mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 06:56:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Evropska razstava psov, Celje 2010  |  Tema: Evropska razstava psov in specialne razstave, 29.9.-3.10.2010 - po ...
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Evropska razstava psov in specialne razstave, 29.9.-3.10.2010 - po ...  (Prebrano 30575 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #30 : petek, 01.10.2010 : 09:26:11 »

Zdaj pa še obljubljene fotke, med katerimi najdete tudi take, ki vam razkrivajo, kako izprazniti denarnice Tongue Grin

Aaaaa, zapravljati se tudi da torej..... Roll Eyes Tongue
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #31 : petek, 01.10.2010 : 11:00:45 »

http://24ur.com/novice/crna-kronika/z-razstave-ukradli-snavcerja.html

Pazite na svoje pse..
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #32 : petek, 01.10.2010 : 20:38:50 »


Ne morem verjet, koliko primitivnih komentarjev je pod tem člankom.  bruham  Kje mi živimo... Sad
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #33 : petek, 01.10.2010 : 21:52:20 »

Super slikce Smiley Sem še sebe najdla umes Smiley
Parkirnih mest je okol trgovin dovolj. Nima smisla plačevat pri dvorani, pa potem tam sploh ni prostora.
Za kupit je pa res ogromno stvari. Tudi mi smo odšli kar nekaj eurou lažji od tam Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #34 : sobota, 02.10.2010 : 01:32:31 »

EDS - Foto s prizorišča - petek, 1.10.
EDS - Best of Day rezultati - petek, 1.10.

Petek dopoldan je bil en tak lušen razstavni dan, predvsem ker ni bilo gužve in ker se je dalo spoznati kup pasem, ki jih pri nas sicer skoraj ni mogoče videti. Popoldan je bil precej naporen zaradi skoraj 5-urnega BISa Roll Eyes, pa tudi gužva po halah je bila kar precejšnja, saj so potekale 3 specialke.

Sobota bo spet en precej hud dan, saj se bodo na EDS na Celjskem sejmišču dopoldan pokazali hrti, ovčarski in pastirski psi ter špici in pratipski psi, popoldan pa bodo specialke za pritlikave pasme, terierje, tibetanske pasme in rodezijske grebenarje.
Ves dan bodo na Pragerskem specialke za jazbečarje, nemške lovske terierje, retrieverje, španjele, vodne pse in ptičarje, v Slovenj Gradcu pa specialka za goniče in krvosledce.

Hudo, a ne Cheesy Wink

Sreda, drugic moras pomahat v fotoaparat Grin Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #35 : sobota, 02.10.2010 : 01:40:06 »

Najprej so bile cifre ukradenih psov precej vecje, saj se je govorilo o stirih snavcerjih, potem so enega nasli privezanega v blizini, tri pa so menda iskali policisti. Zdaj vidim, da so Novice ze ugotovile, da je tudi za tak dogodek odgovoren organizator, s cimer se osebno ne strinjam, saj na taki prireditvi tega ni mogoce zagotovit, ko lastniki pustijo pse v kletkah (hm ..., v resnici na razstavi se nisem uspela videt zaklenjene kletke, je pa res, da jih nisem nikoli iskala) in gredo jest, pit, urejat papirje, cvekat, zapravljat ..., pri prodaji vstopnic pa najbrz nikomur na celu ne pise, da vzame s seboj vse, kar se ne drzi lastnika.

Torej, paziti je treba na pse, pa tudi na denarnice, torbice in opremo. Bi rekla, da kar tako, kot smo vajeni po drugih mestih, kjer se zadrzuje ogromno stevilo ljudi. Tezko je pricakovat od organizatorja, da bo vsakemu razstavljavcu zagotovil osebnega cuvaja.

Upam, da malega snavcerja hitro najdejo.
Logiran

Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #36 : sobota, 02.10.2010 : 06:49:25 »

No, po mojih informacijah, iskalo se je 5 psov, 4-je so najdeni seveda na razstavišču, vsi so pobegnili iz slabo zaprtih boksov in kletk, pa takšnih primerov je še na desetine, s tem da večina sploh ne pride do pisarne KZS, da bi se lahko zabeležila. Išče se torej samo še tale en šnavcer, pa tudi za tega je gladko malo bolj verjetno, da je enostavno pobegnil iz kletke, kot da ga je kdo ukradel. Ob prijavi na razstavo vsak razstavljalec podpiše da se strinja s pravili, v katerih je izrecno navedeno, da lastnik v celoti odgovarja za svoje pse - torej če je pse pustil same, brez nadzora in ga je nekdo ukradel, ne more bit organizator prav nič kriv. Po neuradnih informacijah, pa se je tega pritlikavega šnavcerja celo videlo v centru celja, kjer bi ga naj nekaj ljudi poskušalo ujeti a je bil čisto zmeden. Vendar te informacije niso preverjene.
Logiran
missmony
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #37 : sobota, 02.10.2010 : 11:26:34 »

Ali lahko, pripeljemo zraven svojga ljubljenčka kot obiskovalca?
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #38 : sobota, 02.10.2010 : 13:00:42 »

Ne...
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #39 : sobota, 02.10.2010 : 20:58:47 »

Danes smo bili na razstavi, moram reči da je bilo super, na specialki veliko lepih kavalirjev Kiss Cheesy, tudi v BIS sami lepi psi, veliko stojnic z zanimivo ponudbo, tudi za naše kužke smo nekaj kupili, skratka super!!! Cheesy Cheesy veselje bravo
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #40 : sobota, 02.10.2010 : 21:09:16 »

Mi smo bili tudi tam (no midva, Yin se je razvajal v varstvu). Je bilo luštno, videli par pasem, ki jih v živo še nisem nikoli, pa enega špica s smislom za humor, ki je sodničino torbico zamarkiral v ringu (ni opazila), pa eno izgubljeno rusko punčko (človeško) s prilepljenimi številkami na nogice.

Bilo je kar polno ampak fino.
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #41 : sobota, 02.10.2010 : 21:52:35 »

Mi2 sva tudi šla.  Smiley Četrtkove molose sem sicer zamudila, ker nekateri pač moramo delat.  Angry Je bilo pa danes za videt dosti drugih "mojih" pasem, tudi bolj redkih, ki jih na vsaki razstavi niti ne srečaš. Pa skogkatt je bila, z legendo Majem  veselje
Logiran
Dada73
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 192


WWW
« Odgovor #42 : sobota, 02.10.2010 : 22:02:19 »

Evo tu pa je nekaj slik psov 5. FCI skupine http://www.mojalbum.com/dada73/eurodog-show-celje-2-10-2010 in še ena http://www.mojalbum.com/dada73/eurodog-show-celje-2-10-2010-2-del
Upam, da ni kaj narobe če pokažem linke do slik, ki smo jih danes sami poslikali
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #43 : nedelja, 03.10.2010 : 00:06:47 »

EDS - Best of Day rezultati - sobota, 2.10.
EDS - Foto s prizorišča - sobota, 2.10.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #44 : nedelja, 03.10.2010 : 08:51:25 »

Do daj bodo danes aktivnosti - ob 15.00 se začne Best in Show in s tem se verjetno konča? Zanimajo me bolj prodajalci razne opeme in ostalega - do kdaj bodo tam, morda kdo kaj ve glede tega?

k
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Evropska razstava psov, Celje 2010  |  Tema: Evropska razstava psov in specialne razstave, 29.9.-3.10.2010 - po ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines