mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 12:08:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 425728 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #285 : sreda, 27.04.2011 : 14:36:35 »

Dlje kot živim z mački, bolj spoznavam, kako resnična je ljudska modrost, ki pravi, da ni bolj hinavskih živali od mačk.

Nocoj je človeštvo doživelo enega najhujših letalsko-padalskih desantov v zgodovini, ki se lahko primerja le z napadi na Pearl Harbour, Hirošimo ali Dresden.

Začelo se je nekaj minut potem, ko sem legla v posteljo in ravno začela toniti v spanec.
Na mojo glavo so padale večtonske bombe, mimo ušes so z neizmerljivo hitrostjo žvižgale rakete in granate, z neznanskih truščem so se prevračali stoli, z miz so letele knjige, žvenket razbitih skodelic se je mešal s huronskimi klici Na juriš, dejmo jih! od strasti popolnoma pobesnelih napadalcev.
Skrivala sem se pod blazinami in odejami, kolikor je bilo sploh mogoče, ker sem mirila dežurnega stražarja, ki je že začel gledati z belim in  premišljevati, kako bi enega zgrabil za rep in drugega za vrat ter ju likvidiral po službeni dolžnosti.

Čeprav je danes partizanski praznik, ponižno molim, da spodnjih ni bilo doma.

Ko bosta neslednjič ponovila napad, lahko s precejšnjo gotovostjo napovem, da bosta nekoliko zgrešila mojo posteljo in po pomoti poletela skozi okno, takoj za njima pa še zemljevid z označeno potjo do kraja, od koder sta prišla.

In ko sem vsa mačkasta dopolne vstala, da ju zmasiram po preizkušeni recepturi Marije Terezije, ju najdem takole.

Hujskačica in firerka, Fraüline Schnappie.





[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #286 : sreda, 27.04.2011 : 14:39:57 »

A me pustiš pr gmah, če sem zaspana.

Mucica macica mala pridkana sladka nedolžna ljubka pupika ljubezen ljubezen ljubezen

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #287 : sreda, 27.04.2011 : 14:44:02 »

Ajme, to pa naredijo leta in neprespana noč.

Tisto zgoraj je seveda njen naivno debilčasti vojaček Kiss Kiss, ki me gleda:
Nekam slaba si, a si mela hude sanje?

To je pa moja muckica nežna punčkica zlata.  ljubezen ljubezen

[attachment deleted by admin]
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #288 : sreda, 27.04.2011 : 15:15:53 »

Očitno so to dnevi spoznanja in razodetja  Evil Jaz sem ravno včeraj, ko sem pri kolegu brisala luže protestnega mačjega scanja po vogalih (ker so šli šefi na dopust in je frau putci totalno nesposobna za mačjo deklo), pobirala kupe razcefranega papirja in sesala raztrančirane ostanke nekoč prepečenca, ugotavljala, kolk mi je lušno, k mam samo (enega, počasnega) psa. 

Ti želim, da se vojaške vaje v slogu še dolgo ne bi ponovile  Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #289 : sreda, 27.04.2011 : 15:53:27 »

 

mi imamo take fešte vsako noč.
poleg opisanega lezeta še pod kovtr in grizeta in praskata noge Smiley

običajno sta 4 dni v tednu pri meni in 3 dni pri moji mami, tako da se naspimo v izmenah.
je pa res, da smo se že kar precej navadili in spimo tudi v tako krutih pogojih.

ko se zdivjata, se pa punčka pride crkljat na srečnega izbranca (navadno na atija), ki se tudi premaknit ne more, ker tamala leži na pol na prsih in te s tačkami objema okoli vratu ali pa jih da na faco. to je še huje, ker si čez nekaj časa ves trd.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #290 : sreda, 27.04.2011 : 16:00:28 »

Sami mazohisti tle gor. Shocked sram
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #291 : sreda, 27.04.2011 : 16:16:06 »

itak  Cheesy

a ima ovratnica, ki jo ima punčka, kako posebno funkcijo?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #292 : sreda, 27.04.2011 : 16:21:50 »

Za kič.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #293 : sreda, 27.04.2011 : 17:00:17 »

lubice kičaste  ljubezen ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #294 : sreda, 27.04.2011 : 17:43:06 »

 

Zdaj moraš pa samo še najti ime za ta napad, na primer "Napad na skoraj že smrčečo šeflo" in bo zapisan v zgodovino!  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #295 : četrtek, 28.04.2011 : 09:53:31 »

  predaja
Kako poznane scene! Pri nas so dve noči nazaj očitno ena ali dve mački cmoknili z mize direkt v pasjo košaro s spečim psom, ki je seveda skočil v luft (s primernim glasovnim dodatkom  Shocked ), mačke so se razbežale  Shocked , mi pa tudi, ker nam ne bilo jasno, kaj se je sploh zgodilo...  Lips Sealed Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #296 : četrtek, 28.04.2011 : 10:47:07 »

Firerka in kositrni vojaček Čist nori ste pri vas Grin

A Sančo ima mavzerico še pripravljeno za naslednji borčevski praznik? Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #297 : četrtek, 28.04.2011 : 11:09:11 »

He he, še pred nekaj leti bi se tudi jaz tem dogodkom sladko smejala....  Roll Eyes

.....zdaj pa je drugače. Pred nekaj dnevi sem ob vhodnih vratih na tla postavila srednje veliko papirnato vrečko, z nekaj zmečkanimi papirčki in ovitki od bonbonov. Medtem, ko sem v neposredni bližini kucala po pcju, sem sicer slišala, da se za mojim hrbtom nekdo zelo trudi ugotoviti, koliko papirčkov je v tej vrečki, bolj pozorna na vse skupaj pa nisem bila. Ko me zdrami topot tistočerih kopit in vpitje miljona prestrašenih opic, završalo je, kot bi skozi ključavnico uletel en tajfun.... pa je bil le ubogi Vitez, z ročajem okoli vratu in vrečko, ki se je držala tega ročaja, a je neumorno ganjala ubogega mačka. Prvič v življenju sem videla sceno iz risank, kako histeričen maček dobesedno poleti, direkt v sredino steklenih vrat in se samo zloži na tla. Takoj spet vstane in nadaljuje s temi letečimi vložki na duge strani, kamor pade... Končno sem ga nekako ujela za vrati kopalnice, mu snela tisto nesrečno smrtonosno papirnato vrečko z vratu in ga pustila. Še po eni uri je imel oči velike kot 3 eur kovanec, mene pa je z varne razdalje samo sumničavo pogledoval in tuhtal, koliko sem imela jaz prstov zraven pri tem dogodku. Še Vixa, ki je zlepa nič ne gane, ga je prišla nekajkrat pogledat. Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #298 : četrtek, 28.04.2011 : 12:10:49 »

Hehe, dobra Afro!
Podobna scena je bila enkrat pri nas. Samo da je Pici zahakljala štrikec od helijevega balona - balon je napadla iz podesta na štengah, nakar se ji je tista plastika, ki ga obtežuje, skupaj z vrvico zavila okrog trupa. In sta se skupaj z letečo Ice age veveričko spustili v brezglavi tek po stanovanju. Zvoki, da jih ni z ničemer za primerjat, bezljala je z njo vred pod mizo, pa na mizo, spet dol, pa na peč in na pult in tako naprej, vključno z letečimi predmeti, ki sta jih vmes pometali, dokler je nisem končno prestregla. Psa je skoraj kap, ko je gledal tisti leteči klobčič. Le končalo se je drugače kot pri vas - Pici je bila po 15 min že sestavljena in pripravljena na naslednjo traparijo, kdo bi le počival zaradi takegale incidentka Roll Eyes!
Pozdrav letečim mačkom v Sancovo dolino - pa v Xenino kraljestvo tudi Kiss!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #299 : četrtek, 28.04.2011 : 12:29:26 »

O, ja, Xena in FŽ, tudi prizori iz risank (kdo bi mislil, da so resnični) so mi znani.
 
Samo da pri nas ni bila vrečkica papirčkov, ampak tavelika mečkatorjeva vrečka, polna smeti, ki je čakala pripravljena, da jo odnesem dol. Jaka je tako dolgo rinil vanjo (verjetno iskal Sančotove prazne konzerve), da si je ročaje zataknil za vrat in se ni več mogel iztaknit, potem pa je od strahu pobezljal in letal s smetmi po stanovanju, pa še ujet se ga ni dalo. Kakšna svinjarija je letela od njega po stanovanju, raje ne bi.
Takrat se je prvič sam spravil v visoko hitrost, sicer ga mora fajn podrezat in spravit v pogon tamala gverilka.
Ampak včeraj sta pa divjala in metala stvari po stanovanju kar tako, odločena, da si naredita fajn show. Uboščkani mali sramežljivi pupiki ljubezen nekaj kapne v glavo, on pa ji kot glupkani govejež vedno ubogljivo sledi.
Živa sta samo zato, ker se je Sančo odločil narediti uslugo meni. Matr, če  v desetih minutah 7x skoči maček  nate, pa res težko ostaneš skuliran. Zalega predrzna. 
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines