ni zanimal, ker je zanj odločno prevelik in preživahen. Seveda smo imeli tudi obisk obeh prosto lutajočih vaških psic, zopet povsem brez posebnosti. Skupnih fotk ni, ker je bi edini zainteresiran za igro in v neprestanem pogonu NVMP, ostali trije pa so se držali bolj vsak zase.

Najprej g. Pes, ki so ga vsi še posebej izdatno čohali, ker mu je grda Šefica kupila bratca.


Potem kvazi jazbečar v budnem ...


... in spečem stanju.


Ne smemo zanemariti niti vrtne cevi za zalivanje.


Čakaj, kaj se pa skriva za cevjo?  Shocked


O, glej, Črni!


Ker mali psi velikokrat jejo in je bil dan že zelo dolg in naporen si je Črni obrok privoščil kar v leže.


In je potem zaspal med človeškimi nogami.


Cel dan, brez sekunde pavze, pa je neumorno naokoli hodil, težil, se igral, itd. NVMP.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #4233 : torek, 20.08.2013 : 18:48:01 »

Kaj je pri vas luštno  veselje bravo, še skoraj bolj kot pri nas  Tongue Grin

Po tem kaj kažejo slike, si res zelo dobro izbrala Črnega  Afro- čuvaja vrne cevi  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4234 : torek, 20.08.2013 : 19:25:54 »



Po tem kaj kažejo slike, si res zelo dobro izbrala Črnega  Afro- čuvaja vrne cevi  Grin
Jaz sem ji že zdaj fauš za to Wink Ne samo, da je popolnoma jasno, da bo Črni rad plaval v vodi, ampak že zato, ker ima vrtno cev za prijateljski objekt, h kateremu se je lepo stisnit in zaspat Cheesy
In predvsem - že zdaj obvlada osnove črnogorske joge, hranjenje v leže je že dober znak Grin

Se mi pa pri tej lepi seriji fotk kar malo smili NVMP ljubezen Bošček, a res ni bilo nikoga med vsemi tistimi rokami in nogami, ki bi mu vsaj urco ali dve metal žogo? Kar vidim, kako je moral bošček zlatkani na prostoru ležat in mir dat Tongue Undecided Cry NVMP - ko se vidiva, me lahko držiš za besedo, resno mislim Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #4235 : torek, 20.08.2013 : 20:56:00 »

Na, pa se je začela Nemška šola Roll Eyes. Hranjenje v položaju prostor  huh in spanje na trdih tleh, z gumo namesto povštra butnglavc. Boooooogi Novi kuŠek  ljubezen
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #4236 : torek, 20.08.2013 : 21:16:30 »

Na, pa se je začela Nemška šola Roll Eyes. Hranjenje v položaju prostor  huh in spanje na trdih tleh, z gumo namesto povštra butnglavc. Boooooogi Novi kuŠek  ljubezen

 Grin 


ljubezen ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4237 : torek, 20.08.2013 : 23:54:17 »

Uf, mamaF, raje ne bom NVMP-ju povedala kaj mu obljubljaš, ker ga že vidim, da bo zlato mamico lastnotelesno na Kras privlekel. Evil

Ni kaj, res sem si omislila dobrega čuvaja vrtne cevi in psa, ki takoj dojame kakšen je pravilen položaj za "prostor".  Tongue

Predvsem pa sem si omislila enega skuliranega mulca, ki je danes doživel svoj prvi Trnfest. Med prvima dvema komadoma je sicer pogledal kaj to nekdo razbija, potem pa je mirno spal, če slučajno ni bilo rok za čohanje. Super je Črni zaenkrat!  veselje

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4238 : sreda, 21.08.2013 : 21:12:01 »

Samo tole vam povem: spoznala sem Muceka ljubezen in sem čisto hin ljubezen kaj je to eno luštno skulirano dete, ni za verjet ljubezen lepo je spal pod mizo, občasno se zbudil in me prelubčkal (se vidi, da je pri mojstru v uku, že zna lepo zafrancozit, pa ušesa mi je tudi spucal ljubezen ) in spal naprej. Micek se je tudi pustil čohati, ni kazal večjega stresa, ker ni več edini črnuh v družini.

Sploh ne bom omenjala barvne usklajenosti gospe in kuškov, ker bi se vam od fovšije naredile špirale pred očmi  Cool vseeno pa ne morem mimo dejstva, da je Tamau že od rane in krhke mladosti že v železnem primežu - danes se je, recimo, malo spuntal in ni hotel čez cesto. Pa so Guspa Đinksova iz borše potegnili ven priboljšek in je šla četica čez kot v filmu. Ja, ampak je potem Guspa tisto reč dala nazaj v boršo, ubogi mali kušek je ostal z lekcijo, kako kruto zna bit življenje  Undecided K sreči je kmalu sobota in bo mogoče, mogoče dobil kaj za pod zobek  Undecided a sem že povedala, kakšne mini bejbi zobke ima tamau ljubezen
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #4239 : sreda, 21.08.2013 : 21:14:39 »

Čestitke za novega družinskega člana.
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #4240 : sreda, 21.08.2013 : 22:28:43 »

Čestitke za malo črno kepico  Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4241 : četrtek, 22.08.2013 : 07:52:58 »


Sploh ne bom omenjala barvne usklajenosti gospe in kuškov, ker bi se vam od fovšije naredile špirale pred očmi  Cool

A ne? Sem ti rekla.... Smiley
Črnuhca sem imela čast spoznati tudi jaz in moram reči, da mu Črni Vetrovni Regrat prav paše. plesalec
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #4242 : četrtek, 22.08.2013 : 09:17:05 »

Iiiiii, Črni  ljubezen, dobrodošel!
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #4243 : četrtek, 22.08.2013 : 11:48:29 »

se pridružujemo čestitkam Smiley Črni, dobrodošel  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4244 : nedelja, 01.09.2013 : 18:05:00 »

Po za nas kar dolgem casu pokorno javljamo, da smo zivi, zdravi in veseli, samo racunalnik nam neke blue screene ven mece in internet nas zafrkava. Ampak delamo pac fotke na zalogo, da bomo lahko porocali kako uzivamo v Murski Soboti. Smiley

Logiran
Strani: 1 ... 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines