mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 23:51:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 424539 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #540 : ponedeljek, 08.08.2011 : 16:23:41 »

Vedno so me učili, da se z babami nikoli ne tepem. Huh

ajoj, cela beda Angry
če imam jaz slab dan, grem punčko tepst in se takoj bolje počutim, ko jo zagrabim za vrat in ji dam dve okoli kepe.
lepo te pozdravlja
tvoj Gusarček

ps:
ampak ta moja punči je žleht ko sam satan in me zna tako namlatit, da ni druge, kot da hitro letim vse povedat mami in atiju.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #541 : ponedeljek, 08.08.2011 : 19:54:56 »

Jackota se pa kar ne morem nagledat ljubezen


Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #542 : ponedeljek, 08.08.2011 : 20:02:50 »

Šnapi ima eno učko fuč, sem razlagala vetki, da je imela herpes, ko je bila mala, pa je rekla, da to pa že ni moglo biti, ker se sicer ne bi tako lepo zacelilo.  Grin

a na enega učka čisto nič ne vidi? a mucica kaj slabše presoja razdalje zaradi tega?
na fotkah se nič ne vidi, da bi bil en uč fuč.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #543 : ponedeljek, 08.08.2011 : 20:08:34 »

Hm, ne vem. Zenica je nepremična, se ne širi/krči, v temi se ji sveti samo ena učka. Vetka ji je pregledala in rekla, da ni slepa, ampak tako na prvi pogled se zdi, da je. Vidi pa ko sam sokol, vsako najmanjšo mušico in pikico trikrat hitreje kot Jaco. Vsekakor je nič ne moti, majhna lepotna napakica, ki se vidi le v temi in pri umetni svetlobi.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #544 : ponedeljek, 08.08.2011 : 20:23:18 »

No, takole, na prvi fotki, ko ji direkt svetiš, se lepo vidi, da nekaj ni ok.
Na drugi, kjer ni direktne osvetljave, je že ok. je pa bila najbolj boga kot mladič, zdaj pa je edina, s katero ni nobenih zravstvenih problemov.
Sančotu bom enkrat jaz zavila vrat, če mu ga ne bo una iz doma ostarelih. Zadnje dni mi je že trikrat nekaj požrl zunaj (ni hec pri takem driskaču), danes mi je v stotinki sekunde kos plastike, v katero je bila očitno ovita salama. Sej bo šlo samo ven, a ne. Ne vem, kaj mu je, preveč sem doma in preveč ga ckrljam, cel hudič zna bit, čeprav zgleda  ena kičasta pupica.


[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #545 : ponedeljek, 08.08.2011 : 21:31:23 »

malo sem šnofala po temi in gledala Šnapico  Kiss
videla sem, da ste imeli lani en wrestling zaradi tablet proti notranjim zajedalcem.
jaz mojima dajem Milbemax. tablete imajo imajo okus po govedini.
Gusarček je čist napaljen, voha roke in zahteva še kako tableto, Punči se pa tudi nič ne buni.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #546 : torek, 09.08.2011 : 08:02:34 »

Sančo, če je baba tečna in se ti obeša na ušesa ji kar pokaži da nisi pussy in se izkaži za pravega deca. Tvoja naj pa da takrat mozeg na off in naj posreduje le, če se bo punca izkazala za bolj pasjo od tebe Evil Tongue. Ti povem, ko jo boš zrihtu, bosta imela s tvojo mir Kiss Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #547 : torek, 09.08.2011 : 12:33:20 »

hehe, kocka, je, je, namreč bistveno bolj pasja od Sančota.
rava, kje dobiš Milbemax?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #548 : torek, 09.08.2011 : 14:29:04 »

jaz dobim pri našem vetu. po moje se dobi pri vseh vetih.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #549 : torek, 09.08.2011 : 15:48:16 »

Za ravo ljubezen
jst se tut sploh ne morem nagledat  ljubezen ljubezen
jaco d lepi Kiss

[attachment deleted by admin]
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #550 : torek, 09.08.2011 : 16:57:40 »

 Kiss Kiss ljubezen ljubezen
bi jest tole kosmatino v pojstlo vzela  ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #551 : torek, 09.08.2011 : 18:28:27 »

Joj, rava, a sploh veš, kolk bi bil  veselje bravo Pes ima pri nas prednost, j... ga
Celo noč se te tiščal, pa vsake tolk tolkel s šapo po glavi, ker bi spal ob masaži, pa če ti njega, bi še on mal tebe, pa brnel bi fuuul pevka pevka
Samo zakuhaš pa ob njem tolk, kot bi spala s polarnim medvedom ob sebi, ni prav dolgo za zdržat  Undecided
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #552 : torek, 09.08.2011 : 18:36:37 »

Sančo, ti sam udari nazaj. Wink

Jackoooo ljubezen
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #553 : torek, 09.08.2011 : 20:17:50 »

Ijoj, kako je tale maco samovšečen  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #554 : torek, 09.08.2011 : 20:20:55 »

Joj, rava, a sploh veš, kolk bi bil  veselje bravo Pes ima pri nas prednost, j... ga
Celo noč se te tiščal, pa vsake tolk tolkel s šapo po glavi, ker bi spal ob masaži, pa če ti njega, bi še on mal tebe, pa brnel bi fuuul pevka pevka
Samo zakuhaš pa ob njem tolk, kot bi spala s polarnim medvedom ob sebi, ni prav dolgo za zdržat  Undecided

 ljubezen ljubezen ljubezen
sirota uboga mala, herc mi bo poču, takole te zanemarjajo.

Tarči se tišči ali leži na tebi pod kovtrom, pa trebušček je treba čohat in lepo skupaj švicamo. tanajbolj nobl je, če ti pri tem od ugodja lahko krempeljčke malo v faco zapikuje. malo se seli od enega do drugega, dostikrat pa leži med nama, tako da atija z rokcami objema okoli vratu, meni pa rit v faco tišči Huh, angelček mali   (podnevi pa kot da naju ne pozna in celo malo beži pred nama, če jo hočeva božati oz. bognedaj da jo dvigneš v naročje - žvalca odbita, ne moreš verjet).

Sladkec pa nekajkrat na noč konkretno napade - ali najine noge ali pa Punčko. crkljat se pa ne pusti Sad sicer je tako, da ga stalno nekaj božamo in lubčkamo, ker ima mehko dlakco (kot dolgodlakci) in je tako lepo mehak in prijeten na otip  ljubezen ampak potem tudi špičast rata. sem pa važna, imam poseben status, mene še najbolj blago grize in praska  Cool

ker so noči takole živahne, v bistvu kar prav pride, da ima zverjad dva domova, da se vsaj izmenično naspimo.
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines