mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 18:52:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 423772 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #465 : četrtek, 30.06.2011 : 13:30:28 »

Pri nas so na voljo light briketi cel dan-seveda, to ne gre tako slastno v gobec, še posebej ne AG light....  Tongue Tisti normalni za našo zbirčnico Xenčo pa so postreženi gospodični dvakrat na dan-samo trije briketki za prste obliznit ostanejo stražarjema, Xenča pa zoba v miru v kopalnici za zaprtimi vrati in dvema stražarjema na drug strani.  Evil
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #466 : četrtek, 30.06.2011 : 14:01:58 »

Za Fifija bi bil izziv, samo zame pa njegovi koncepti ne več.

Eh, saj nisem tako grozen.  Evil Grin

Obstajajo tudi sistemi z vrati, ki se odprejo samo mački z ustrezno številko mikročipa: (So pazelo draga - 169 eur). Nekaj takega:


Ali pa na magnetno ovratnico (42 eur) :


No in to namontiraš na leseno škatlo in je zadeva rešena. Do hrane ima tako dostop samo maček, ki ima magnetno ovratnico ali pravo kodo mikročipa.  Wink


Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #467 : četrtek, 30.06.2011 : 14:16:09 »

Aja, vse to se da dobiti v slovenski trgovini. Če želiš vedeti kje, že imaš moj mail.  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #468 : četrtek, 30.06.2011 : 15:57:08 »

Saj ne da si grozen, samo tvoje gradbene ideje in  sposobnosti daleč presegajo moje zmožnosti, še celo domišljijo.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #469 : četrtek, 30.06.2011 : 18:17:44 »

Kar predstavljam si Melija v unih vratih in gasilce, ki med mojo odsotnostjo razžagajo blok, da rešijo stanovalce od huronskega vpitja zagozdenega in obenem lačnega mačka

Nasveta kako hraniti ločeno nimam, pri nas bi do skrite hrane moral priti tabutast, torej mišn imposibl že v startu. Pa stavim, da bi mu Mila preprogramirala čip, če bi si jaz upala bit nesramna in kaj tazga domov prinest  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #470 : petek, 01.07.2011 : 14:15:33 »

  A dej, caaaats! Meli vse sliši... Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #471 : petek, 01.07.2011 : 20:48:20 »

A dej, caaaats! Meli vse sliši... Wink

Ja, sliši že vse, sliši. Samo tudi takoj pozabi kaj je slišal.  Tongue  Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #472 : sobota, 02.07.2011 : 13:02:04 »

Meli rabi varuha živalskih pravic. Meli, pridi k nam. Kiss Sicer boš šele 4. v vrsti in se ti bo položaj poslabšal za 100%, ampak to ni nič v primerjavi z babjimi nesramnostmi, ki jih poslušaš zdaj. Prav rada bi videla tisti meter, sigurno narejen na Štefanu, s katerim ti merijo glavo.

Za ravo (čeprav imam občutek, da je odmaglila, Wink nedvomno na lepše), žal najboljše, kar lahko s svojo tehniko posnamem. Če je dovolj blizu, je  zamegljeno, od daleč se ne vidi skoraj nič (hvala bogu, tudi ni dosti za videti Smiley), pa še predno se trapasti flash sproži, mi Jaco še trikrat pošizi in hoče stegnit.
Super novica je, da sta se že po dveh dozah antibiotikov začela očitno celiti tudi oba bolna zoba, čeprav je veterinarka rekla, da se prej kot v 10 dneh ne bo poznalo. Bi bilo krasno, če bi enkrat za vselej pobilo tisto čudo bakterij, ki se nahajajo v mačjih gobcih, tudi v našem, stroka menda nima pojma, zakaj in od kje.
Skratka, pri nas se je več kot enoletno maltretiranje po Jakobovo splačalo.

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #473 : sobota, 02.07.2011 : 13:03:57 »

Nadaljujem s serijo uiber romantičnih fotk ...

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #474 : sobota, 02.07.2011 : 23:09:01 »

  Moram rečt, da imaš po slikah sodeč ful kooperativnega mačka. Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #475 : sobota, 02.07.2011 : 23:44:59 »

Ne, do brezupa trpinčenega.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #476 : ponedeljek, 04.07.2011 : 21:38:41 »

Ko bom velka, bom učiteljica! veselje veselje
Pa ne taka, kot nekatere, ki urejajo birokracijo zadnjo noč pred počitnicami in si še mečkator briketov ne zaslužijo.
Angry

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #477 : torek, 05.07.2011 : 11:01:57 »

Spet smo mi, tokrat z malo manj duhovnimi opravili. Roll Eyes
Pred zvonjenjem budilke me zbudi neko sila čudno  Shocked :ocviljenje, kruljenje, zavijanje, kot ga iz gobcev naših mačkov še nisem slišala. Res čudno, malo strašljivo. Malo je spominjalo na čudne zvoke, ki jih Šnapi spušča, ko zalezuje žužke. Aha, neka  čudo velika žival je zašla v kuhinjo, pa se matrata, da jo  dobita in ukrotita. Ampak tisto, kot bi nekoga držal za vrat, še kar ni nehalo, in čeprav napol mrtva sem le dvignila rit.
Dovolj, da sem še zadnji trenutek videla, kako se je maček spravil dol z mačke.  :oPetelinji zajtrk al kuga??? Evil Kar na  mizi??
Ful čudno mi je, da ga ni zbrcala, pogrizla in pobegnila. Zadnje dni jo prenaša, po cele noči skače po stanovanju in rogovili, tudi podnevi.
Samo upam, da so bili tisti veti pri polni zavesti in da niso ravno česa proslavljali, ko so ju dobili v roke.
Ker jst res, ampak res ne bi, tudi če bi bila dolgodlaka debela Šnapka.  Lips Sealed
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #478 : torek, 05.07.2011 : 11:21:58 »

Skrajn cajt, da kupiš Jakatu eno flis dekco. Ali vsaj brezrokavnik  Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #479 : torek, 05.07.2011 : 13:26:50 »

joj, kako priden mucek je Jacko  Shocked
sploh ga ne zaviješ v deko, ko mu gledaš v usta  Shocked pa z eno roko fotkaš, z drugo gobček odpiraš  Shocked
angelček 
(pri nas 2 člana posadke mačka najprej zavijeta v dekco in pol odpiramo zverinska usta)

ful ma lepe dlesni Cool - fenks alot za fotke, da mam en konc reference.
bomo tudi mi delali na tem.
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines