mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 10:31:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: gregsu je dolgčas
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: gregsu je dolgčas  (Prebrano 20141 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #45 : sobota, 18.09.2010 : 10:41:08 »

Tko da, gregs, deliva si usodo, s to razliko, da se ti tu lahko vsaj s pravim geslom prijaviš, jaz pa na PMP sploh več ne pridem.

Hm ..., pmp se tukaj lahko prijavi (ce mu amnezija za geslo kdaj popusti Huh), ne more pa nicesar napisat. Eden od razlogov za tako odlocitev je pisanje, na katerega sem dala link v enem od prejsnjih tukajsnjih sporocil, drugi so arhivirani.
gregs je nova razlicica pmp in tudi tej razlicici so za pisanje tukaj steti dnevi. Razlog, da mu pisanje zaradi dvojne registracije se ni onemogoceno, je samo v tem, da je fajn zbirat packarije, ki jih pise, saj bo tako vec za predlozit na vpogled tistim, ki ga bodo povprasali o zdravju.
Logiran

gregs
novinec
*
Sporočil: 48


WWW
« Odgovor #46 : sobota, 18.09.2010 : 10:46:54 »

Ah, nima smisla, rinete in rinete.  Roll Eyes Roll Eyes

Ajd kokodajs!!!  Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #47 : sobota, 18.09.2010 : 10:51:18 »

Pa kaj ti tukaj mešaš kure, ki so, btw, ful kul živali - dajo jajca, dobro kurjo župo in še piščance za v pečico  Shocked
Sam od petelinov pa ni toliko koristi, se mi zdi - no samo za piščance delat so dobri, to pa ja....
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #48 : sobota, 18.09.2010 : 11:01:25 »

Petelincek gregs, a si se (sebe) pozabil obvestiti o tukajsnjem omenjanju skupine pmp? To ja storis takoj, ko kdo karkoli napise, zdaj pa nimam na mailu se nobene zahteve po posredovanjih, brisanjih, opravicilih, donacijah in podobnem. Res cudno. Se ti ne zdi, da bi moral nekaj pogruntati, kako ucinkovito nastopiti v dveh osebah, da ti bo kdo verjel?

Lej, jaz vem, cigav je IP, za kar nisem potrebovala niti zahteve nikamor posiljat, temvec sem samo googla vprasala. Vsakrsno nejasnost bo pac res razcistil tisti, ki placuje osebe, ki dostopajo do interneta s tega IP-ja. Ce to nisi ti, temvec je vasa cistilka, se nimas kaj bat Wink.
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #49 : sobota, 18.09.2010 : 11:12:25 »

meni je tale gregs prav posrečen  Smiley Vse ga moti, Jana, forumašice/priležnice, informacije... ni da ni, ampak še kar vzstraja čeprav se je vmes že ene parkrat poslovil... hm, to mora, da je ljubav  Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #50 : sobota, 18.09.2010 : 11:53:39 »

Jaz sem užaljena. Ne morem kandidirat med 10 priležnic, ker ne jem kruha  sram Undecided Cry
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #51 : sobota, 18.09.2010 : 12:01:26 »

A se prijavlaš? Grin Grin Grin

Vidim, da imas, poleg vseh drugih problemov v zivljenju, tudi problem povrsnega branja. 

Tako, se ponosno prijavljam.  Azn
Jani  Kiss , gregsu pa  bruham

Kure pa ljubim, ceprav jih ne jem. Kruh pa jem. Olajsanje, Yo, ena manj v tej guzvi  Kiss

Ampak uzaljena pa nisem. Ampak, ce bi me kdo primerjal z gregsom, to bi bila zame zalitev. Ni panike, ni pomembno, gregs, sekiraj se raje, ce ni bila vasa cistilka Wink

Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #52 : sobota, 18.09.2010 : 12:50:23 »

Meni pa ni bilo jasno, kaj dela M.na tej sceni in se tako zelo bori za številke in čisto nič za resnično dobrobit živali.
Sem malo poguglala in mi je vse kristalno jasno.... Cheesy
Kaj ne naredijo mediji za poslušanost in pozornost, jao, jao......
Dej M., gregs ali za karkoli se pač imaš v tem trenutku, lepo te prosim, začni (če se že resnično hočeš ukvarjat z dobrobitjo brezdomnih in živali na splošno) delat v njihovem interesu in ne za svojo medijsko prepoznavnost, pozornost ali karkoli te že žene v te dejavnosti...

Včeraj je Anja Mori jamrala kako njeno psico ŽE NEKAJ DNI TAKO ZELO BOLI DA GLASNO CVILI IN JOKA KO SE PREMAKNE, vendar nima denarja za veta. Po xy odgovorih blablabla sem jim napisala, da je dekle zrelo za prijavo pristojnim in da naj se brzinsko spravi k vetu, saj je pustiti žival v bolečini tudi po našem zakonu MUČENJE, če se že iz moralno-etičnih razlogov in osnovne empatije do živali to nobenemu nič posebnega in hudega ne zdi....
Gospod PMP me je ozmerjal s tem, da me je lahko sram, da jst njemu že ne bom govorila, kako je treba ravnat in tralala in kikiki in to.
In me doživljenjsko skenstlal s PMP (zaradi česa mi je res neznansko hudo Cheesy), potem skenstlal še vse ostale podobne komentarje in na koncu zbrisal celo temo, ko je verjetno nekje zasledil, da je to dejansko MUČENJE živali in da podpirajo MUČENJE živali.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #53 : sobota, 18.09.2010 : 12:58:51 »

M = odgovorni urednik radia c****s??
Aja, vidim, da sta oba na radiu.. no, zdaj mi je pa marsikaj bolj jasno..
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #54 : sobota, 18.09.2010 : 13:08:05 »

Da ne boste sle v raziskovanju predalec Smiley
Lahko me toliko sovrazi cistilka Wink
Ki pa se vedno dostopa z istega IP-ja Tongue
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #55 : sobota, 18.09.2010 : 13:11:13 »

Jp, ta je. Meni pa ne samo bolj, ampak čisto popolnoma jasno. Cool
In vse, kar so do sedaj spravili skupaj, tudi. Fantje, dejte od začetka: zakonodaja, problematika, dobrobit živali....
Ni treba it ravno daleč v raziskovanju. Smiley Pa hvala bogu imam dobrega odvetnika, ki mi pove, kaj in v kakšni obliki se lahko piše in kaj in na kakšen način ne.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #56 : sobota, 18.09.2010 : 13:13:09 »

Itak, ja, čistilka... Ki seveda ve vsa gesla itd. Dej bit malo manj smešna, no.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #57 : sobota, 18.09.2010 : 13:18:12 »

Nikoli čula za ta radio. A vrtijo kaj D. Murkota? Evil
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #58 : sobota, 18.09.2010 : 13:18:43 »

Se kr ne motem neham režat Cheesy, kolk so ene stvari včasih simpl.
in vse skupaj je za crknit smešno, na nek nači pa za crknit žalostno. Bemti, pa živalovarstvo, kaj se vse ne najde....
Stil pisanja gregsa=stil pisanja M. Mene noben ne prepriča več v nasprotno, pa če bi še tko rad.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #59 : sobota, 18.09.2010 : 13:27:13 »

Nikoli čula za ta radio. A vrtijo kaj D. Murkota? Evil
Ja, tole vprašanje mene že od jutra žre...
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: gregsu je dolgčas
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines