mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:39:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: gregsu je dolgčas
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: gregsu je dolgčas  (Prebrano 20053 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #15 : petek, 17.09.2010 : 08:50:19 »

gregs Grin, kako pa ves, da 10 drugih radijskih postaj ne obstaja vec? A si ponoci vse preklical Cool
Ali pa je to tvoja profesija, pa ves ze kar brez dviga telefona?

Napisi se kaj o sovrastvu do tega portala in mene, da spoznajo se drugi, kdo si predaja.
Logiran

gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #16 : petek, 17.09.2010 : 09:20:50 »

Res si smešna. Ni smisla s tabo karkoli. Kako vem? Ker najbrž veš, da nisi edina, ki ponujaš take podatke. Dva klika pa ni težko naredit. In ne vem, kaj nalagaš o profesijah in ostalem, kdo te sploh razume, razen (morda) ti samo sebe???

Sicer pa je to tvoj post v odgovor na mojega? Zanimivo, čemu vse si se izognila. Najbrž je zmanjkalo teksta? Prav.  Shocked

Predlagam pa ti, da se sedaj niti več ne trudiš in zgubljaš čas pri meni (kot ga jaz ne bom več pri tebi), raje pojdi spedenat tisto, kar manjka, ok?  Huh

p.s.: še enkrat razmisli o mojem predlogu, da portal ukineš. Ker po tvojem neki podatki in informacije niso pomembne ob tem, ko naj bi se vsi obnašali odgovorno. Čemu je torej namenjen tvoj portal, če bi naj vse bilo ok? Sicer ni, ampak v osnovi je tebi pomembno to, "da naj bi bilo". Tvoje besede, pač.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #17 : petek, 17.09.2010 : 09:25:06 »

gregs pa saj če si psa našel je bila edina telefonska, ki si jo moral zavrtet, telefonska pristojnega zavetišča Evil

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #18 : petek, 17.09.2010 : 09:26:13 »

Hehe, gregs, ali ti raje recem kar Mitja Grin, pojdi poticke delat kam drugam.
Hvala, da si z geslom tako pozabljiv, saj mi s tem vedno znova in znova olajsas delo veselje

Alexy, ne se trudit, ker ni v tem point. Psa ni, pa tudi telefona ne Tongue

Logiran

gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #19 : petek, 17.09.2010 : 09:38:12 »

Whaaaat, pa o čem ti to???  Shocked Shocked Shocked
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #20 : petek, 17.09.2010 : 09:45:59 »

O temle vegi


* gregs_pmp.jpg (30.82 KB, 300x300 - pogledano 466 krat.)
Logiran

gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #21 : petek, 17.09.2010 : 09:49:23 »

Joj, Jana, duša moja.

Veš kaj je problem? Da si pokazala, da si si raje kot vzela čas in preverila, kar sem ti dobronamerno predlagal, šla gledat celo IP-je itd. Ne, nisem Mitja, ime mi ni Gregs, sem človek, ki ima ime in priimek, ki ga tebi, niti nikomur drugemu ni potrebno vedeti in v tem kontekstu ni pomembno.

A tebi je? Ker raje povedat, "sem ga usrala in bom uredila", si raje šla cinično raziskovati, kdo je ta oseba, ki si upa po mojem forumu pisati kritiko čez MOJ portal. Kdo pa si ti, Jana? Si nezmotljiva?

Neverjetno. Pokazala si dejansko svoj obraz. Nekaj v stilu:

"Ne mi predlagat, ne me kritizirat, ker jaz sem glavna jackica v mestu!!!".
"In ne, ne bom popravila, bom raje šla pošnjofat, kdo si, da te malo javno hecam!".

Škoda. Res škoda. Ustvarjaš portal, ki je super (in to sem ti že dostikrat povedal), škoda je le, ker se ne zavedaš, da je pomanjkljiv. In namesto, da bi tvojim bralcem ponudila celovito in popolno informacijo, se greš celo ukvarjati s tem, kdo je ta gregs ali kaj še podobnega. Potem si celo nanizala neke naslove (zakrite številke, kaj pa povedo, najbrž veš, da je jedro vedno isto???). jaooooooo, škoda.

Dejstva pa ostajajo. Preberi si še enkrat moj predlog, moje namige. Zakaj vzeti vedno vse za slabo?

Škoda.

Pa lepo raziskovanje še naprej. Kaj ti to koristi, ne vem.

Pa lep pozdrav!
Logiran
gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #22 : petek, 17.09.2010 : 09:54:59 »

O temle vegi

Super, vidiš!

Kaj ima eno z drugim? Username pmp (in oseba, ki si jo omenila) najbrž ne bo preveč vesel, ker nima zveze z menoj, predvsem pa se za njim kot se spomnem skriva več ljudi, ne samo eden.

No, ti že veš, kaj želiš s tem doseči Shocked

Podatki pa še vedno ne veljajo! To ostaja dejstvo, ti pa preverjaj userje in IP-je še naprej. jao.

Te osrečim in pripopam prtscreene še ostalih člankov, ki imajo hude napake? Ali si prišparam za naslednjič? Ker navljub vsemu kar počneš, je slika še vedno nepopolno in hudo napačna  Roll Eyes
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #23 : petek, 17.09.2010 : 10:21:05 »

Se vidi, da na fb ni IP-jev, pa ne ves tocno, cemu sluzijo. Tukajsnji uporabniki vedo, kaj pomenita tista dva nicka na zgornji slikci, zato so tako tvoji kot moji komentarji v zvezi s tem odvec. Vsak si lahko svoje mnenje ustvari sam. O IP-jih je bila pa ze vsa znanost odkrita, ne glede na to, kaj pravis ti. Nisi ne prvi in ne zadnji, ki si se nataknil na lastno pozabljivost in poskusal z laznimi podatki obiti onemogocenje sodelovanja na tem portalu.

Laz ima kratke noge Smiley

Da bo vsem jasno, zakaj se s teboj ne nameravam vec ubadati, lahko preberejo tvoje pisanje na http://www.facebook.com/note.php?note_id=416245592113, za tiste, ki niso na fb-ju pa na http://www.mojpes.net/download/pmp_bizarnost.pdf.

Res dobronameren nasvet: Pojdi poticke delat in nasvete delit drugam, ker tukaj ne bo uspeha. Za mnenja imamo posebno rubriko, ki je dostopna clanom mojpes.neta. Ti to nisi in ne mores postati, tvoje mnenje pa me niti malo ne zanima.

Upam, da bo to dovolj. Smiley
Logiran

gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #24 : petek, 17.09.2010 : 10:31:04 »

Haha... seveda.

In še vedno ostajamo pri jedru, ki si se mu spretno izognila.

Sicer pa je povezava, ki so jo naredila ogromna zabloda (tvoja, seveda). Jaz si s tem ne bom delal problema, si ga bodo pa morda naredili drugi. Upam le, da se zavedaš, s kom (in predvem na kakšni podlagi) si me povezala. Naj ti še enkrat namignem: deli IP-jev so vedno isti, in iz istega IP-ja (to ti pišem na splošno) lahko piše 100 različnih ljudi. Skupina iz linka me ne zanima, veš pa sama, da jo ustvarja veliko več ljudi, kot samo nekdo, ali tisti, katerega ime si zapisala. Naj bo to dovolj. Očitno ti klikerji ne delajo vedno (pa čeprav želiš dajati vtis, da o vseh in vsemu vse veš -  no, tukaj si zabluzila v kompletu).

Pravzaprav me niti ti več ne zanimaš. Zabluzila si spet in v svoji zablodi panično in nepremišljeno reagiraš. Če ti to koristi, je super. Morda za tvoj ego in tvojih 10 priležnic, ki so ti zveste (one vedo, zakaj, to tudi javno pišejo - pa najbrž do tega nisi še prišla, boš že nekoč).

p.s.: vsak si lahko svoje mnenje ustvari sam - drži kot pribito. Žal pa tvoja preusmeritev tematike, ki bi morala biti jedro, ne koristi nikomur. Ajd čao!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #25 : petek, 17.09.2010 : 10:55:33 »

Tvoj stil pisanja je tako prepoznaven, da IP sploh ni potreben. Smiley Ze od vsega zacetka, ko si prijadral sem kot gregs, je bilo jasno, kdo si. 

Lastnik IP-ja bo ze povedal tistim, ki bodo to zeleli vedeti (ce bodo zeleli), kdo je sedel v trenutku pisanja na dolocenem compu. Mene ne zanima. Z neuspelo prijavo takrat in zdaj si mi podal samo se en podatek vec, z vsako komunikacijo pa dodajas nove in nove podatke Wink
Logiran

SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #26 : petek, 17.09.2010 : 19:54:14 »

Jana, ti pa maš živce Shocked.

guju, ti pa zgleda čisto preveč časa, ki ga zabijaš za resnično nepomembne stvari  butnglavc. Ampak, hja...enim res ni pomoči slaba prebava.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #27 : petek, 17.09.2010 : 19:58:51 »

Pomoje si mal zamešala. Gregs ga svira, ne guju  Smiley
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #28 : petek, 17.09.2010 : 20:10:24 »

Jana, ti pa maš živce Shocked.

guju gregs, ti pa zgleda čisto preveč časa, ki ga zabijaš za resnično nepomembne stvari  butnglavc. Ampak, hja...enim res ni pomoči slaba prebava.
Pomoje si mal zamešala. Gregs ga svira, ne guju  Smiley

Sem. Gregsa sem mislila, guju se pa oproščaam. Hvala kocka, včasih res kaj pomešam.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #29 : petek, 17.09.2010 : 20:30:09 »

SILBA MIA, nic takega, saj smo vajeni, da se ljudje radi predstavljajo za kaj drugega, kar so v resnici. Smiley
Sicer pa je podatek, ki ga vztrajno vlece ven, res totalno nepomemben tudi zanj in sluzi le za igrico, ki se jo gre.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: gregsu je dolgčas
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines