mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 16:20:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 227 228 229 230 231 [232] 233 234 235 236 237 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 424693 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #3465 : petek, 11.07.2014 : 12:24:25 »

Jest zdej (na stara leta  Tongue Roll Eyes) odkrivam neskončne dimenzije mačjega sveta in sem čedalje bolj fascinirala.
Pred kratkim sem za par dni kolegici sittala njene 4 tigrinje.
Ne moreš verjet kako različne so si med seboj. Čisto vsaka je zgodba zase. Vsaka pa čudovita in edinstvena na svoj način.
Nobena ni sicer bolj  Kiss Kiss Kiss kot naša mačja rit Tongue, itak  Cool,  ampak...
Tko, kot sva že ugotovili: tisti, ki še ni nikoli imel notranje muce, nima pojma, kaj vse zamuja.
Č-u-d-o-v-i-t-e so.  ljubezen ljubezen
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #3466 : petek, 11.07.2014 : 12:26:31 »

Tko, kot sva že ugotovili: tisti, ki še ni nikoli imel notranje muce, nima pojma, kaj vse zamuja.
Č-u-d-o-v-i-t-e so.  ljubezen ljubezen

Ej, saj lahko nehaš  Cheesy Grem v nasl dneh na pot  Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3467 : petek, 11.07.2014 : 12:36:31 »

maj, samo en namig, čeprav se ti zdi pretiran zdaj, ko se odločaš za prvega: ni bistvene razlike med enim mačkom ali dvema, če se razumeta,  niti odstotek toliko ni dela kot z enim samim psom, s katerim se nujno rabiš dnevno  ukvarjat in ga vzgajat. Mački so kot sobne rožice: samostojni, samo veliiiiko ljubezni in (ne preveč Tongue) hrane rabijo. 
Ti pa rabiš samo en dober sesalnik Roll Eyes, to je v glavnem to.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #3468 : petek, 11.07.2014 : 12:38:47 »

Pa na valjčke za obleko si pozabla.  Tongue
Pa ful je fajn, ko kar naenkrat samo še flis dekice, pa posteljice, pa povštrčke take in onake po reklamah gledaš.  Roll Eyes Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3469 : petek, 11.07.2014 : 12:40:28 »

Pri nas imamo itak tri uniforme: eno za službo, eno za cucke ven in eno za doma.
Bognedaj, da kdaj kaj pomešamo. 
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #3470 : petek, 11.07.2014 : 14:22:44 »

Pri nas imamo itak tri uniforme: eno za službo, eno za cucke ven in eno za doma.

Ker imam jst Princa  Grin predaja lahk včasih mal pršparam ... za ven in za doma je lahko ponavadi en gvant  Roll Eyes Tongue

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3471 : petek, 11.07.2014 : 14:36:53 »

Jest zdej (na stara leta  Tongue Roll Eyes) odkrivam neskončne dimenzije mačjega sveta in sem čedalje bolj fascinirala.
Pred kratkim sem za par dni kolegici sittala njene 4 tigrinje.
Ne moreš verjet kako različne so si med seboj. Čisto vsaka je zgodba zase. Vsaka pa čudovita in edinstvena na svoj način.
Nobena ni sicer bolj  Kiss Kiss Kiss kot naša mačja rit Tongue, itak  Cool,  ampak...
Tko, kot sva že ugotovili: tisti, ki še ni nikoli imel notranje muce, nima pojma, kaj vse zamuja.
Č-u-d-o-v-i-t-e so.  ljubezen ljubezen

Tako. Ni šans, da z mačkom fališ - kakršen je, je popoln  Kiss ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3472 : sobota, 12.07.2014 : 14:33:11 »

Prosi obvlada veliko bolje kot Ditka.  Cheesy

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3473 : sobota, 12.07.2014 : 14:34:31 »

Moja budrica.  Kiss

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3474 : sobota, 12.07.2014 : 14:37:03 »

No, tole zgoraj je njegova prava barva, da ne bo izgledal res skrajno nenavaden ali zanemarjen s tisto čudno rjavo.  Huh

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3475 : nedelja, 13.07.2014 : 09:35:18 »

Gremo danes na jutranji sprehod in se lastnica dalmatinca, s katerim se Dita igra, lovi in preganja, kar ne more načuditi, kako "zelo živahna, hitra, vesela in dobrovoljna psica je". Cool Cool Ja, res, vedno pripravljena na tek in igro (skoraj) s komerkoli, če le ni prevelik ali prekosmat,  Tongue in kar je najboj nenavadno, je doma skoraj neopazna.  Precej mirna, razen tistih 10 žutih minut dnevno, ko se ji utrga in skače po postelji, kavčih in foteljih ter nabija kroge (nabira kondicijo Roll Eyes).
Mi pa taki komentarji pomenijo več Cheesy Cheesy, kot bi mi  lepotni naslovi. Značajsko idealen pes, če bi le malo pogosteje držala jezik za zobm :Pi. Pa sta glede tega menda tako njena mama kot ata zelo kompatibilna in dedni gobcavosti se zelo očitno ne da upreti.  sram
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3476 : nedelja, 13.07.2014 : 09:38:33 »

Jao, sančulja, kaj bi ti še hotla, da so babe kuš, dedci pa brihtni, al kaj  Roll Eyes Roll Eyes Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3477 : torek, 15.07.2014 : 09:00:55 »

Hehehe, Ditka ima naravnost idealnih 9,5 kg, veselje bravo bravo od prenehanja z medrolom je v pol leta ob nespremenjeni količini prehrane, samo ob povečani aktivnosti, shujšala za dobro kilo in pol ... samo če jo dvigneš, se zdi pa vsaj za 10kg težja od mačka.
In ima precej grdo vnetje ušes Undecided, sva šli kar na VF, ker jo imava pred nosom. No, pa smo videli, kako se da iz navadnega vnetja narediti celo znanost (bris, analiza bakterij in mikrooganizmov) in seveda plačat, kot se za znanost spodobi Roll Eyes, ampak zdaj vsaj vemo, da so najverjetneje za vnetje krive alergije (hm, sem se naknadno spomnila na tisti nesrečni scalibor, hrana je že mesece nespremenjena, lahko pa je kaj zunanjega).

In dobila je zdravila, pa katerih ni nič gluha, kar je super.
Če se bo ponavljalo, gremo na testiranje in potem h kocki.  khm khm alergijam.

Kocka, recimo koliko uspešno pa je zdravljenje z bioresonanco?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3478 : torek, 15.07.2014 : 09:21:36 »

ja, maj, vem da te to na nekaj spominja. Ista pasma Wink Wink, isti problemi.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3479 : torek, 15.07.2014 : 15:37:28 »

Gremo danes na jutranji sprehod in se lastnica dalmatinca, s katerim se Dita igra, lovi in preganja, kar ne more načuditi, kako "zelo živahna, hitra, vesela in dobrovoljna psica je". Cool Cool Ja, res, vedno pripravljena na tek in igro (skoraj) s komerkoli, če le ni prevelik ali prekosmat,  Tongue in kar je najboj nenavadno, je doma skoraj neopazna.  Precej mirna, razen tistih 10 žutih minut dnevno, ko se ji utrga in skače po postelji, kavčih in foteljih ter nabija kroge (nabira kondicijo Roll Eyes).
Mi pa taki komentarji pomenijo več Cheesy Cheesy, kot bi mi  lepotni naslovi. Značajsko idealen pes, če bi le malo pogosteje držala jezik za zobm :Pi. Pa sta glede tega menda tako njena mama kot ata zelo kompatibilna in dedni gobcavosti se zelo očitno ne da upreti.  sram

 ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 227 228 229 230 231 [232] 233 234 235 236 237 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines