mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:47:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422194 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #555 : torek, 09.08.2011 : 20:27:41 »

Hm, ja, obvezno kakše pol urce na dan se gremo Zrcalce, zrcalce na steni povej, kdo najlepši v mestu je zdej ... Roll Eyes
O, rava, spat z Jacotom je poezija, glavo na povštrček, pa čisto ob telesu se ti zlekne, ko dojenči ...

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #556 : torek, 09.08.2011 : 20:46:08 »

Ijoj, kako je tale maco samovšečen  Kiss

saj ima biti za kaj  Kiss Kiss
tale fotka je tut svetovna, jo vsake tok cajt pogledam - še dva lepkana  Kiss
http://www.mojpes.net/forum/index.php?action=dlattach;topic=38650.0;id=14874;image
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #557 : torek, 09.08.2011 : 20:49:27 »

saj ima biti za kaj  Kiss Kiss
tale fotka je tut svetovna, jo vsake tok cajt pogledam - še dva lepkana  Kiss
http://www.mojpes.net/forum/index.php?action=dlattach;topic=38650.0;id=14874;image


Hehe, sam onadva gledata perota, ne svoje nenadkriljive krasote, kot nekateri črnuhi v tej temi  Tongue

P.s.: Ijoj, kako je Mici tukaj lepo okrogla, zdaj je pa takšen palček suhceni, ker je bolna  Undecided
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #558 : torek, 09.08.2011 : 20:52:13 »

O, rava, spat z Jacotom je poezija, glavo na povštrček, pa čisto ob telesu se ti zlekne, ko dojenči ...

 ljubezen Idealno za pozimi. Če pa povem po pravici, jaz ne bi nikoli več imela dolgodlake mačke. Sem namreč lena za dlake čistit. Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #559 : torek, 09.08.2011 : 20:52:35 »

O, rava, spat z Jacotom je poezija, glavo na povštrček, pa čisto ob telesu se ti zlekne, ko dojenči ...

iiiii cuker mali  Kiss ljubezen Tarči ponavadi hoče imeti roko in pogosto se zbudiš, ko je vsa trda in mravljinčasta, pol jo pa prav previdno in počasi vlečeš ven.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #560 : torek, 09.08.2011 : 20:54:26 »

iiiii cuker mali  Kiss ljubezen Tarči ponavadi hoče imeti roko in pogosto se zbudiš, ko je vsa trda in mravljinčasta, pol jo pa prav previdno in počasi vlečeš ven.

Hehe, to je očitno nek črnuhec stil spanja. Lupčkanje pa gnetenje pa stiskanje pa objemanje s tačkami pa spanje vmes Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #561 : torek, 09.08.2011 : 20:54:50 »

P.s.: Ijoj, kako je Mici tukaj lepo okrogla, zdaj je pa takšen palček suhceni, ker je bolna  Undecided

kaj pa je Miciki?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #562 : torek, 09.08.2011 : 20:56:42 »

Meni pa se zdi ful lažje čistit za dolgodlakimi, izpadajo kosmi, posameznih dlak skoraj ni, od Šnapke pa jo imam povsod.
Tako kot pri dogodlakih in kratkodlakih psih. Zadnji so super za negovat, ampak ni mesta v stanovanju, kakor se dlaka ne bi zapičila.
Zato pa imam tako rada pudlje, sploh ne veš, kaj je pasja dlaka, res. Nič od nič. Sem že zdavnaj predlagala, da bi jih križali z mački.  
Skuiki, kaj pa je z Mici? Undecided
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #563 : torek, 09.08.2011 : 21:06:44 »

Hehe, to je očitno nek črnuhec stil spanja. Lupčkanje pa gnetenje pa stiskanje pa objemanje s tačkami pa spanje vmes Smiley

cel raskoš je tudi, ko malemu črnemu panterčku lahko polubčkam trebuščka  Kiss
če bi to mojemu belemu sladkecu probala naredit, mi ziher uč stakne  Evil
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #564 : torek, 09.08.2011 : 21:12:27 »

Meni pa se zdi ful lažje čistit za dolgodlakimi, izpadajo kosmi, posameznih dlak skoraj ni, od Šnapke pa jo imam povsod.
Tako kot pri dogodlakih in kratkodlakih psih. Zadnji so super za negovat, ampak ni mesta v stanovanju, kakor se dlaka ne bi zapičila.
Zato pa imam tako rada pudlje, sploh ne veš, kaj je pasja dlaka, res. Nič od nič. Sem že zdavnaj predlagala, da bi jih križali z mački.  
Skuiki, kaj pa je z Mici? Undecided

Imela sem belo perzijko, oblačila sem se pa večinoma v črno. Rezultat... katastrofa. Roll Eyes Je pa res to ful odvisno od posameznega mačka.

Aja, podpiram idejo o križanju. Wink Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #565 : torek, 09.08.2011 : 21:21:04 »

od tasta in tašče pudelj je imel z mano love–hate relationship.
ali me je hotel ugrizniti (čist besen) ali pa bi delal mlade z mano (totalno napaljen). vsake par minut drugače.
vmes pa nič - nikoli ga nisem mogla božati in crkljati Sad

drugih izkušenj s pudli pa pravzaprav nimam.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #566 : torek, 09.08.2011 : 21:23:17 »

Imam jaz izkušnje - skoz sem bila pogrizena, pa boh ne dej ga po nogah se dotaknit Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #567 : torek, 09.08.2011 : 21:29:31 »

Presneto dobro moraš vedeti, kje ga kupiš, ker znajo biti krasni, res čudoviti psi, res, lahko pa so živčni in malo nori. V ogromni meri genetsko pogojeno, sicer pa je veliko odvisno od vzgoje - pelje te sc*** takoj, ko ga imaš za mucko ali otročka, ne za psa.
Ja, v preteklosti jih je bilo zlasti pri nas precej orng značajsko sfaljenih, neuravnovešeni do amena,  ker so bili zelo priljubljeni in so se zelo dobro prodajali, pa so jih štepali čisto vsi povprek, bolilo jih je za karakter. No, in tako so prišli na slab glas.  Kar tako enega  ne bi nikoli vzela, na da bi si poprej dodobra ogledala oba starša in na da bi se spoznala z vzrediteljem.
Jaz imam super izkušnje, ampak vem, kje in od koga kupit psa.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #568 : torek, 09.08.2011 : 21:30:07 »

ja, sej, mojega življenjskega sopotnika je tudi stalno hotel oklati in so imeli precej familjarnih proceduralnih zapletov zaradi zoprne Podgane (kot mu je pravil).
ampak Podganca itak nič kriva - nikakva vzgoja, pol je pa sranje.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #569 : torek, 09.08.2011 : 21:32:45 »

Ni res, rava, pri pudljih ni samo vzgoja, ogromno je genetika, značaj je podedovan. Vzgoja je le del.  Saj pri drugih tudi.
Saj pravim, enega kar tako naštepanega ne bi imela nikoli, res nikoli.
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines