mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 11:26:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 423887 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #210 : nedelja, 27.02.2011 : 15:14:26 »

Mačka pa: o, jeeees, to,  RC.  veselje bravo bravo
Žal ne bo nič, ker imata ful lepo dlako in krasno prebavo. Čeprav jih jesta s solzami v očeh.

A bi mi kdo prijazno zaupal kako za vraga prisilite mačke, da jedo zdrave brikete.
Mene spravijo ob živce vsakič, ko privlečem domov nove brikete.

Začetek mi je jasen, daš tanove v skledo in jih tam pustiš, nobene konzervice-nič drugega. Po sili razmer jih naslednji dan pozobajo in hkrati delajo tak kažin,da me je groza.


Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #211 : nedelja, 27.02.2011 : 16:39:12 »

Fifi1, vem, še  sprehod nam ostaja. Malo bi sedaj še počakala, da zdravila fajn primejo, ker je Sančota ščitnica energetsko precej zdelala. Ja, in vem, da je na vašem koncu lepa narava ... Prečohaj in fino premečkaj Fifi0 v mojem imenu Kiss

king-roy, jaz imam tudi probleme pri hrani z Radjem-krišnanom, ki ima prav poseben,izjemno omejen prehranjevalni režim, hkrati pa je  buhtelj. Jedel bi, jedel, ampak samo in izključno brikete in  izključno določene vrste (v rit mu gre RC, Sanabelle, Applaws, potem se že  neha). S temi bi se basal kot s pokovko, tudi zato jih ne kupim oz. zelo omejujem. Dvakrat dnevno mu dam manjši obrok, mešanico RC in Felidae, naj se naje, sirotek sestradani, sicer pa imata na voljo samo Felidae. Nekaj časa hodi vohat in se zmrdovat, ampak konec koncev vendarle izgine. Je pa baraba Evil: najprej požre iz svoje sklede ves RC, potem  nič nežno odrine še tamalo ter še iz njene sklede pobere vse taboljše. Tako Šnapi ostajajo samo Felidae - ampak glej, čudo: odkar jih je prisiljena jesti, ji drekci sploh  ne smrdijo več, dlaka ji  skoraj  Shocked ne izpada in se zelo lepo sveti.

Sem pač  tečna mačja mati in se ne pustim mulariji ...

No, to se zelo nazorno  tudi iz naslednjih slik, ki jasno kažejo, kako vzorno vzgojenega psa imam.  ::)Takole izgleda danes pri nas po štirih tabletah Euthyroxa ...
Klinc, raje imam neotesanega podivjanca kot bolnega psa ali sploh ne psa.
Ja, tisto je spodnji del moje trenirke, precej prestreljene, pa mami ne dela v slovenski vojski ...
Samo še daljši sprehodi nas dajejo.
Poglejte, kje je Šnapi, izjemno previdna, odkar jo je pes enkrat v napadu evforije z mojim copatom orng načofal po glavi Evil ...


[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #212 : nedelja, 27.02.2011 : 16:41:53 »

nadaljevanje

[attachment deleted by admin]
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #213 : nedelja, 27.02.2011 : 17:44:33 »

Kaj pa to cota ?? Ful ste dobri, vsi po vrsti Smiley!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #214 : nedelja, 27.02.2011 : 17:59:00 »

Mamine cunje, ki jih še največji ljubljanski klošarji ne bi več povohali,  najraje. Cheesy Saj sicer ne bi bil tako napačen pes. No ja, še ene par hobijev ima.  Undecided
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #215 : nedelja, 27.02.2011 : 18:22:31 »

No ja, še ene par hobijev ima. Undecided

Povej, povej!  Smiley  Mi radi poslušamo, kakšne hobije imajo drugi. Potem se malo potolažim, da nimam samo jaz norih psov. Roll Eyes
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #216 : nedelja, 27.02.2011 : 18:44:52 »

Ah, en mi je še posebej ostal v spominu, ker me je dolge tedne spravljal ob živce zaradi shrljive misterioznosti dogodka, potem pa se je končno razkrilo, da izvira iz podobne športne panoge kot tresenje in metanje mojih cunj po stanovanju.
Če se mi bo le ljubilo, ga bom napisala za literarni natečaj. Naslov že imam: Stopinje v zraku.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #217 : nedelja, 27.02.2011 : 18:50:50 »

O majke  Shocked čutim, da bo to en ornk triler!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #218 : nedelja, 27.02.2011 : 18:51:12 »

Komaj čakamo! 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #219 : ponedeljek, 28.02.2011 : 08:20:34 »

Huh, triler...to pa bo misteriozno...kar prišparaj za natečaj. Z veseljem bom prebrala in podala oceno...  Wink

Mi imamo dozo 250 mikrogramov dvakrat na dan. Priporočali so sicer preglede na pol leta, pa sem ugotovila, da smo čisto stabilni in zdaj greva enkrat na leto in doza se do sedaj še ni spremenila.
Najprej sem pri njenih 8 letih mislila, da to je pa že starost: depresivna, lena, brez volje in energije... in "k sreči"  Lips Sealed je imela tumor na ščitnici, da smo jo dali na operacijo in ugotovili, da je v bistu problem v nedelovanju oz. slabem delovanju ščitnice. Tumor ni bil "tanevaren", a verjetno je bil vzrok za omaganje delovanja ščitnice.
Potem, po približno 3-4 tednih, se je naša kokica tako razživela, da sem mislila, da imamo tablete za pomlajevanje (bi ji še jaz kakšno stegnila... Tongue Evil ). Čisto se ji je "strgalo" na "stara" leta. Tablete  Cheesy Cheesy jemljemo zdaj že 5 let. In smo zdravi in naspidirani letom primerno (13 let) oz. občasno neprimerno  Tongue .
Tabletke pa so super za tlačit v sir. Nekaj časa sem še kupovala ene okrogle posladke, da sem jih skrila v njih. Ampak sirček je zakon... Zdaj me že sama spomni, da nekaj ni dobila, če nisem točna.
Sančo, zdej bo šele žur, sej se vidi!  Kiss
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #220 : sobota, 05.03.2011 : 12:30:48 »

 Smiley

P.s.: Nimam časa zdaj brat, da bi kaj na temo navezala, se samo malo fočkam Wink.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #221 : sobota, 05.03.2011 : 12:47:12 »

 Wink
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #222 : sobota, 05.03.2011 : 18:39:32 »

Jaz tudi komaj čakam na triler. Ful dober naslov, res. Se nič ne zezam.
Do takrat pa še ena balkanska, ki je pisana na kožo kao navidezno nevidnim zračnim silam, ki obletavajo prostor zadnje dni, ki pa v resnici mogoče niti ni smešna - klik
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #223 : nedelja, 20.03.2011 : 17:11:42 »

Mačke, mucke, muckice ...
Mačke so vsestransko uporabne živali. Pri nas doma jih najdete, kolikor hočete.
Pri prvem je potreben napis Pozor, hud maček.
Gromozanski tiger, dovolj velik, da ga brez težav opazite z grajskega stolpa, nam varuje stanovanje. Nepridipravom nedvomno uide ob pogledu nanj.

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #224 : nedelja, 20.03.2011 : 17:12:49 »

Ker so vrtni palčki out, se sedaj med rožami za odganjanje zlih duhov skrivajo mucke.

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines