mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 10:28:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 331 332 333 334 335 [336] 337 338 339 340 341 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 769311 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #5025 : sreda, 03.12.2014 : 09:57:18 »

Ma dej no Angry
A je glih treba te nadloge Undecided Upam, da boste kmalu ok Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5026 : sreda, 03.12.2014 : 13:47:23 »

Ojej...welkam tu d klab  Sad   - Čimprej okrevajte! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #5027 : sreda, 03.12.2014 : 13:52:40 »

V bistvu je kar dolgo vztrajal Huh  Afro. Pred leti sem dobila na čuvanje psico s kužnim kašljem, doma sem imela svoja dva in še enega na čuvanju. Saj ne da so potem že naslednji dan že vsi štirje kašljali. Tko da upam, da dolg "odzivni čas" pri Regratu pomeni, da bo šlo hitreje mimo in v lažji obliki, ker je česen že naredil svoje.  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5028 : sreda, 03.12.2014 : 16:11:23 »

Zaenkat ne kaze, da bo tako hudo kot je bilo pri NVMPju. Bomo videli. Preventivno je seveda prislo do spremembe plana. Bomo mi kar lepo ostali v Sibiriji in ne bomo sli na Vikend, kar me sicer malo zalosti, ker sta moja starsa tam zaradi plesni, ki si je zelela bivati v stenah sobe v kateri spim jaz, sobo prenovila in sta jo dala prebarvati v meni ljube odtenke lila, ceprav to ni njuna barva in se en predalnik sta mi kupila, da ne bom imela oblek kar mizici, ker ni placa v omarah. Jaz sem zelo ganjena zaradi tega in sem se veselila videti zadevo v zivo, ampak ... Oba psa sta bolana in kuzna. Tu imam veterinarja pet minut stran, tam 20km. In tu imamo ograjeno dvorisce, tako da ne trosimo kuznega kaslja povsod naokoli (saj morata tako ali tako mirovati), tam pa ni ograjeno in vaski psi se prosto setajo tudi po nasi parceli. In jaz ne vem, ce so ti psi cepljeni in ne vem, ce bi lastniki poskrbeli za njih, ce bi zaceli krehati. Tako da za dobro mojih in tujih zivali ostajamo v Sibiriji. Saj soba na Vikendu ne bo sla nikamor.  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5029 : sreda, 03.12.2014 : 16:45:45 »

Pozdravite se! Pa ne pozabite, da soba res ne bo šla nikamor. Bo samo še lepša!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #5030 : sreda, 03.12.2014 : 19:31:12 »

Zaenkat ne kaze, da bo tako hudo kot je bilo pri NVMPju. Bomo videli. Preventivno je seveda prislo do spremembe plana. Bomo mi kar lepo ostali v Sibiriji in ne bomo sli na Vikend, kar me sicer malo zalosti, ker sta moja starsa tam zaradi plesni, ki si je zelela bivati v stenah sobe v kateri spim jaz, sobo prenovila in sta jo dala prebarvati v meni ljube odtenke lila, ceprav to ni njuna barva in se en predalnik sta mi kupila, da ne bom imela oblek kar mizici, ker ni placa v omarah. Jaz sem zelo ganjena zaradi tega in sem se veselila videti zadevo v zivo, ampak ... Oba psa sta bolana in kuzna. Tu imam veterinarja pet minut stran, tam 20km. In tu imamo ograjeno dvorisce, tako da ne trosimo kuznega kaslja povsod naokoli (saj morata tako ali tako mirovati), tam pa ni ograjeno in vaski psi se prosto setajo tudi po nasi parceli. In jaz ne vem, ce so ti psi cepljeni in ne vem, ce bi lastniki poskrbeli za njih, ce bi zaceli krehati. Tako da za dobro mojih in tujih zivali ostajamo v Sibiriji. Saj soba na Vikendu ne bo sla nikamor.  Smiley

To si pa tako lepo napisala, da lepše res ne bi mogla  Kiss objem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #5031 : sreda, 03.12.2014 : 19:32:54 »

Prehitro kliknila  huh

Tvojima pasjima fantoma pa želim, da čim hitreje mine ta nadloga, da se spet lahko začnejo poskočni dnevi  ljubezen ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5032 : sreda, 03.12.2014 : 20:50:31 »

Tudi jaz se pridružujem čarkinemu mnenju! Temu se reče pa odgovornost Afro Draga sestra po dlaki objem

No Jinx in klapa, jaz vam želim, da dnevi in noči v Sibiriji minejo kar se da mirno,pa da veterinarja sploh ne bi (več) rabili, pa potem zdravi odšli na Vikend uživat v novo lepo sobico, iz katere seveda željno pričakujemo rAportažo, da bomo videli lepo lila steno in če je gor še kaj placa za ... no, za kakšne slikovne darilE Smiley

Mislimo na vas, če zmanjka Zdravilne Paštete pa povejte, zdaj se ne moremo več izgovarjat, da ne vemo, kaj to je. Me je Roko popoldan peljal v trgovino in sem se na lastne oči prepričala, da to Zdravilo tudi na našem koncu sveta prodajajo, ne samo v Državi LJ Grin Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #5033 : četrtek, 04.12.2014 : 20:53:16 »

Za novo leto si bom zaželela, da bi vsaj tisti ljudje, ki imajo živali, vsaj pol tako odgovorno razmišljali kot NoJinx.
 objem
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5034 : četrtek, 04.12.2014 : 23:49:51 »

Želimo hitro okrevanje Kiss in pošiljamo lepe pozdrave v Sibirijo objem
(pa veselimo se vijolične reportaže - ko bo Grin)
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5035 : petek, 05.12.2014 : 00:37:31 »

Hvala, sestre po dlaki!  Kiss

Pri nas smo brez sprememb, kar je boljše kot spremembe na slabše, a ne?  Smiley

Imamo se pa nekako takole ...

"A lahko nehaš težit s fotkanjem, baba!" oziroma Ferpis dih, stara!, kot bi rekla preCednica


"Doooolgcaaaajt!"


"Se bom malo polišpala."


Bolniki se morajo cajtat na postelji, a ne?




In ko tudi bolnikom rata dolgčas, se igrajo twister.


Jaz pa si čas krajšam s štrikanjem.


Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5036 : petek, 05.12.2014 : 08:38:06 »

Ajej, pocajtajte se - je pa regrat sicer ful zdravilna rastlina, tako da mislim da je zato Regrat tako pozno zbolel in da zato ne bo močno bolan, ampak bo šla stvar hitro in v blagi obliki mimo  Wink Kiss
saj veš - nomen es omen, pa to  Cheesy
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #5037 : petek, 05.12.2014 : 18:59:56 »

Pravzaprav se mi bolj zdi, da tudi Regrat in NVMP štrikata... sta se pa ja prepletla enako kot tvoj vzorec Cheesy:D čisti copy paste
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5038 : petek, 05.12.2014 : 20:26:55 »

Pravzaprav se mi bolj zdi, da tudi Regrat in NVMP štrikata... sta se pa ja prepletla enako kot tvoj vzorec Cheesy:D čisti copy paste
Jaaaa, točno to! KuŠka sta tolk pametna, da sta Šeficin vzorec naštudirala in ji takole demonstrirata, kako znata Cheesy

Kičasti ste, Sibirci Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5039 : četrtek, 11.12.2014 : 17:06:47 »

Mi komaj še kaj pokašljamo.  veselje

Zagotovo je k temu pripomoglo tudi vsakodnevno odpiranje adventnega koledarja.  Smiley


"Kaj je danes notri?"


"Mmmmmmm, dobro!"


"Jaz tega že ne bom jedel, daj mi palčko!"


"Kaj je pa v najinem koledarju?"


"Daj nama že to, že čez vrečko slastno diši!"


Midva se greva zdaj malo kiča.




Jaz sem pa vesela tudi, ker smo po par tednih non stop takega neba ...


... končno dočakali tole.
Logiran
Strani: 1 ... 331 332 333 334 335 [336] 337 338 339 340 341 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines