mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:43:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: gregsu je dolgčas
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: gregsu je dolgčas  (Prebrano 20052 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« : četrtek, 16.09.2010 : 22:33:50 »

Čestitam na "ažurnosti" kontaktnih podatkov!

Že 5 let nedotaknjeno, podatki in naslovi pa že davno ne veljajo več.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 16.09.2010 : 22:40:38 »

Za katere podatke si si pa vzel cas za "cestitke"?

Smo te pogresali na pikniku Wink
Logiran

gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 16.09.2010 : 22:45:53 »

Če nisem bil dobrodošel, kaj naj  Cry Cry Cry Cry Cry Cry naslednjič. Sem videl, da vas je bilo ogromno in da ste se imeli super  bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo

Ja, podatki. Ne, da najdem pesa, kličem na Gamo MM in mi rečejo, da ta radio ne obstaja več 5 let?!?!  Cry No, pol smo rešli drugače in kuža je že doma  Afro Afro Afro Afro

Ajde, malo popravit to in se manj kregat, ker piše da je bilo ažurirano leta 2005  Angry Angry Angry
Logiran
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 16.09.2010 : 22:49:10 »

Pa a ni dejansko škoda, da mate take šlamparije med podatki, ker ko zdj gledam je en kup napak.  jezen jezen jezen

A niste vi nek hud portal in to so ja neke osnove, al kaj?  butnglavc
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 16.09.2010 : 23:01:53 »

Hm ..., na ajde in na poskok ne palim Smiley
Bo, ko bo cas za take zadeve. Sicer pa najdes azurirane cifre izpred dobrega tedna pri frendih in sem prepricana, da zelo dobro ves, kaksna je cifra Game MM Grin.

Bi rekla, da si se nekje zataknil Smiley, ko pises o kreganju in o nedobrodoslosti na pikniku. Pa, da si ne bos glave stolkel, ker nima smisla. Bo samo tebe bolela.
Logiran

gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 16.09.2010 : 23:05:32 »

 Shocked Shocked Shocked

Kaj bi šlo enkrat kaj direktno in konkretno povedat? Al kaj?  Angry
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 16.09.2010 : 23:12:47 »

Star podatek, ki je tebe tako zmotil, ni sredisce tega portala in bo azuriran tocno takrat, ko bo cas za azuriranje Smiley
Ne vem, na kaksno kreganje si mislil, ker se nihce ne krega, prav tako ne vem nicesar o nedobrodoslosti katerega od clanov na mojpes.netovem pikniku, zato sem mnenja, da si se moral nekje zatakniti, pa ti ne uspe prilesti ven, ali pa ne ves tocno, kje se sploh trenutno nahajas.
O telefonskih ves ti vec od mene Smiley

Se kaksna zelja? Smiley
Logiran

gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 16.09.2010 : 23:15:58 »

Ajde, stopi na zemljo in povej kaj misliš. Kdo te razume, halo?  Angry
Logiran
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 16.09.2010 : 23:18:56 »

Ma dej grem jaz spat, ki tu še vedno nimate vseh kolesc na mestu 

Greš tudi ti?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 16.09.2010 : 23:42:03 »

Hm ...
Prevod:

Podatke si nasel na http://www.mojpes.net/modules/pomoc/article.php?storyid=55. Res je, da so podatki stari, kar pa se ne pomeni, da niso uporabni Smiley. Navedeno je, kaj je treba storiti in v kolikor stevilke ne veljajo, je treba vedeti samo eno - 1188 Wink, in ta spada med osnovne podatke, za katere ni treba gledati po internetu.
Clanek bo azuriran takrat, ko bo cas za to, ker zagotovo to ni niti od dalec osnova tega portala. Je precej nepomemben clanek, glede na to, da sem mnenja, da se je treba obnasati do svojih psov odgovorno, odgovorni skrbniki pa psov in mačk ne izgubljajo. Upam, da je dovolj razumljiv odgovor.

Pozivas, naj delamo in se ne kregamo. Ne vem, kje si kreganje staknil, razen ce si ostal v preteklem casu, ko si izzval kreganje ti sam.
Udelezba na pikniku je bila ze v startu bučka, zato o kaksni nedobrodoslosti nima prevec smisla razpredati.

Za telefonsko stevilko si ugotovil, da je napacna. Torej ves vec kot jaz. Smiley
Upam, da dodatno pojasnilo ne bo potrebno.
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #10 : petek, 17.09.2010 : 08:08:39 »

O gregs je spet prilezel iz luknjice Grin
Logiran
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #11 : petek, 17.09.2010 : 08:15:30 »


Je precej nepomemben clanek, glede na to, da sem mnenja, da se je treba obnasati do svojih psov odgovorno, odgovorni skrbniki pa psov in mačk ne izgubljajo. Upam, da je dovolj razumljiv odgovor.


To pa skorajda ne morem verjet, da si sposobna napisat. Predlagam, da ukineš ta famozni portal, ker je brez zveze, da ga sploh imaš, saj bi moralo biti na svetu vse v najlepšem redu.  Undecided

Mimogrede, če bi prebrala moj post, bi ugotovila, da sem ti napisal, da sem psa NAŠEL, ne pa zgubil. In ne, ni telefonska napačna. Napačno je to, da imaš objavljen seznam, kjer vsaj polovica stvari ne velja več (ni problem telefonska Game mm, problem je, da ta radio že 5 let sploh ne obstaja več, kot ne obstaja še 10 drugih, ki si jih napisala, ko si za take stvari še imela nekaj časa, danes je očitno drugače.  Angry

A to je tvoj problem. Sama se imaš za najbolj kompetentno in najboljšo daleč naokoli, vsaj tako je zaznati iz tvojega delovanja. Problem je torej v tem, da pač nisi dosledna, kot bi se od tebe in tvojega poratala pričakovalo in bolj kot ne, ustvarjaš nek kurnik, kjer si sama zelo glasna, kjer ne bi bilo potreba in resnici na ljubo, ne vem komu je to namenjeno.  Shocked

Namesto, da bi npsila odgovornost za vse, kar posreduješ v javnost in na mojo opazko odgovorila "res je, podatki ne veljajo, bom uredila v najkrajšem času", se še prerekaš z mano in misliš, da v tvojem cinizmu izpadeš jackica. Pa se motiš.

Daj raje, kot da sestavljaš svoje spise izlivov, ki jih nihče ne bere, ker si z njimi očitno polniš samo svoj ego, s tem pa po mojem mnenju izgubljaš svojo kompenetnost (iz dneva v dan bolj), zavihaj rokave in uredi portal, ker se na njem (na različnih straneh) nahaja veliko zastareil in ne več veljavnih podatkov. Čas gre naprej in vsebine iz leta 2004 tudi ne veljajo več, to najbrž veš.  Shocked

Zato je odgovor "bo urejeno enkrat, ko bo čas za to" skrajno ponižujoč do tistih, ki tvojo stran jemljejo kot referenco in pomoč, ko to potrebujejo (za to še plačajo?).

Ustvarjaš menda najboljši portal v SLO, vse je v nulo napisano in razdeljeno, informacije na profi nivoju in ne štekam, zakaj je težko sprejeti eno opazko in iz tega potegniti to, da boš namesto da boš spet pametovala in se prerekala na dolgo in široko raje čutila odgovornost do ljudi, ki pridejo sem in potrebujejo nekaj.

Psa zgubi ali najde lahko vsakdo. In ne bluzi o odgovornem skrbništvu, ker točno veš, kako je s tem. In si tukaj, da ljudem odgovorno lastništvo ucepiš v glavo, hkrati pa pomagaš, ko nekaj ne gre, ko bi moralo.

Aja, bo... ko bo čas za to, seveda. Mah... NO COMMENT.  sram
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #12 : petek, 17.09.2010 : 08:18:14 »



Daj raje, kot da sestavljaš svoje spise izlivov, ki jih nihče ne bere, ker si z njimi očitno polniš samo svoj ego, s tem pa po mojem mnenju izgubljaš svojo kompenetnost (iz dneva v dan bolj), zavihaj rokave in uredi portal, ker se na njem (na različnih straneh) nahaja veliko zastareil in ne več veljavnih podatkov. Čas gre naprej in vsebine iz leta 2004 tudi ne veljajo več, to najbrž veš.  Shocked

 

Beremo, beremo, ne boš verjel.  Wink In ta forum ni telefonski imenik.  Wink
Logiran
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #13 : petek, 17.09.2010 : 08:36:15 »

Branka super. Še ena odvetnica.

Saj to je problem, v tem, kaj ta forum pravzaprav predstavlja. No, če ti ni vklopilo, je tvoj problem. Upam, da si to napisala tudi Jani, ko je to objavila pred nekaj leti.

Razlika danes in takrat? Imenik danes, imenik takrat. Danes napačen, takrat pravilen (morda). Vsekakor pa javno objavljen. 6 let časa za popravke ni bilo dovolj? Škoda.

p.s.: problem ni samo "imenik".
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #14 : petek, 17.09.2010 : 08:39:44 »

Branka super. Še ena odvetnica.


Hvala za kompliment.  Smiley
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: gregsu je dolgčas
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines