mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 21:17:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 423574 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1020 : torek, 10.04.2012 : 22:50:48 »

Sančotova, ful fajn te je bilo spoznat in počvekat s tabo Smiley. Drugič pa lepo prosim pripelji še kaj kosmatega s sabo, da se malo nažulim Wink. Mam abtinenčno krizo od mojih živali, ko sem cel dan zdoma Sad.
Enako Royalty, tudi mene je ful veselilo Smiley. Obljubim, da bom še prišla, tudi po šopingih, samo s takosmatimi v spremstvu bo pa bolj kriza, se po mestu s kolesom prevažam, običajno takoj po šihtu ali  še pogosteje vmes.
Držim pesti za vaš projekt, da res uspe.  Afro
Ne, rava, pri vsej zalogi hrane v štacuni je domov prišla z žakljem neužitne plastike Angry Sad, zmanjšala revežu že tako ničto količino briketov in ga še pol ure gonila po stanovanju, da ji je moral prinašat žogo.  Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1021 : sreda, 11.04.2012 : 06:49:37 »

 Grin Grin Reveži so tile pri sančotovi...  Grin Tongue Evil Nič ne dobijo za jest...

Royalty, kaj pa če bi si umislila družbo v trgovini? Skipi bi bil vsake stranke zelooo vesel.  Wink Mislim, da bi bil dober tudi za demonstratorja dlake, zadovoljstva in definitivni dokaz za vrhovnega preizkuševalca vsega, kar se prodaja! Če je pes zadovoljen... Wink Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1022 : sreda, 11.04.2012 : 07:30:41 »

Dva stradata prisilno, ena prostovoljno, tastari grejo pa kile gor verjetno od plastike in bicikliranja ...
Ja, saj to sem tudi jaz mislila - ni malo zootrgovin, kjer imajo lastniki/prodajalci psa pri sebi, problem je le, če jih je več, pa ne veš, katerega - ali pa morda izmenično enega in drugega. Razen če niso Koke in podobni velikonočni okraski v eni sami košarici  Kiss...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1023 : sreda, 11.04.2012 : 07:39:17 »

Dva stradata prisilno, ena prostovoljno, tastari grejo pa kile gor verjetno od plastike in bicikliranja ...
Ja, saj to sem tudi jaz mislila - ni malo zootrgovin, kjer imajo lastniki/prodajalci psa pri sebi, problem je le, če jih je več, pa ne veš, katerega - ali pa morda izmenično enega in drugega. Razen če niso Koke in podobni velikonočni okraski v eni sami košarici  Kiss...
Jaoooo, sančotova!  Grin Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1024 : sreda, 11.04.2012 : 08:28:43 »

Ne, rava, pri vsej zalogi hrane v štacuni je domov prišla z žakljem neužitne plastike Angry Sad, zmanjšala revežu že tako ničto količino briketov in ga še pol ure gonila po stanovanju, da ji je moral prinašat žogo.  Lips Sealed

 
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1025 : sreda, 11.04.2012 : 08:31:07 »

Ja, sej teta rava, kriva si pa ti s svojo tolsto cukreno zabico Sad ...
Les te mam lat  Kiss Kiss jaco
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1026 : sreda, 11.04.2012 : 08:37:13 »

Royalty, kaj pa če bi si umislila družbo v trgovini? Skipi bi bil vsake stranke zelooo vesel.  Wink Mislim, da bi bil dober tudi za demonstratorja dlake, zadovoljstva in definitivni dokaz za vrhovnega preizkuševalca vsega, kar se prodaja! Če je pes zadovoljen... Wink Kiss

Ja, sej bi ga z veseljem vzela s sabo, ampak pol bi bla Ave doma čist žalostna, ker sta ful navezana Undecided. Oba ne morem vzet s sabo, niti ni tolk prostora, pa še če nočem trgovine zapret, je bolje da je Ave doma, ker bi mi vse stranke odgnala Roll Eyes. Sta bila v soboto po koncu šihta prvič v štacuni in je Ave že čuvala, ko so šli eni ljudje samo mimo trgovine. Je čist preveč hrane in ostalega tule za čuvat zanjo...

Sej kak dan bom vseeno Skipija s sabo vzela, ampak si moramo tako splanirat, da bo Ave imela vsaj tato večina dneva doma Smiley.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1027 : sreda, 11.04.2012 : 08:38:32 »

jaz sem se tudi mislila izvadit z žogicami, pa je moja žabi vzvišeno odvračala pogled od njih.
ni hotel drugače laufati kot tako, da sem jaz za sabo vlekla štrik.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1028 : sreda, 11.04.2012 : 08:44:56 »

Ja, sej teta rava, kriva si pa ti s svojo tolsto cukreno zabico Sad ...
Les te mam lat  Kiss Kiss jaco

jast ti povem daje ta forumza ukint prec kerse babe menjo usesort beda rije mipa pol na stradamo
jast temam rat tut
Ma Čko
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1029 : sreda, 11.04.2012 : 09:29:23 »

Ja, res je hudič, če peso vzame štacuno za svojo, mi je v eni že prodajalka omenila to izkušnjo, samo je bila kuža še mlada, pa sta se šli vaje.
Sicer pa - kater prostor pa bi, če ne tistega s hrano in igračami, če ima vsaj kakšno sivo celico pod kapo ...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1030 : sreda, 11.04.2012 : 09:33:55 »

Joooj, a si predstavljaš, ko izbiraš hrano, pa tam izpod pulta ob vsakem prijemu vreče, neki zarenči.... Grin Grin
Ave, reva pasja. Mogoče pa se še navadiš...  Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1031 : sreda, 11.04.2012 : 09:37:22 »

Če samo renči, je še ok, da se ti po nogah kaj ne pocedi ... Biznis zagotovljen  Tongue
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1032 : četrtek, 12.04.2012 : 05:55:50 »

Ma, ona ne bi samo izpod pulta čuvala, ona bi šla kar blizu človeka, pa bevskala zraven Roll Eyes. Če bi se vtaknil vanjo bi znala pa tud zagrozit. Ampak večji problem kot neznani ljudje, so psi. In si ne morem privoščit da mi v kakega skoči, ko pride z lastnikom v štacuno. Da jo pa v štacuni kam zapiram, pa tud nima smisla. Pa ok, sej psa se da marsikaj navadit, mogoče bi z veliko veliko vaje tudi pri njej šlo. Samo mislim da nima smisla da jo v stres spravljam s tem, ko jo s sabo jemljem v štacuno, ker bi bila skoz na trnih. Pomoje se ne bi ulegla in umirila niti za sekundo. Bi ziher kmalu zahtevala dopust  predaja. Klinc pa taka pomočnica Tongue.

Skipi bo boljša izbira, če bom že hotela pasjo družbo s sabo v službi Wink.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1033 : četrtek, 12.04.2012 : 13:11:43 »

Ja, se strinjam, da bi bilo brezveze po nepotrebnem spravljati psa v stres.
Moj bi bil recimo da boljša izbira tovrstno službo, ker nima nagona čuvanja niti toliko, kolikor bi bilo nujno potrebno. Klinc pa tak pes  Lips Sealed...
Ima pa drugo foro - vsak, ki bi prišel v trgovino, bi moral obisk fajn odslužiti: toliko časa bi ga izsiljeval, da bi se predal in za nedoločen čas dobil neplačano, prisilno delo metalca
 žogic.  Evil Evil
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1034 : četrtek, 12.04.2012 : 13:18:52 »

jaz sem se tudi mislila izvadit z žogicami, pa je moja žabi vzvišeno odvračala pogled od njih.
ni hotel drugače laufati kot tako, da sem jaz za sabo vlekla štrik.

Ma veš kaj, rava, ne se sekirat, ker tale Maco Jaco očitno nima  vsega pošlihtanega na podstrehi, ali pa se je na hribu  čisto preveč družil s psi. Sem se včeraj še pogovarjala z nekaj lastiki mačk in zaenkrat ne vem za nobenega drugega, ki bi dirkal za žogo po stanovanju kot pes, jo izvlekel iz vsake luknje in jo vrnill vedno nazaj k mojim nogam. Najmanj pol metra pred mano jo vedno spusti na tla in se namesti v položaj AKCIJAAA. Res mi je žal, da nimam kamere, ga bom poskusila vsaj pofotkati z žogo v gobcu.
Jst ga tega  nisem učila.
Logiran
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines