mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 11:42:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 423890 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #900 : torek, 20.12.2011 : 20:44:58 »

Vem, luna7, samo me kuha kot v ekonom piskru sram, a misliš, da bi sicer ves čas tule visela. Niti s psom ne pridem dobro ven, ker me kar  zanaša.
Upam, da mi bo Dani podaljšala za kakšen dan, če do konca tedna ne pridem k sebi.
Ja, res je Virbac, sej se vidi, da nisem pri sebi. Tongue Tongue
Vebac so pa žal nehali delat, pri nas se je pa tako super obnesla. Za naše prasete smetarsko.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #901 : torek, 20.12.2011 : 20:56:30 »

Vem, luna7, samo me kuha kot v ekonom piskru sram, a misliš, da bi sicer ves čas tule visela. Niti s psom ne pridem dobro ven, ker me kar zanaša.
Upam, da mi bo Dani podaljšala za kakšen dan, če do konca tedna ne pridem k sebi.
Ja, res je Virbac, sej se vidi, da nisem pri sebi. Tongue Tongue
Vebac so pa žal nehali delat, pri nas se je pa tako super obnesla. Za naše prasete smetarsko.

He he, samo da ni za teleta  Tongue

Hitro se pozdravi  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #902 : torek, 20.12.2011 : 21:01:55 »

Sanco1a, lahko ti jo dostavim tudi na dom oz. povej, če jo vzamem iz Galija-res mi ni problem, ker delam blizu in mi je mimogrede.  Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #903 : torek, 20.12.2011 : 21:05:00 »

A da boš za praznike še ti ležala? sram Lips Sealed
Bom raje prej Dani vprašala, če je res tak problem, če počaka do ponedeljka. Morda je pa sploh ne bo v trgovino, he he. Tongue Hvala vseeno Kiss, ampak upam, da se bo dalo urediti, če ne, ti sporočim.
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #904 : torek, 20.12.2011 : 22:52:37 »

Vebac so pa žal nehali delat, pri nas se je pa tako super obnesla. Za naše prasete smetarsko.

A res? Sad Jaz sem jo še prejšnji mesec kupila. Bo treba malo poklicat naokoli, če imajo še kje zalogo.
Pri nas se je tudi super obnesla.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #905 : sreda, 21.12.2011 : 08:27:06 »

A da boš za praznike še ti ležala? sram Lips Sealed
Bom raje prej Dani vprašala, če je res tak problem, če počaka do ponedeljka. Morda je pa sploh ne bo v trgovino, he he. Tongue Hvala vseeno Kiss, ampak upam, da se bo dalo urediti, če ne, ti sporočim.
Zmenjeno!  Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #906 : sreda, 21.12.2011 : 15:30:59 »

A res? Sad Jaz sem jo še prejšnji mesec kupila. Bo treba malo poklicat naokoli, če imajo še kje zalogo.
Pri nas se je tudi super obnesla.
Aponi, saj zaloge še nekje imajo, samo rok trajanja je precej omejen. Na Gorkičevi se dobi sedaj nek francoski nadomestek v obliki gela (če se prav spomnim) in praška, samo doziranje je nekam  čudno (na par dni?). Se pa od naravnih zadev super obnese tudi Tree Bark Powder od Dorwesta, najboljše v kombinaciji s probiotiki. Če pes nima alergij, so lahko komot pripravki za ljudi, samo pri Sančotu so se izkazali za še hujši šit, kot če ne bi nič dala, za praseta in teleta je bilo pa super. Cheesy Cheesy
Ej, kako me zna pa Jaco nežno pobožati s taco po očeh, ko se mu zdi, da je bilo zdaj tega spanja  vseeno malo preveč. Najprej me nekaj minut nepremično opazuje, potem pa prav počasi in narahlo položi taco najprej na eno oko, potem pa še na drugo. Drek mamin razmazani.  ljubezen ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #907 : sreda, 21.12.2011 : 15:38:39 »

Luna7, vse urejeno, bo natis Kiss vzela še zame.
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #908 : sreda, 21.12.2011 : 16:30:58 »

Hvala, sančotova! Smiley Bomo poizkusili to zadevo od Dorwesta, bom pa vseeno poklicala naokoli še za tisto pasto, ker hitro deluje in jo z veseljem poje samo brez dodatkov. Sicer pa znajo pripravki za ljudi, delat probleme tudi ljudem.  Lips Sealed

Jaco, ti si pa res en nežko. ljubezen Moja mačka v takih primerih pride v nos ugriznit.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #909 : sreda, 28.12.2011 : 11:10:03 »

Pridem pozno, grizem grozno  Azn
Na srečo decembra še ni konc Tongue
Jutri prideta s poštarjem Cheesy



Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #910 : sreda, 28.12.2011 : 14:15:55 »

OOOO, to pa je darilo za rojstni dan. veselje veselje Enkrat mačka, drugič mamaf
Ful hvala, krasna sta. Cheesy Kiss Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #911 : sreda, 28.12.2011 : 18:32:33 »

Ej, kako me zna pa Jaco nežno pobožati s taco po očeh, ko se mu zdi, da je bilo zdaj tega spanja  vseeno malo preveč. Najprej me nekaj minut nepremično opazuje, potem pa prav počasi in narahlo položi taco najprej na eno oko, potem pa še na drugo. Drek mamin razmazani.  ljubezen ljubezen

ajoj kako je to kjut !! ljubezen ljubezen kakšna prijazna klobasca nežna kosmatkana je tale Jacko  Kiss ljubezen objem
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #912 : sreda, 28.12.2011 : 18:46:02 »

Kakšna klobasca, mastna, debela krvavica Cheesy, nafilana s Smetkinim nadevom iz marcipana. Jaz žvali ne znam tako razmazat, moji izdelki so vsi malo samosvoji in čuvajo sladkor samo za tavelke praznike.
A veš, kako teži, ko je lačen? Nič ne mjavka, samo tako se prilepi nate, te tolče s taco in  brrrrrni pa ti leze v usta, da te prijaznosti ne moreš več prenašat. No, vsaj njegove teže ne.  Smiley
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #913 : sobota, 31.12.2011 : 21:03:10 »

Vsem vam želim najboljše možno leto, polno uspehov in zdravja. Najlepšim (=portretiranim) članom družine pa želim čim več slastnih klobas in čim manj kislega zelja. Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #914 : sobota, 31.12.2011 : 23:10:05 »

Ooooo, ksantipa, ti si za oženit! ljubezen ljubezen objem
Ti sporočajo najlepejši, nocoj skisani portretiranci in želijo veeeliko sreče.  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines