mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 03:49:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 319 320 321 322 323 [324] 325 326 327 328 329 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 771300 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #4845 : četrtek, 31.07.2014 : 21:12:16 »

Lubice moje brez otrok, počakte, da boste imele otročičke preljube presladke in se mi potem javite, kolk ke fajn na morju v šotoru v dežju ene 10 dni zapored  Lips Sealed Lips Sealed

Nič ne bo treba čakat  Evil. (zase govorim, jasno)

Drugače pa:

Ene bolj živahne in se jim mora dogajat, druge bolj kavčarske in na easy Cool.

 trmoglavka  Še zmeraj trdim, da ni treba glih u kamp, da imaš pet korakov do morja in da se cel dan nekaj dogaja. Kombinacij je celo več in vse so brez kavča! Tongue

Glavno, da se imamo vsi fino. Teta NoJinx, oprosti, ker smo ti ful zasmetili temo. Grem se naprej guncat zdej guncagunca
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4846 : četrtek, 31.07.2014 : 21:18:46 »

 Tongue
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #4847 : četrtek, 31.07.2014 : 21:24:26 »

Lubice moje brez otrok, počakte, da boste imele otročičke preljube presladke in se mi potem javite, kolk ke fajn na morju v šotoru v dežju ene 10 dni zapored  Lips Sealed Lips Sealed

Če maš pa otroke pa sploh na morje ni treba. Danes med ploho so naši skakal po dežju in peli "prepevam v dežju...." wtf. Kot da je po pol leta prvič padal dež  butnglavc butnglavc butnglavc.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4848 : četrtek, 31.07.2014 : 21:41:17 »

trmoglavka  Še zmeraj trdim, da ni treba glih u kamp, da imaš pet korakov do morja in da se cel dan nekaj dogaja. Kombinacij je celo več in vse so brez kavča!

Sorry, sorry, sorry! sram Ampak tega, kar naj bi jst po tvoje trdila, nisem napisala in niti ne mislim tako. stop Ker mi je čisto kristalno jasno, da maš "norce" med hotelirji in kavcarje med kampisti, če se lahko tako izrazim. Zdaj se mi s telefonom ne da vsega tipkat, ampak bom pri računalniku poiskala primernejšo temo za to debato in vse lepo razložim Wink. Ker mi je kul debata Cool.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4849 : četrtek, 31.07.2014 : 23:51:37 »

Ne vem koliko ima to veze s tem, da imas otroke, kocka, tu v kampu je kljub slabemu vremenu ogromno familji z od tri mesece dalje starimi otroki in se pac ne sekirajo oziroma razmisljajo podobno kot jaz. Nekatere familije so tu ze od konca junija (v sotorih, ne prikolicah) in ostajajo kljub vremenu.

Mislim, da je stvar pac v tem, da smo si med seboj razlicni, kar je itak edino pravilno in super, ker je zaradi nase raznolikosti svet zanimiv.  Wink

Ve kar mirno tu naprwj debatirajte. Jaz mimo teme samo povem, da so moji stironozci vsi dobro in se imajo fajn, tako kot jaz.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4850 : petek, 01.08.2014 : 07:41:56 »

Ej, smo se ravno zadnjič pogovarjali, da večina skandinavcev in tistih, ki pridejo res od daleč vztraja kljub slabemu vremenu ker je pač noro dolga vožnja do sem, Slovenci, ki imamo morje bližje, pa jo raje popihamo domov, če dolgoročno vreme bolj slabo kaže.
No, meni ni lušt sluzastih cunj, ki se v takem vremenu zlepa ne presušijo okoli prenašat (pa otrok, ki jim je dolgčas, tudi ne), je pa res, da mi nismo ful na hard kamping friki in da smo tudi v šotoru radi mal na komot, tako da itak da ja, vse se da, če se hoče. Pač - mi stvari delamo po svoje, eni pa drugače.
Smo eno leto šli na dopust na Ugljan in ker nam je bilo reeees ful bedno in smo po dveh nočeh mrtvoladno spakirali kufre in šli - na dopust v Kranjsko goro, kjer smo se potem imeli carsko. Mal smo se vozakal, ampak končni rezultat je bil odličen, lahko bi pa vztrajali na Ugljanu in prenašali nekaj, kar nam ni ustrezalo.
Žal imamo tale 2 tedenski dopust samo 1x na leto in takrat ga pač želimo preživeti tako, kot nam paše in smo glede tega fejst fleksibilni  Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4851 : petek, 01.08.2014 : 08:01:18 »

Se mi zdi, da je zeloooo pomembno, kakšni ljudje (in otroci) so skupaj v dežju na kampiranju. Zdi se mi podobno kot je npr. en teden dežja na jadrnici v skupini 8 ljudi....  Lips Sealed
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4852 : petek, 01.08.2014 : 10:22:11 »

No, evo, jaz pa ze petnajst let hodim v en kamp na Ugljan in ga ne zamenjam za noben denar. Malo divji kamp, cudovit miren in zelen otok in cisto morje. Me ne premaknes v Kranjsko Goro, pa ce mi placas.  Wink

Kar se tice tehle familij, ki vztrajajo, so pa po vecini Slovenci, nekaj Hrvatov in Nemcev. Pac, mi smo haljubljeni v morje in kampiranje in se trudimo tudi slabo vreme vzeri kot del narave, vlazne cote kot nekaj kar pac ta hip je in uzivamo v stiku z naravo, ki ti je ne more dati noben apartma in hotel. Kot je napisala Royalty, cele dneve smo zunaj, ko je dez se skrijemo v predprostor sotora, cvekamo in jemo kar na tleh in smo veseli ter hvalezni, da smo tu, v sotoru, v naravi in ne nekje med stirimi stenami.  Smiley Saj si mi tu tudi zelimo sonca in vrocine, ampak kaj cmo,, tudi dez je del narave in kampiranja.  Wink

Eni pa pac niso za kampiranje in grejo v apartma ali hotel in jim je to tako zelo kul kot meni kampiranje. In s tem ni nic narobe.

Luna7, vecina dolgoletnih kamperjev nima tezav z otroki, ker kampirajo ze od malega in so vzgojeni v duhu kampiranja in stika z naravo, ki ti ga kampiranje nudi, starsi so pa tudi dolgoletni kamperji in znajo zamotit mulce tudi letos, ko je vec dezja kot sonca. Si pa ne predstavljam biti tu s kaksno druzbo, ki bi jo vsaka kaplja zmotila in bi bil cel halo, ker so cote vlazne. Za take raje vidim, da grejo domov in uzivajo v tem v cemer oni uzivajo, jaz pa bom se naprej uzivala na morju v sotoru. Tvegano je iti na jadrnico ali pa kampirat, ce ljudi s katerimi gres ne poznas res zelo dobro, pa se takrat se ti, zlasti na jadrnici, lahko zgodi, da si boste sli na zivce, ker na jadrnici se pa se umaknit kam nimas.

Skratka, spet prihajam do tega, da smo si razlicni in da je tako prav. Zdaj grem pa plavat! Uzivajte!  Cool
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #4853 : petek, 01.08.2014 : 10:32:00 »

Jest obožujem kampiranje.
Ves "ferker" okoli pakiranja, iskanja placa, postavljanja prikole, predšotora in dokončnega "gnezdenja".  ljubezen
Vreme me ne moti. Sem od malega navajena dežurat, držat palice, ipd. Ima to tudi svoj čar.
Da ne govorim o "ta divjih" valovih po kakšni nevihti.  Cheesy
Kar mi ne gre več so skupne sanitarije  Lips Sealed, zato je kemp oprema na zasluženem počitku do nadaljnjega.  Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4854 : petek, 01.08.2014 : 16:55:56 »

No, moja "filozofija" - ki, poudarjam, nikakor ni bolj pravilna, boljša, slabša, napačna ... kot katerakoli druga -, pač pa je moja oz. hvala bogu tudi najina in gre nekako takole. V svojem najglobjem bistvu sem očitno nomad ali pa cigo ali nekaj na to temo predaja in sem zato "problematična" Roll Eyes s tega vidika, da resnično ne maram ždet na enem mestu dlje časa. Ker mi je škoda časa (in denarja). Grin Roll Eyes

Vsekakor si rada vzamem dovolj časa, da nek kraj začutim, doživim, okusim, zavoham, dobro raziščem (in zato me ne spraviš na klasično turistično potovanje z agencijo, da bom tekala za vodičem Lips Sealed), ampak potem hočem it dalje. Tolk je za videt in doživet na svetu in tako prekleto malo prostih dni je na razpolago, da "ni časa" ostajati na enem mestu, posedati ali poležavati v brezdelju (ker to lahko zastonj počnem doma Wink) ali se bognedaj vračati vedno na isti kraj, pa če je bilo še tako lepo (in ne spomnim se, da kje ne bi bilo tako lepo, da se ne bi splačalo še priti!). Tako je treba it naslednjič, ko je spet prilika kam it, še drugam pogledat, raziskat, doživet nove stvari ... Smiley Še na isti hrib ne maram hodit in ne po enih in istih utečenih sprehajalnih poteh. Problematično, vem. Evil

Kjerkoli že sem nastanjena, je to samo zaradi nujne življenjske potrebe po spanju, me nič kaj dosti ne briga, kje je in kakšno je, samo da se naspiš. Za potujoči stil dopusta je za moje pojme daleč najbolj priročen ravno kamp - sploh za t. i. zahodni, razviti svet. Načeloma jih je povsod dovolj, da ga takoj najdeš, ko se naveličaš potikanja naokrog za tisti dan, psi so v veliki večini dovoljeni, v kampu je (skoraj) vedno tudi tuš in drugega ne rabiva. Smiley Načeloma ni nikoli tako poln, da te ne bi vzeli, tudi če prideš pozno zvečer. Ali pa se prijaviš šele zjutraj, ni panike. Za prespat te itak ne briga, ali je vse tip top, sam da je poceni. Pa štimung je fajn, sproščeno je in načeloma precej cenejše od drugih nastanitev. Pa drugačno kot med štirimi stenami. Bolj na easy ...  V "tretjem" svetu pa zmagajo hostli ali low budget hoteli, ki jih je kot peska in trave. Znajo pa biti tam sanitarije, čeprav privatne ali za samo par sob, slabše kot v marsikaterem kolikor toliko urejenem kampu. Tongue slaba prebava
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #4855 : petek, 01.08.2014 : 17:46:01 »

Hahaha, pa smo si res zabavno razlicni. Mene zmrazi, ce samo pomislim na "tretji svet" in sanitarije, bog ne daj da bi jih se v zivo morala dozivljat. Sem zelo komot doma na vrtu na lezalniku Grin Tongue
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4856 : sobota, 02.08.2014 : 01:10:06 »

Hejhoj, No Jinx in klapa, LoUski pozdrav iz domačih revirjev pošiljamo tudi Krašowci ljubezen

Ful dobra debata se je tukaj razvila medtem, ko smo tudi smo do gležnjev brodili po vodi v našem kampu in se zadnja dva dni spet lepo martinčkali s hladnim Ožujskim, hihi Smiley Evo, zdaj smo doma, avto je še poln kamperske robe, meni je bilo najbolj važno ven potegnit računalnik, da vidim, kako je kaj v civilizaciji in na mojpes netu Cheesy

BTW: vidim, da je bilo govora o skupnih kamperskih sanitarijah. Kul. Ker so doživetja res zanimiva Wink Še posebej moje današnje, ko sem prišla iz 4x dnevno perfektno spucanih stranišč v našem kampu v domače, ki sta ga 16 dni uporabljala samo moja prestolonaslednika in morda še kak obiski pa je ... ma ni za govort  bruham jezen butnglavc

Naša reportaža bo v kratkem sledila v Rokotovi temi, do takrat pa lepe pozdrave na Ugljan Kiss No Jinx, uživaj maksimalno! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4857 : ponedeljek, 04.08.2014 : 14:31:17 »

No torej. Krivca za Đinksin vesoljni potop sem ujela jaz. Čisto resno mislim, tole lepo vodonosno čudo sem fotkala v sredo nekaj pred peto zjutraj z najinega balkončka.Tule gledamo proti jugovzhodu, v jasnem vremenu vidimo Pag, recimo.
Pet minut po fotkanju pa je drugi konec nevihte prineslo do naju in je bilo treba spokat v šotor. Je bilo pa polurno pričakovanje in spremljanje bližajoče nevihte nekaj fantastičnega!
Za mojega domačega vremenarja itak, jaz pa sem si zaželela imeti stativ in en fejst fotoaparat, ker so se noro lepe scene menjavale iz minute v minuto Smiley

Evo, No Jinx, zdaj ga lahko za ušesa scukaš, lepotca Wink

Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4858 : sreda, 20.08.2014 : 20:19:17 »

Po mesecu dni sem se s težkim srcem vrnila z morja. In kot vsako leto tudi letos sledi fotoreportaža.  Smiley

Najprej sem dobila čudovito mesto prav na rtu, s pogledom na morje. Čeprav to mesto številni obožujejo, meni ni najljubše, saj zjutraj rada doooolgoooo spim, tu pa te sonce iz šotora prepodi najkasneje ob osmih. 






K sreči je bilo bolj kot ne deževno in oblačno in sem tudi na tem mestu lahko spala malo dlje. Na plan pa so pokukali polži in gobe. Kar tako, sredi kampa.  Huh










Sledila je selitev v »duboko ladovino«. Nekaj stvari sem strpala v karjolo, ostalo zmetala v avto, šotor in blazino pa so mi pomagali prenesti prijazni sokamperji. In na novem mestu sta se našla tudi dva primerna bora za visečo mrežo.  guncagunca






Tudi vreme je počasi začelo sodelovati in pojavilo se je sonce. Tako sem več časa preživela na plaži, se sončila, brala, plavala in seveda fotkala.  dopust








A kdo ve kaj je to za ena rastlina? Njeni listi ful prijetno dišijo, samo nisem mogla nagruntat, kaj bi to bilo.


V objektiv sem ujela tudi »odlomek iz galebjega življenja«.


















Seveda ni šlo brez fotkanja tamkajšnjih živalic.






Tale metuljček je ležal na tleh sredi poti. zelo previdno sem ga dvignila in ga postavila na varno, a mu žal ni bilo več pomoči. Lepo letaj na mavrici, metuljček!  Kiss




Polna luna na morju ima prav poseben čar …














… kakor ga imajo tudi sončni zahodi.














Takole si je pot do morja uredil eden od lastnikov obmorskih vil.  ljubezen




Tole pa je meni zelo ljub pogled iz »recepcije« našega kapa proti zalivu.  ljubezen ljubezen




Letos je nastala tudi serija »morska tihožitja«.  piiiilimo






Seveda sem šla tudi med ljudi. Na Šug festivalu sem nakupila otoške dobrote in druge izdelke za  Dobrodelne licitacije za mačkovje.








Staršem pa sem od lokalnega umetnika, ki je že dolgo slep na eno oko, žal pa ga vid na drugem tudi zapušča, kupila tole olje na steklo.


Zgodila se je tudi vsakoletna fešta in z njo povezan defile brodica. Ladjice štartajo sosednjem zalivu, med petjem in hupanjem se pripeljejo v naš zaliv, kjer jih na obali pričakamo kampiraši in jim mečemo pločevinke piva.  drink Oni jih lovijo, skačejo za njimi v morje, prepevajo in hupajo, se polivajo z vedri vode in vsi skupaj ustvarjamo prav super vzdušje.  plesalec plesalec Zvečer pa poteka kulinarično tekmovanje in glasba. Iz večernega dela prireditve fotk letos ni.  pevka






Frida, je bila moja kraljica, Frida, Frida, … Koncert Psihomodo Pop.


In ker ne moreš vsega svojega časa preživeti z odraslnimi ljudmi sem se družila tudi s skoraj enoletno malčico ter psi iz kampa.  Wink








Tudi kulinarično je bilo letošnje poletje super.  hm njami Od nočnega ulova hobotnice in posledične solate …


… preko na žaru pečenih molov …


… do umirjene večerje v lokalni restavraciji.






Zadnji dan pa me je za adijo pričakal tale veščji seksualni akt, ki se ni prekinil niti, ko sem ju premaknila z brisače v grmovje.  Grin








Za slovo pa še morje.  objem
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #4859 : sreda, 20.08.2014 : 20:22:22 »

 Afro
Logiran
Strani: 1 ... 319 320 321 322 323 [324] 325 326 327 328 329 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines